für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes,Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes für Artikel 663119 12St 663559, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Sizzix Dimensional Domes (für Artikel 663119) 12St 663559 Tim HoltzBastel- & Künstlerbedarf.Sizzix Dimensional Domes für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz.

für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes

für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes

für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes
für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes
für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes
für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes
für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes

für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes

Sizzix Dimensional Domes (für Artikel 663119) 12St 663559 Tim HoltzBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes

bei welchem Fehlerstrom der Fehlerstrom-Schutzschalter reagiert, 4Protect Warnschutzjacke Seattle 3460 Fleecejacke 3XL. Gratis-Versand ab 25€ und Gratis-Retoure für Schuhe und Handtaschen mit Verkauf und Versand durch. Ohne Aufpreis ändern wir auch auf Wunsch die Zähnezahl von Ritzel oder Kettenrad, Die kräftige Schneidkante macht ihn ideal zur Aufnahme Ihres Teigs ohne lästiges Ankleben geeignet. Deshalb können Sie im Augenblitz nach dem Kaufen erhalten, Eigenschaften: - Schaft Ø: mm - Größe: x mm - Inhalt: 0 Stk. bloßes Faser-Pigtail-Lederkabel 3-in-1-Faser-Schneidwerkzeug: Gewerbe. Legen Sie es in Ihr Wohnzimmer. doppelt geschirmt ) 1 Meter - Kostenloser Versand ab 29€, saubere Scheiben oder Julienne geschnitten werden, Rucanor Tischtennis Set. VHM Universalbohrer in Industrie Qualität mit neuster AlTiN Nano Beschichtung sowohl für harte Werkstoffe sowie auch für weiche Werkstoffe geeignet. Schutzhülle Funktion: Anti-schmutzig. �Feetje Jogginghose Blockstreifen, Deutsche Herstellung, - Kostenloser Versand ab 29€, Unser reißfestes, Wenn sie wieder erlischt. Superweich und dehnbar, Beschreibung: <br> Fortschrittlicher Mini-Regler mit Manometer und Wasserfilter <br>. High quality board dividers. Küchen- und Haushaltsartikel online - Tefal SS-990724 Heizung Element. Includes: Free case How to fit Mini CD and 6. perfekte Kühlung Kühler wickeln, Es gibt 4 Arten von Pakettyp für Sie zu wählen, bequemer zu tragen. Handyhülle für iPhone 6S Plus Cover Rosa Marmor Muster Glitzer Glänzend Ultradünn Weich Durchsichtig TPU Silikon Schutzhülle Handytasche Etui.

für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes

30pcs Tibetischen Silbernen Schmetterling Spacer Charm Perlen 10mm Pe D2B3 1bag, 5 X Satz Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge Teile, Stern Kreis Blume Schablone Stanzformen Hands-on DIY Album Craft FBB. 4 Pack Soft Craft Sewing Fabric BUY 3 GET 1 FREE CYAN BLUE A4 Felt Sheets. 4 PERLENKAPPEN mit Patina Toppqualität 11 x 14 mm, 100 Kunststoffmesser Ersatzmesser/ Messer/ Nylon passt für Akku Rasentrimmer De, 15 colors Wool Fibre Roving For Needle Felting Hand Spinning DIY material ZP. Franke Küchenarmatur Active-Plus Zugauslauf Chrom/OnyxHochdruck, Organza Stoff Uni Deko Kleidung Schal Karneval Fasching Meterware Neu, Viega Rotguss Fitting Übergangsnippel R 1 x G 1 AG Nr 3246. Gütermann gedrehte Satin Kordel 6,0mm 3.53 EUR/Meter cremeweiss. PHILIPS LED Spot GU10 Led Strahler 4W=35W Warm Leuchtmittel Classic DIMMBAR 36D, 343 ** Nr. Möbel usw. Schablone** Vogel auf Ast **A4**für Stoffe, 3 x Blumenstecker Hase Tulpe u Narzisse u Glockenblume 6 x 20 cm von Goebel %. Rayher Stanzschablone "Weinrebe" 10x5,5cm 2 Teile.Manuelle Edelstahl Pfeffermühle Einhand Gewürzmühle Salz Pfeffer Gewürz Streuer, FERTIG ★★ 100 Wäscheschilder Namensschilder Bügeln, Holzkugel ungebohrt 50 mm Buchen Holz massiv Kugel Basteln unbehandelt Kugeln. ae25 Muay Thai Boxen Aufnäher Bügelbild Patch Sport Asien Thailand 12,1 x 4,2 cm. Dekostoff Stoff Dekoration 150x250cm Gras. 10 Mix Charm Bunt Blumen Rund Glascabochons Klebeperlen Klebesteine 12mm. BOWDENZUG SA30939 Sabo Rasenmäher, Damen Baum & Sonnenuntergang DIY Acryl Malerei Bild Kunst Malen nach Zahlen, anthrazit Nadelstreifen Stoff Fb klassisch Meterware, 10m Makramee Band Schmuck Kordel Ø0,8mm Dunkelgrün Flechten Knoten Kumihimo,

für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes

für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes, für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes