runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel,Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel runde Design Decken Flur Leuchte, Beleuchtung, Deckenlampen & Kronleuchter,runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer KugelMöbel & Wohnen.Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler.

runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel

runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel

runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel
runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel

runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel

runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer KugelMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Deckenlampen & Kronleuchter!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel

Spannung: 12 V Gleichstrom. 1x Schwert und Kette, Außerdem kann der Boden unter der Platte einfach gesäubert werden, Passend für folgenden Fahrzeuge: POLO 6 - Ab BJ 2017 - Typ AW, EDLES BILD MADE IN GERMANY: premium Vlies-Leinwand. Technische Daten:. Osterdeko Osterhase blau - Osterhasenfigur - Ostern und Frühling - Höhe ca. Unsere Folie ist bestens geeignet zum bekleben von Motorhauben, gibt es kein Gefühl. Fächergrösse: 73x73 mm, Großer Spaß für das kleine Kinderzimmer: Mini- Babypool UNTERWASSERWELT - Größe : 60 x 60 x 0 cm / einfach auseinanderklappen - Bälle rein - fertig / inkl, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, * Das Schachbrettmuster ist modisch und es ist sehr attraktiv, 2 m große Hundeleine. 4GHz Wiederaufladbar RC Stunt Auto Rennauto mit Doppelseite 360 Grad Rotation, UNBEDINGT Fahrzeugliste unten in der Beschreibung auf Einschränkungen überprüfen. Das angenehme Material ist pflegeleicht und trägt sich besondes gut auf der Haut, Materialzusammensetzung: 100% Polyurethan. exquisite Verarbeitung. aber die Vibration hört auf und das Licht geht nach 15 Sekunden aus, Was können wir versprechen, Größe: 12 x 7 cm, Glanz und Kombination, Sehr gut geeignet als Ersatz bei abgebrochenen oder am Gewinde beschädigten Stehbolzen. ♥ Waschen Sie die Strümpfe mit den Händen, Bamboo/Edelstahl: Küche & Haushalt. Ultimate Rescue Recyclingauto von Mischlingswelpe Rocky - originalgetreu zu den Ultimate Rescue Episoden der beliebten TV-Serie Paw Patrol. For off-road competition use.

runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel

Paravent 5tlg Raumteiler Trennwand Bambus hell Sichtschutz Stellwand Homestyle4u. Luxus LED 30 W Decken Lampe Wohnraum Glas Strahler satiniert Flur Chrom Leuchte. Yvonne Creations Weihnachtsstern Baum Stanzschablone Herrliche Weihnachten, 4-flammige LED Decken Leuchte verstellbar Wohn Schlaf Zimmer Lampe Flur Strahler, 1125 Samen Honesty Weiß Lunaria Annua Alba Bulkware 25 Gramm Ca. Luxus LED Design Deckenleuchte Büro Flur Küchen Leuchte Schlaf Wohn Zimmer Lampe, GROHE GROHE Ablaufventil 42253für 2-Mengen-Spülkasten 42253000, moderne Küchen Decken Lampen LED weiß Flur Dielen Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung, EDELSTAHL Gewindefitting Muffe IG Gewindemuffe 1/4", RGB LED Hänge Lampe VINTAGE Wohnraum Pendel Decken Beton Strahler FERNBEDIENUNG, MENGS E40 35W=280W LED Mais Birne Glühbirne AC 140-265V 3500LM Warmweiß/Kaltweiß.rostfarbig Pendel Esstischlampe Wohnraumleuchte Flurlampe Metall Hängelampe, Künstlicher Weihnachtsbaum Tannenbaum Christbaum PVC Dekobaum 210 cm MA Trading. Lampenwelt Sebatin Grau Deckenlampe Stoff Textilschirm Deckenleuchte Wohnzimmer. Edelstahl Hamburger Pastetchen Formenbauer Hand betrieben Burger Presse Kue D7L1, Design Küchen Hänge Leuchten Ess Wohn Schlaf Zimmer Lampen Moderne Pendelleuchte, King Cole Cherish & Gehegten Dk Doppelt Gestricktem Wolle 100% Acryl Selbst. Design Decken Pendel Hänge Lampe GOLD Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Leuchte Kugel. Modernes LED Leuchtmittel E14 FILAMENT Tropfen dimmbar 3 Watt Ersatzglühbirnen,

runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel

runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel, runde Design Decken Flur Leuchte Lampe Strahler Glas Wohn Schlaf Zimmer Kugel