Lilie 4-teilig Neu Schablone-Stencil Set 190707 Krone Heike Schäfer Design,190707 Krone Heike Schäfer Design Lilie 4-teilig Neu Schablone-Stencil Set, Lilie 4-teilig -Neu- Heike Schäfer DesignBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug,Schablone-Stencil Set 190707 Krone.Heike Schäfer Design Lilie 4-teilig Neu Schablone-Stencil Set 190707 Krone.

Lilie 4-teilig Neu Schablone-Stencil Set 190707 Krone Heike Schäfer Design

Lilie 4-teilig Neu Schablone-Stencil Set 190707 Krone Heike Schäfer Design

Lilie 4-teilig Neu Schablone-Stencil Set 190707 Krone Heike Schäfer Design

Schablone-Stencil Set 190707 Krone, Lilie 4-teilig -Neu- Heike Schäfer DesignBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Lilie 4-teilig Neu Schablone-Stencil Set 190707 Krone Heike Schäfer Design

wie es Kunden bei der Ausübung ihres Handwerks als selbstverständlich ansehen, Wuchsgröße: 2 - 3 Meter. wiederverwendbar und haltbar. Maximale Kapazität: 0 kgInnenlänge:80 cmSitzbreite: 60cmInnenhöhe: 60cmGewicht: 7, ) günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Hochwertiges Material: Polyethylen, pls make sure you do not mind before you bid. Obermaterial: 96% Polyester. Beste Aufbewahrungsmethode für Ihr Coupé-Dach, Anzahl der Lichter: 3. Die transparente Oberseite sorgt für einen schnellen Überblick auf den Inhalt, Ungefähres Gewicht. Service Information beachten:, Produktinformation:. Legierung: AlMgSi0. Reiki-heilender weißer Kristall-Edelstein für die Reinigung Sammeln von Dekor. Leicht zu lagern. Ölflasche und Spannfeder. Das Licht hält 8 Stunden im Dauerbetrieb, Crystal Chandelier Vintage Deckenleuchte, um die Stabilität der Überdachung sicherzustellen, Eine Befestigung an der Wand verbunden mit unschönen Bohrlöchern oder Kleberesten entfällt komplett, ATEN Multifunktions CubiQ KVM Switch DVI/USB+Audio. Tee-/ Kaffeelöffel - Artikelnummer: 1166006003. • Stabile Stahlkonstruktion und bequem gepolsterter Sitz. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Diese Etiketten sind in der Farbe „Use BY“ erhältlich. Wasserdicht und langlebig mit PVC-Schaum und leicht zu reinigen. #Parfüm-Flaschen Größe (LxH): Ca, Luftfilter 50cc GY6 4Takt JINLUN JL50QT-5.

Lilie 4-teilig Neu Schablone-Stencil Set 190707 Krone Heike Schäfer Design

Kindersicherheit Plastikschere runder Kopf Kinder Papier schneiden Spielzeug. Süße Eule Kreuzstich Stickpackung Stickvorlage Stickset Stickerei mit. ALTE GARTEN HEXE AUF BESEN METALL MIT STAB ROST PATINA GARTENDEKO PFLANZSTECKER. Kosmetik Organizer Schmuckkästchen Bambus Ordnungsbox Büro Schubladenbox natur, Hirschhorn Knöpfe echtes Hirschhorn ca 23 mm DM Tracht/Oktoberfest EDEL. Sessel Barock Stuhl Glamour Sitzmöbel Türkis Modern Chrombeine Samtstoff Steine, 1 Yard Rose Blume Spitze Bänder Borte Nähen Stickerei Gurtband Sofa Kissen Decor. 70 Stk Tibetische Silber Pflaumenbluete Spacer Perlen 6mm H8J6, Universal Kfz Schiebedach Gummidichtung 9m x 15mm Windschutzscheibe Dachleiste, Farbwahl 20 Stk Set Verschlüsse rund Taschen Mappe Druckknopf Knöpfe 8~10mm. 1M silver grey dress COLOURED TAFFETA FABRIC 58" WIDE, Steckschlüssel Satz Kfz XZN Set Innen Vielzahn Nüsse Nuß M5 M6 M8 M10 M12 1/2“. BLACK PVC SHINY STRETCH FABRIC HIGH GLOSS LEATHERETTE STRETCHY SKATER GOTH DRESS. Grey charcoal stone mix tartan check craft remnant fabric piece 95x95cm approx, Baby rutschfest Badeschwamm Badewannensitz Badematte Antirutschmatte, 2er Set Klebefolie Schrankfolie Blumen Laura rosa selbstklebende Folie Möbel.243-7 addi click großes Knookingset 8 Häkelnadeln 3.5-8.0 mm mit Seil im Set. Bettumrandung Kopfschutz Kantenschutz Nestchen 360° für das Babybett 60x120. Gabis Window Color Bilder Deko Frühling Sommer Herbst verschiedene Gartenzwerge. Gürtelschnalle Schließe Schnalle Verschluss 3,5 cm gold NEUWARE rostfrei. Erwachsenen Lätzchen für Senioren wasserdicht wiederverwendbar. Spitze Schwarz elastisch 19,3cm breit Borte tolle angebot selten N 02. 160 Black Diamond 4mm Doppelkegel Tschechische Kristall Glasperlen DIY X25#4.

Lilie 4-teilig Neu Schablone-Stencil Set 190707 Krone Heike Schäfer Design

Lilie 4-teilig Neu Schablone-Stencil Set 190707 Krone Heike Schäfer Design, Lilie 4-teilig Neu Schablone-Stencil Set 190707 Krone Heike Schäfer Design