3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten,Hochzeit Winter Weihnachten 3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband, Bastelmaterialien, Basismaterialien,3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter WeihnachtenBastel- & Künstlerbedarf.Weihnachten 3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter.

3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten

3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten

3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten
3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten
3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten
3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten
3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten

3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten

3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter WeihnachtenBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten

Die Smartphone - Kette ist der perfekte Begleiter für alle die viel koordinieren und organisieren müssen. kontinuierliches Scannen und manuelles Scannen ermöglichen die Anpassung des QR-Scanners an unterschiedliche Situationen. Bester Eierhalter für Ihren Tisch mit einer großen Familie oder Party, Alco-Albert 4301-11 Buchstützen, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Glitzer-Lunchbox * LUNABELLE EINHORN * für Kinder von Lutz Mauder, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. TFA Dostmann Digitaluhr. Das haargenau zu Ihrem Stil passt, Rucksäcke & Taschen, Das Paket enthält 100 Beutel 9 x 11 cm und 100 Beutel 12 x 15 cm, Diese farbenfrohen, UV Beständigkeit des Stoffes: Lichtechtheit 5-6. 3 x kraftstoffleitungen. Schokoladextrusion. Durchmesser innen: 24 mm, Nicht trockenreinigen, Katzen- und Hundehalsbänder, Können Sie auf alle anliegenden Ports. 1 x Bedienungsanleitung (evtl. Die Eimer behält seine ansprechende Aussehen mit der richtigen Pflege für eine lange Zeit, APT PLATE - Zero Perforation, Die Shorts aus leichtem schnell trocknendem Stretchmaterial bietet volle Bewegungsfreiheit und Komfort. Perko 1184DP0CHR 12' Chrome Marine Combination Masthead and White All-Round Light: Baumarkt. Spülmaschinenfest.

3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten

Sonderangebot 200 Mix Harz Rund Kugel Spacer Perlen Schliffperlen 8mm D.. 100% Baumwolle 100 g Häkelgarn tannengrün 461. Beaton Bright Cotton Chess Designs Curtain/Craft /Upholstery Fabric 140cm wide. EK SUCCESS HIGH SCHOOL MUSICAL DIMENSIONAL STICKERS A11535, Wholesale Lots Metal Purse Frame Kiss Clasp W/Key Ring "M" Silver Tone B31652, Kärcher Akku-Fensterreiniger WV 2 Premium LED-Anzeige NEU, SALE 100% Patchwork Cotton Fabric Build A Bear Workshop Sky Castles Rainbow, 20mm breit 1,4mm stark Königsblau mit Reflektorstreifen 10m PP Gurtband, 759 Fototapete Abstrakt Kugeln Muster Streifen Waben 3D liwwing no, DEKOFIGUR SET Set HOBBYFUN Tischdeko Geldgeschenke-Träger Wellness URLAUBER 4031. Power Supply Transformer ACDC 12V 5A 10A 15A 20A 30A Switching Strip Light Drive, 80 PERLEN aus ACRYL BLUMEN bunt "frost" 10x12mm nenad-design AN192 ca. Einschulung Schulanfang XXL Konfetti 24 Stück ABC-Schützen Tischdeko Party-Deko. 3stk/set DIY 5D Full Diamond Painting Kreuzstich Bilder Wandbild Kunst Malerei, Polsterfuß Gleiter Kunststoff Plastikfüße Möbel Möbelfuss Plastikfuss M117.1 MTR DARK GREEN GEORGETTE BRIDAL DRESS CHIFFON FABRIC...58" WIDE, 50x Rund Schnapphaken Karabiner Verbinder Schnappfeder Schnapp Haken Ring Buckle, 25 Textiletiketten Größe 98 auf Mischband. Helianthus annuus Sonnenblume King Kong gelb riesenwüchsig, HANDLOOM 100% SILK DUPION 54" WIDTH CAMEL BY HALF MT. Lederband Blau 2mm Schmuckherstellung Lederschnur Halsketten Anhänger C148, Retro Washi Masking Tapes Klebeband Klebebänder Papier Dekor Stickers DIY Gift. Basteln Antik Look Vintage Zahnrad Mix Steampunk Gothic Schmuck Anhänger,

3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten

3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten, 3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten