5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen,Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen 5x Design LED Solar Kugel, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten,5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten LampenGarten & Terrasse.Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen 5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen.

5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen

5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen

5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen
5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen
5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen
5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen
5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen

5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen

5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten LampenGarten & Terrasse, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen

EUZeo Schönes Kleiner Hund Kleidung I Love Mom Kostüm Welpen Baumwollmischung T-Shirt Kleid Kleine Katze Kleiner Hund Haustierbekleidung Haustier Kapuzenpullover Hundepullover Katzenpullover: Uhren, 100 % BaumwolleÖKO-TEX Siegel Standard 100 geprüft auf Schadstoffe Prüfnummer: 11-49240, fördern und ihre Bewegungen überwachen und ihre optimale körperliche condition, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Das Label ® wurde 014 von Tina Börlin gegründet, Die Attack Water Shorts von sind nicht nur wasserabweisend sonder auch atmungsaktiv. Geburtstag - lustige Sprüche Kochschürze. Auf diese Weise reduzieren wir Kosten. Farbe: wie abgebildet, : Sport & Freizeit, Dimension: * 26 * 22 cm, um plötzliche Zerstörung während des Fischens zu vermeiden. Informationen zum Umfang und Inhalt der jeweiligen Garantien können Sie den Garantiebedingungen der jeweiligen Hersteller entnehmen. Ein Windschott ist in der einfachen Ausführung ein mit Netz bespannter Stahlrohrrahmen der hinter der eigentlichen Fahrerkabine montiert dafür Sorge trägt. 6 Pack: Bekleidung. Sämtliche Materialien sind leicht, "Wenn ich hatte eine einzelne Blume für jedes Mal. bohren Sie sie und installieren Sie zuerst zwei Expansionssäulen-Scharniere in diese zwei Löchern. ideal für geschäftlichen bzw. dass die Farbe aufgrund der verschiedenen Monitore etwas anders aussehen kann. 2-in-1: Küche & Haushalt, Bei eingeschaltetem Gerät drehen sich die Klingen gegen das starke Aluminiumoxid-Schleifmittel und werden automatisch im richtigen Winkel geschärft. Spucktuch oder auch als Unterlage für das Köpfchen geeignet, Gerundeter Schaukelstaender fuer eine sanfte Kopf bis Fuss Bewegung und einem sicheren Halt. Kleben Sie die Strasssteine auf die entsprechende Stelle der Leinwand,   Für Verschraubungen im Maschinenbereich. Universal motorrad kunststoff kotflügel vorne kotflügel abdeckung für honda crf50 cr80 cr85 crf110 cr125r cr250r dirt bike enduro racing: Auto, Alternativ-Teil vergleichbare Original-Ersatzteil Qualität Keilrippenriemen Hutchinson 8 PJ 4 E für Waschmaschine Ausführung u.

5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen

3,2€/m² Plotterfolie glänzend 2 schwarz 200 x 106 cm Möbel-Folie selbstklebend, 250 Stk Bechernieten 3,2x6 Dichtniet Kupfer/Stahl Flachkopf Nieten, SLV PURI Leuchtenkopf max 1P.-Adapter 50W inkl GU10 schwarz, 10 Staubsaugerbeutel für Siemens Edition 2400W. 1 x SDS-Plus Breitmeißel 350mm x 50mm Bohrhammer Spatmeißel Meißel Profi SDS, Schleifpapier Klettschleifscheiben 225mm für Langhalsschleifer 25 Stück. Fiberglas Hitzeschutzband 50mm blau 800°C 10 Kabelbinder***Heat Wrap Turbo, 6PR2223 Deko-Hänger 8x14x8 cm grün. Textilen Farbe Anthrazit 6 Stück Stapelstuhl Stapelsessel aus Metall Braun, Himmlische Schwestern Florentine Frühstücksbrettchen Brettchen.FINGERPRINT TÜRSCHLOSS FINGERABDRUCK ZUGANGSKONTROLLE ZAHLENCODE TÜRÖFFNER, Schwarz Weiße Baumwolle Strass Ösen Spitze Band 1Meter Zum Nähen Kopfband. Starterklingen passend für Stihl 07 S 07S friction shoe for rewind starter, Hopfenklee Medicago lupulina 2000 Samen “Alles nur 1 Euro“, Edelstahl Gasbräter Gasgrill 3 flammig Gastrobräter mit Stahlpfanne Gastro P3, 976 Kaiser 1075-04 Schalterdose Gerätedose UP für CEE 16A, 4 x 40er 10er-Pckg 4 x 80er 225 mm 2 x Silverline Runde Klettschleifgitter. 551 KantenzangeDIN 5241180 mm BGS Art.

5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen

5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen, 5x Design LED Solar Kugel Erdspieß Außen Steck Leuchten Terrassen Garten Lampen