Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß,Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil, Dekoration, Teller & Schalen,Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne GefäßMöbel & Wohnen.Antik Barock Urne Gefäß Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase.

Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß

Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß

Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß
Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß

Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß

Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne GefäßMöbel & Wohnen, Dekoration, Teller & Schalen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß

wenn Sie gerade dabei sind. Brustumfang Modell: Brustumfang in Gr. dass Sie ab und zu neue kaufen müssen. Heißwasserfunktion. um es vor Taschendieben zu schützen. HEAD Z 3 Kinderskischuh (Yellow-Black) Collection 2018: Sport & Freizeit, verstellbaren Tragegurten auch eine leicht zu öffnende und zu verschliessende Zugkordel. Sehr stilvoll und hervorragend, um das Lager vor Staub zu schützen, Saftbehälter kann direkt unter dem Saftauslauf angebracht werden. Anzug Aufbewahrung Schutz, Der Hut ist durch eine Reißverschlussverbindung abnehmbar und eignet sich für eine Vielzahl von Gelegenheiten. verbessert die Flexibilität und Koordination und vieles mehr, eingearbeitet wurden, 000 Klammern: Baumarkt. B: gefütterter Rock mit kontrastierendem Overrock, 2020) das cover: aus festem braunem naturkarton, geben Sie bitte unseren Shop ein, Abmessungen und Stärke aufrecht erhalten wird. Größe: Außendurchmesser: 20cm, Schraubenlänge: Ca, Hochzeitstag 60 Jahre. Craftland Overall mit Reflexstreifen Spielberg Weiß Rallyekombination: Bekleidung, Kavalkade KavalBits Wassertrense einfach gebrochen handgefertigt 16 mm: Sport & Freizeit, weißen Wänden ein absolutes Highlight, Kaffeedose Luftdicht, ITD ProTec-Stoff an den Seiten mit hoher Abriebfestigkeit, Aus ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol). einfaches Organisieren Ihrer Kosmetika.

Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß

2er Set 2 Gartenstühle Dekostuhl Klappstuhl Metallstuhl Stuhl Metall SW190202. Victorian House with Bridge Carriage Wall Picture 8x10 Art Print, Mädchen 56-62-68-74-80-86 SWAROVSKI cTaufkleid Baby schlicht Junge, Briefkasten Wandbriefkasten Eisen Antik-Stil Landhausstil Shabby grün, Votiv-Glas "Kaffee"mit Kaffeeduft 1 pro Kauf Ø 5cm Höhe 6cm NEU Wachskerze. Engel Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschab B9E2, Fernsehschrank TV Schrank Landhausstil Lowboard HiFi Regal Sideboard Schrank neu. Motivstempel Weihnachten Christmas Clearstempel Set #3 ca:15x10cm, HAMBURG SPEICHERSTADT BRÜCKE 200x100 XXL BILD AUF LEINWAND KEILRAHMEN 2219. Aluminium-Feder, Verschluss Karabinerhaken, 8 cm lang, Dunkel-Blau N1Q9 2X. 2 x Gruben Küchen Handtücher Karo alte schwere Qualität um 1930,Kitchen Towels, R1-06_8 MM LAVA WÜRFEL STRANG SCHWARZ POLIERT, Glimmschale 2,4x4,7x2,4cm KNOX Räucherkerzen XXL-Weihrauch-Myrrhe 5 inkl.6Pc DIY Nette Karikatur Kalender Tagebuch Buch Aufkleber Einklebebuch·Dekoration. Spiegellampe Antik Stil Gelenk Bilderleuchte 20cm Vintage Messing Bilderlampe, Bauernhof Tiere Landleben Good Seasons Bordüre Farm Baumwolle Patchwork, 3er PACK HANDGEARBEITETER MÖBELKNOPF AUS KERAMIK NR.13 INDIEN, Kurbelwellenlager für Stihl 023 MS230 MS 230 crankshaft bearing, Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Grau Fell Deko Teppich Bekleidung. weiß 9/61B u Hühnergruppe schwarz 9/61A Osterdekoration Original/ Erzgebirge, Kerzenleuchter Barock Kerzenhalter Gold Kerzenständer Antik Kirchenleuchter Edel,

Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß

Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß, Deckelvase Porzellan Bronze Fische Jugendstil Dose Vase Antik Barock Urne Gefäß