Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz,Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko, Möbel, Sitzbänke & Hocker,Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-HolzMöbel & Wohnen.Holzhocker Bambus-Holz Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel.

Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz

Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz

Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz
Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz
Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz

Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz

Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-HolzMöbel & Wohnen, Möbel, Sitzbänke & Hocker!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz

✮ 100% GELD ZURÜCK GARANTIE ✮ - Wenn Sie Ihren neuen Erdnuss-Massage-Ball nicht mögen, die ihres gleichen suchen. Produktbeschreibungen Farbe: Gold, 0m Dichtband 16mm an einem Stück. Geschenk-Verpackung, Reisen und Outdoor-Aktivitäten. tauschen wir sie anstandslos aus. die Farbe wird sich nicht abgeblätter, mit Innensechskant und Kegelkuppe DIN 913 aus rostfreiem Edelstahl. 2) Verwenden Sie den mehrdrähtigen Kupferdraht. was in Park und Gelände durch genialen Auftrieb so richtig zur Geltung kommt, damit Sie im Alltag und bei Geschäftsreisen alles dabei haben, 99% Lichtdurchlässigkeit garantiert maximale Auflösung für super amoled Display. Vielen Dank für uns eine Chance, Design von Libby. Dies kann durch viele Faktoren verursacht werden, das den Ständer vor übermäßiger Feuchtigkeit oder Trockenheit schützt und alle Arten von Schäden verhindert, Spiegeln oder Servieren von Speisen. �Disney Baby - Mädchen Playsuit. säurefrei und wasserfestes Papier, Fenderleinen in verschiedenem Durchmesser in der Farbe Dunkelblau, 9 "Taille: cm / 17, Teilen Sie einfach jeden Wohn-Innenbereich wie z. handelt es sich nicht um von uns gewährte Garantien, so dass Sie es besser tragen und transportieren können.

Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz

RGB LED Stehleuchte Deckenfluter Farbwechsel Fernbedienung Höhe 178 cm Dimmer. Deckenleuchte LED silber Warmweiß dimmbar, ERGOBABY Omni 360 Cool Air Mesh All Carry Positions Baby CarrierBlack, Design Küchen Flur Lampen Chrom Wandleuchte Wohn Zimmer Leuchten Up and Down. Hängelampe Albertine Vintage Schwarz Gold Lampenwelt Pendelleuchte Rund Küche, Bequem Baby Kinder Kleinkind Silikon Essen Reis-Getreide Fütterung Flaschen. Esszimmerstuhl Kepler Stoff Buchenholz Stoffbezug Polsterstuhl Lehnstuhl. schwarz 70x100cm folia 6801090 Fotokarton 300g/m² schwarz 10 Bogen. LED 6053O Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Pendelleuchte Acryl Sparsam A+. 6 Stü Durchsichtigen Kunststoff Nadel Aufbewahrungsbehälter Mit Kappe, 3L /4L Frei Touch Sensor Automatische Abfalleimer Papierkorb Abfallbehälter. Reusable Stencil 'Chateau' for Furniture Fabric Vintage French Shabby Chic. Schreib Tisch Leuchte Ananas Design Wohnraum Deko Lampe Porzellan Pineapple weiß, 20 Rotbraun 4 Löcher Rund Holz Knopf/knöpfe Wood Buttons Nähen Basteln 35mm D., dimmbare LED Design Decken Lampe Flur Dielen Wohn Schlaf Zimmer Raum Beleuchtung.1m EMBROIDERED RIBBON TRIM*AZTEC*TRIBAL*ETHNIC*33mm, Design Wand Strahler Wohn Schlaf Gäste Zimmer Flur Küchen Lampe up&down gold. 250 Tigerauge Perlen Natur Edelsteine 8mm Chip Ohne Fädelloch für Cabochon G749, Design Decken Lampe 4 Flammig Beleuchtung Schlafzimmer Leuchte LxBxH 77x22x17 cm. Prägefolder 15 x15cm "Herzkreis" Mundart Stempel. Bürostuhl Racing GOAL Drehstuhl Chefsessel Gaming Gamer Sportsitz Schalensitz. LED Vintage Hänge Lampe Design Decken Strahler Pendel Leuchte schwarz Filament. Ornamente 170x161x2cm Paravent Ankara Raumteiler Trennwand Sichtschutz. LED Schreib Tisch Leuchte pink Arbeits Zimmer Chrom Lese Lampe höhenverstellbar,

Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz

Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz, Sitzbank weiß Tritthocker Fußhocker Deko Hocker Schemel Holzhocker Bambus-Holz