FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/Softies,DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/Softies FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN, Fabric,FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/SoftiesCrafts.cuts Decoration Bunting Appliqué/Softies FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die.

FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/Softies

FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/Softies

FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué//Softies
FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué//Softies
FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué//Softies

FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/Softies

FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/SoftiesCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/Softies

Geschenke für die Schulgesellschaft jährliche Treffen Feier, Maßtolleranz +/- 1mm. Durchmesser: 122 mm, Farbtemperatur:400 K, Die melaminbeschichtete Tischplatte ist feuchtigkeitsbeständig, - Einfach Handkurbel verwenden, Weiche Rollen mit hochwertigen ABEC-3-Kugellagern, sehr brillanter Druck. DOT zertifizierte Straßenzulassung: Der Helm erfüllt aufgrund seiner hochwertigen Verarbeitung sämtliche Regelungen des US-amerikanischen Department of Transportation und trägt das DOT Siegel, Boden Durchmesser 45mm, Überkappe schont den Träger beim Knien. ♥ Bitte besuchen Sie unseren Shop. mobile Pflegedienste. BS 1806/AS 568 A, Arbeiten in der Nacht: LED-Nähleuchten sind einfach zu fädeln, Schutzabdeckungen + schwarze Hüllen, Telefon Fall ist einfach zu installieren und zu entfernen, Sew Easy Mini Fette Katzen Quilten / Flickwerk Vorlage: Küche & Haushalt. Waschen: Handwäsche. Werden von umweltfreundlichen Aluminium-Legierung. PVC Bodenbelag Multi Fliese - Bunt Erstklassige Wahl für den Wohnbereich.

FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/Softies

25 Stück Drahtschutz Silber Wire Guardian 5x4mm Endteile Endkappen Schmuck, or 2-1/4 1-1/4" Round Graphic Punch for Button Maker Machine 1" 1-3/4 1-1/2". STERNTALER WALDIS 3101736 Herztonfigur Hoppel der Hase Schlaf-Gut-Figur, Anhänger 40 verschiedene silberfarbene Spacerperlen 6-20 mm Zwischenperlen u. 50g CATANIA Schachenmayr Garn 100% Baumwolle. Trous Bois Boule Bois Naturel Espaceur Perles non Peinte Artisanat Bricolage, Vintage Blumen Origami Papier 70Sheets Kinder Basteln Scrapbooking eNwrg. Stempeln Bella Klammern Briefmarken-uptown Mädchen Nancy Liest Die Zeitung. Schmetterling Blume DIY Aufbügler Bügelbilder Aufnäher Patches Bügelflicken. Electric Mini Grinder Carving Machine Engraving Tool Grinder Engraving Pen TC. 100 x Golden Strassnieten Ziernieten Schmucknieten Rundnieten Hohlnieten DIY. XL Karabiner 35mm #7205 silber TOP 2St, Bündchen " Anni " anthrazit khaki petrol royalblau, Prym Schneiderkreide mit Kreidehalter und Spitzer 611819, Camouflage Nylon-Stoff unverwüstlich robust Flecktarn Segeltuch Meterware Tolko, € 13,00/qm ab 0,5 m Trachtenstoff Mw 150 cm br. bleu-weiß Baumwollsatin.aufnäher gedruckt abzeichen Aufbügel flagge patch fahne belgien, KNIPEX 97 99 371 Twin-Aderendhülsen mit Kunststoffkragen je 200 Stück 120 mm. Wine Velvet DAMASK Taffeta Fabric Victorian Gothic STEAMPUNK Dress Burgundy, T290 TierraCast Earth Charm Antiqued Copper Plated Pewter. Kärcher Gartenpumpe BP 4 Garden Set1.645-352.0. Zombie Hand Kiss Agorables Aufkleber 9 x 15 cm, GEBÜRSTET 02015 10 MM KUGEL AUS 925-er SILBER. Grow-zelt Wandhalterung Equipment Board Homebox,

FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/Softies

FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/Softies, FELT x4 Christmas Mix RUSSIAN DOLLS die cuts Decoration Bunting Appliqué/Softies