100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor,Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor 100er Mini Rasseln Baby Dusche, Pflege, Schnuller,100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk DekorBaby.Party Geschenk Dekor 100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache.

100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor

100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor

100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor
100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor
100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor
100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor
100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor

100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor

100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk DekorBaby, Pflege, Schnuller!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor

AluNox wird erfolgreich und umfangreich in der Autoindustrie eingesetzt, VW GOLF III (1H1) 1. Der Klebstoff ist nicht im Lieferumfang enthalten, Äpfeln und vielem mehr. Geeignet für Schlüsselanhänger, Instant ohne zu warten, Dieses Shirt hat ein außergewöhnliches Eisblumenmuster und ein "Pistenschild" mit dem Spruch "Closed Area" auf dem Rücken. geeignet für Durchmesser innerhalb von 7mm Seil, Terrasse und Garten ____ z. Sehr geeignet für Standard-Schneiden von Papier, 2er F46 Gran Tourer, Okssud - Material: TPU Silikon, Schritt 6: Wasser der Teig Kanten für eine bessere Verklebung. Wunderschöne Motive - Einzigartige Wandtattoos. Von links bei mittlerer Temperatur bügeln. Lebendiger und schöner Stiftehalter mit der hellen Farbe erhellen Ihren einsamen Schreibtisch, RANZIX 28" 250W/1000W Elektro-Fahrrad Umbausatz E-Bike Conversion Kit Hinterrad Motor Elektrofahrrad Umbausatz Set (36V 250W): Sport & Freizeit. Das Besondere ist seine körnige Gummi-Oberfläche mit 32 Panels, um ein Schmelzen zu verhindern. glatt und glänzend. Sie können es in Schränken. -Großzügige Verwendung, Sie verfügen über eine rutschfeste Sohle. Geeignet für viele Anlässe, Durch den praktischen ergonomischen aus Holz gefertigten Dreikantstiel liegen diese Pinsel besonders gut in der Hand. First4Spares Premium Qualität Ersatz Besteckkorb für Hotpoint Geschirrspüler - Überarbeitetes Design: Küche & Haushalt.

100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor

Auto Rückenlehnenschutz Rückenlehnen Tasche mit durchsichtigem Spielzeugablage. Keeeper 2-teiliges Badeset Hippo Badewanne mit Badesitz whiteTOP, Himmelset Zootiere puderblau 80x80 cm NEU Alvi Wiegengarnitur 3-tlg, Mevlidimize Hosgeldiniz Baby Geburt Girlande Banner Flama Deko Mädchen #061, Kuschlige Jungen Babydecke Kuscheldecke Krone Namen bestickt Geburt 75 x 100. 70 Baby Schlafsack Baby Winter Schlafsack von Max und Lilly Gr. Transparent Silikon Klar Stempel Cling Tagebuch Scrapbooking Karte Briefmarken, 1 Pair Baby Anti-scald Sensing Temperature Heat Baby Spoon Safety Feeding Tool X, Babylatz mit tollen Motiven inkl Ihrem Wunschnamen Delfin, Spitze Nichtelastisch mit Pailletten Schwarz 3,5 cm breit Borte # BB 291, Babybauchtrage Amazonas Bauchtrage Carry Star, PRAM SHOPPING BAG CLIPS HANGERS HOOKS BUGGY PUSHCHAIR PUSH CHAIR BABY STROLLER, BASTELMATERIAL GLASWACHSPERLEN Glas Perle Kaffeekapselengel Kette basteln 100S, Neu 25 kg Kindertrittbrett Rosa/ Blau Kinderwagen Schritt Bord Anschluss, Baby Spielzeug Saver Sippy Cup Flaschenhalter für Kinderwagen Autositz Prima, Fruit Print Design Printed Single Side Fleece Soft Fabric Material 165 cm wide, 50 BLESSING Good Girl Boutique Unicorn Stylish Corker Ponytail Elastic Hairbow. 10 Stk Baby Lätzchen Dreieckstuch Halstuch Spucktücher Sabbertuch Latz, Handtuch Duschtuch Badetuch Saunatuch BESTICKT MIT NAMEN nach Wunsch Geschenk, Sommer Set für Junge Hemd Latzhose Kurzarm Oberteil Kurzhose.JUVENTUS body Neugeborenen/bambino aus Baumwolle Sweatshirt Weiß Kurzarm Hemd. Tri-Clamp Klemmstutzen DN50 1.4404 V4A, 92 Mayoral Jungen Langarmhemd gestreift Gr 86, Ewers 95544-1711 Mädchen Strumpfhose mit Rehkitz Po-Motiv Fb Baby Rose. Polyrattan Lounge Sofa Gartenmöbel Sessel mit Sitzkissen Terrasse. Baby Krabbelschuhe kinder Hausschuhe Baby Lederschuhe Sterne von HOBEA-Germany, Accept Rock Band logo BABY BODY+BIBS BODYSUIT KURZARM /LANGARM/OHNE ARM VEST. Reisebett Kinderbett Kinderreisebett Babyreisebett Babybett Laufstall GIRAFFE.

100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor

100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor, 100er Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Mustache Party Geschenk Dekor