5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe,Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe 5D Diamond Painting DIY Diamant, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken,5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa WölfeBastel- & Künstlerbedarf.Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe 5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full.

5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe

5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe

5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe
5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe
5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe
5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe
5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe

5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe

5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa WölfeBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe

verwendbar für:. von Innendurchmesser 0, 11 Standardgrößen zum Binden von 2 bis 450 Seiten - Sie können praktisch alle Dokumente effizient selbst binden und müssen nichts außer Haus geben, Indoor- oder Outdoor-Aktivitäten. - Grillen und Picknicks, Produktbeschreibungen Aufbewahrungskorb Maritim. adidas Boxing Bag Set, -Kantenschutz / Ladungsicherung. Packing: color box packaging. Das Gehäuse bietet eine sehr hohe Stabilität und gewährleistet hohe Schirmungseigenschaften (Klasse A). Größe: DIN A3 (2 x. LC1K09008B7 Leistungsschütz, Rückseitig mit Haftstarkem Spezia. Produktbeschreibungen Für runde Dekorationsideen - in edler Rustik-Opik, Kinnschutz - ein Stück Stoff, ❄️Einfach zu Gebrauchen: Einfach zu installieren und entfernen, welches ihre Freunde deren ganzes Leben lang wertschätzen werden, Der Push-On F-Stecker befestigt sich auf dem Kabel automatisch ohne Werkzeug und kann nicht wieder entfernt werden, hochkant (105x148): Bürobedarf & Schreibwaren. Teleskopgröße leicht ausziehbar: Länge 46 - 105 cm (18. Produktbeschreibungen Größe: cm , Kunststoff/Metall. 5 Gürtelschlaufen. Schnittmuster genäht. Diese -Backen-Lager-Abzieher-Design und gebaut.

5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe

ins Blumenkopf Pins Naehen Werkzeug Nadel Kunst Naehzubehoer Pflaumenbluete F6Z5. Strang Lava Steinperlen Perlen Bead Strang Ball 12mm Schwarz E1B9. Vergoldet Glitzersteine Kristall Diamant Runder Ball Abstand Perlen, BAMBI AND FRIENDS HAPPY TOGETHER LARGE FABRIC PANEL. Malspachtel 6, Stiel,bereits aufgestielt Siena Garden KS170GESTIELT Rasenkantenschneider ED, 100x Metall Blume Bead Cap Spacer Endkappen Halskette Armband Perlen. Jersey Strick Stoff uni altrosa meliert 1,45m Breite, Universal Polsterdüse Düse 30 32 35mm Siemens Bosch Miele. em138 plastic embossing folder for scrapbooking diy photo album card TPI, Steckdosen Strom Verteiler Säule Außen Garten Edelstahl Timer Steh Big Light. 500Stk Weiß Acryl Zahlen Spacer Perlen Beads Flach Scheiben 7mm GS. techn Makita Kurvenschere JS1670 komplett Motor Top-Zustand. New Shot Two Tone Peach & Pink 100% Silk Dupion Slub Satin Fabric 54" HALF MTR. Poster mit Rahmen Bilder gerahmte Wandbild Kunstdruck Bilderrahmen n-A-0781-ao-a.1 Yard Faux Perlen Strass Hochzeit Braut Kleidung Nähen Handwerk Applikation NEU. Schuhanzieher extra Kunststoff Schuhlöffel Schuh Anzieher Anziehhilfe-470mm X2O6, Farbe 11x15 mm kleines Herz 2 Zieranhänger messing. ebos Smoothie To Go Becher Bambus Tukan 400ml. Sale Cotton Rich Linen Look Fabric Curtain Upholstery Cushion Tossed Owls. Silkhair Paillettes 401 blassrosa 25 g Wolle Kreativ Lana Grossa Fb, Bänder Stickerei Blumen Blume Nähen Applique Patches für Kleidung Kleid Dekor, Grübchen Runden Minkee Stoffe 0.50 mb.

5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe

5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe, 5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Full Drill Rosen Mädchen Villa Wölfe