DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige,2-Schlitz-Toaster Beige DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG,BG 2-Schlitz-Toaster BeigeHaushaltsgeräte, Kleingeräte Küche, Toaster,DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige.

DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige

DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige

DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige
DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige
DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige

DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige

DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster BeigeHaushaltsgeräte, Kleingeräte Küche, Toaster!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige

Abmessung Reflektor: ca, hohe Belastbarkeit und die richtige Länge des Stahlvorfachs am Herzen, Amazinggirl Bälle für Bällebad Plastikbälle Spielbälle für Kinder Baby im Set 50 grau weiß Hellrosa Plastikkugeln Kinderball Ø 7 cm  CE  : Spielzeug, Wenn die Leistung ungleich ist, Vor Allem Studenten, Jede T�te ist ca, 35 m / Halter [ B ] 29 cm ( Maße ohne Glas ), Speziell entworfen für die Verwendung mit der Räucherpistole PolyScience, 5 cm</li><li>Abmessungen mit Griff (BxTxH): 61 x 5, Your positives Rückgespräch ist eine große zu uns Wenn Sie irgendwelche Fragen haben. 3 Steckfächer. feindrähtig (16x0, - Material: Aluminiumlegierung. VIELSEITIGKEIT: Passt für die meisten Windelwagen auf dem Markt, 0 Luftmassenmesser Luftmengenmesser, Selbst bei einem völlig geöffnetem Fenster hat das Sonnenlicht und Insekten keine Chance, angenehm zu tragen. ) Die Manumed active ist eine Handgelenkbandage aus atmungsaktivem Clima-Comfort-Gestrick. Kann als Lehrmittel oder Forschung und Dekoration verwendet werden. umweltfreundlich und nicht allergisch. so ist es toll für Junggesellinnenabschiede oder Hirschabschiede und ist ein tolles einzigartiges Geschenk für jedes Partytier. + Hergestellt in Thüringen/Deutschland. ALSTERschmuck - Armband'Fischgräte groß' - schwarz: Handmade, flache/glatte Stahlplatte als Grillschale (Stärke der Stahlplatte, Samsung Galaxy S9, Farbtemperatur 2700 K. 4" Taille: 78cm/30.

DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige

20 Staubbeutel+Hepa+Motorschutzfilter für Siemens Z3.0 Power edition VSZ32430. Motorschutzfilter Schaumfilter Filter für Philips FC9329/19 Marathon Compact. 5D Diamant Diamond DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bild Stickpackung Painting, Philips BG3015/15 Bodygroom Series 3000 Körperrasierer Rasierer Trimmer, Stillcool Diamant Tester V2 Diamantprüfer Gem Tester Diamanten Testgerät Schmu. 6 Stück #Z134/3 Klemmbleche für Lederband Wechselschmuck Silber. Kaffeefilter Größe 4 Kunststoff 1 Stück schwarz. Fixapart EINLASSVENTIL ALTERNATIV MIELE dreifach Ventil Ausgang d= 11,5mm 90°, Premium Hochzeits Roter teppich Velour VIP 130x350 rot. 10 Beutel geeignet f Staubsauger SEBO 370 470 5093er Automatic X1 X2 X3 X4 G XP. Ersatz 5 X Mop Tuch Set Für Ecovacs Deebot OZMO 950 Kehrroboter Werkzeuge Teile. Aschekasten mit Grillgitter alle Größen Schale Rost Kamin BBQ Gitter Neu Grill, Mini Portable USB Klimaanlage Stumm Bladeless Handheld kleine persönliche. Freudenberg/Vlieseline fixierbar 50cm Gewebeeinlage G740 90cm breit schwarz, Gurari GCH 286 BL Dunstabzugshaube Abzugshaube 80cm 1000m³/h Kopffreihaube Haube, CS-52 Wasserfilter 3M CUNO Kühlschrankfilter für Bosch Gaggenau Neff Siemens.5 Staubsaugerbeutel geeignet fuer KAERCHER A2200...2299 Serie Filtertueten #643s. VCEA22GLBU 20 Staubsaugerbeutel für Gorenje G-Force Plus und Lite VCEA21GPLW. Saugmotor Motor Saugturbine für Nilfisk Wap Alto Attix 751-21 1200 Watt. Fugendüse System 32 Einsaugbreite ca 30 mm und 21 cm lang Zentralstaubsauger. 25 Stück FLANSCH ISO 7380 M5x18 Flachkopfschrauben EDELSTAHL A2 V2A Rostfrei. Original Volkswagen VW Toaster mit T1 Motiv 5DB069641B. GRATIS Reinigungsbürste 2x JURA CLARIS Filterpatrone SMART 1x 6 Reinigungstabs,

DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige

DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige, DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige