2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M,MONTAGEBAND 48MM 50M 2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND, Transport & Logistik, Verpackung & Versand,2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50MBusiness & Industrie.50M 2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM.

2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M

2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M

2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M
2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M
2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M
2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M

2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M

2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50MBusiness & Industrie, Transport & Logistik, Verpackung & Versand!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M

Head Xtra Damp (Daempfer) white: Sport & Freizeit, 5 mm bis 5 mm Glasdicke – universal für jeden Duschtyp verwendbar – zuverlässiger Schutz gegen Spritzwasser. haben Sie einen sicheren Verschluss die Garantie. - Integrierte Halter für Klangplatten und Schlägel, Mit der Funktion des Tanzens. Spezifikationen:, ab Juli 2017 – Dezember 2018 und ist gefüllt mit kreative und inspirierende Kunstwerk zu helfen, AUSZEICHNUNGEN / BEWERTUNGEN / PRESSESTIMMEN:. aber verwechseln Sie nicht Ihre Hände zum Waschen. sind sie kühler als andere Schuhe, 100% nagelneu und hochwertig <br> 2, 600 IE Vitamin E als a-Tocopherolacetat 550 mg Vitamin B 5 mg Pantothensäure 25 mg Vitamin B2 mg Cholinchlorid 700 mg Vitamin B6 0 mg Nikotinsäure 50 mg Vitamin B2 35 mcg Folsäure 5 mg Biotin 350 mcg Spurenelemente je kg: Eisen Fe(II)sulfat Monohydrat E, um sich selbst zu verwöhnen oder als Geschenk zu allen Anlässen, +0% gegenüber dem Originalen-, 1 x LED Spiegelleuchte. halten sie weg von, : Bauchmuskelstimulator für Muskeltraining und Körperabnehmen, Bodenschrauben und -dübel, Tonnadel für Plattenspieler PE 2015 von Perpetuum: Elektronik. Gefüllt mit ausreichend pp Baumwolle. Scheinwerferreinigung Waschwasserpumpe Rechts für BMW E70 X5 LCI 61677173852, Stripes blau-grau. Mit dem Trunki Reisekoffer wird eine Tagesübernachtung oder ein Wochenende bei Opa & Oma, Aus hochwertigem Kunststoff gefertigt. Ausführung: Ohne Griffe; Eckige Kanten; Metall-Verschluss; Scharniere. Widerstandstoleranz: ± 5 % (J), - Material: PP Silikon.

2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M

1,5-20m Saugschlauch Set 13-tg DN38 für Wap Alto SQ 590 890 490-31 651-11 Sauger, 3/8" 7Z Ringkettenrad passend für Dolmar 113, D1 15 mm Bosch Nutfräser 8 mm G 51 mm L 20 mm. Baby Travel Wipe Case Child Wet Wipes Box Changing Dispenser Storage HoldeDBSD, Membrankit für Stihl S10 S 10 Tillotson HS, LED Glas Strahler Decken Lampe silber Gäste Zimmer Flur Spot Leuchte beweglich. Motul 800 2T RR Ester 2-Taktöl für Kettensägen. Lana Grossa Peppina 23, Wandregal sechseckig 3er Set Hängeregal Dekoregal schwebendes Regal Wabenregal, Weiß MDT BE-GT20W.01 KNX Glastaster mit 6 Sensorflächen und Farbdisplay. Uhrenarmband Uhrenband Cutter Leder Werkzeug Stanzwerkzeug Ledergürtel, 90° kurz Ladenbau Geländer 48,3 mm Rohrverbinder Temperguss T-Verbinder 1 1/2". Dr Hahn Türband Kappe Türbandkappe Haustürbandkappe für Klemmband schwarz, Baumwoll Kordel Parkakordel 1 Rolle 50m natur 0.57 EUR/Meter. Schweißerschutzpaket zum Elektrodenschweißen 25mm² 3+4m Dorn Ø 9mm #. Geberit Duofix Spülkasten Sigma 112cm mit Betätigung von vorn 111.300.00.5 UP320, 10 x barrel magnetische klebe Verschluss DIY Zubehör für Halsketten und Armbände. E27 E14 3.5W 5W 70W 9W 12W 15W 18W LED Mais Lampe Birne 5736 Strahler Glühbirne, 3 m 7,32 € /m Plotterfolie grasgrün glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm, Beatrix Potter Peter Rabbit Flopsy Fabric Craft Panels 100% Cotton or Polyester.Bogenkante beidseitig Spitze mit Blüten 134cm dunkelgrün. Flexible-Kabelspirale Spiralschlauch Bündelbereich Ø9.0-65mm Länge10 m Farblos. Dimmbar LED Schreibtischlampe Kinder Tischleuchte Leselampe Büroleuchte Touch, PRO-BAU-TEC Ruck Zuck Sackkarre Transportkarre klappbar Handkarre 100kg **NEU**. Schraubverschluss für Einmachgläser Deckel für Gläser 10 Muster TO82-82 mm. 6x Mixed Drahtbürste Stahlbürste Handbürste Messingbürste Bremsenbürste Set Satz. Quetschflasche Dosierflasche Soßenspender weiß Ø 70 mm H 240 mm 0,7L Polyethylen,

2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M

2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M, 2X DOPPELSEITIGES KLEBEBAND TEPPICHKLEBEBAND VERLEGEBAND MONTAGEBAND 48MM 50M