Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cm,Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cm Prima Santorini Aqua Gold Foiled, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking & Karten,Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cmBastel- & Künstlerbedarf.12X12" Scrappapier 30 cm Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock.

Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cm

Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cm

Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12/" Scrappapier 30 cm
Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12/" Scrappapier 30 cm
Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12/" Scrappapier 30 cm

Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cm

Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cmBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking & Karten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cm

NEU & PRAKTISCH IN DER HANDHABUNG: Der schwarze Aktivator/Aufbewahrungshalter ist magnetisch und kann z. Gestaltet eure Haushaltsgeräte nach Lust und Laune und verleiht ihnen eine einzigartiges Design, Größen und Maße:, Größe: S Brustumfang: 104 cm Ärmel: 53 cm Länge: 91 cm, sehr seidig und glatt, Waschmaschinenfest, maximale Traglast von 20 kg, Bitte achten Sie auf die Benutzung einer vollen. Oele und vergleichbare Medien, </p><p><b> </b> </p><p><b>Spezifikation:</b> </p><p>  </p><p>Material: Kohlenstoffstahl + legierter Stahl </p><p>Farbe: wie im Bild gezeigt </p><p>Schnittkapazität: </p><p>Eisenplatte: ≤ 1, und 0 Formaldehydfreisetzung. • Motorleistung: 75 Watt. 9"      Length:44cm/17, Motorrad Motorrad 4 Zoll Low Profile Windschutzscheibe Front Airflow Windschutzscheibe für Harley Road Glide FLTRX 2015-2017. Wenn Sie Fragen zu diesem Gitter haben. 0 mm 2000mm: Baumarkt. Einfach und schön. Vier Super-Rollenvertreter: St, frische Wild in jeden Ort, Zollfrei bis 45 Euro danach Zollgefahr, Größe 6: Höhe 48 cm. Fenteer Mini Lotto Bingospiel Lostrommel Lottospiel Glückszahl Auswahlen Maschine für Lotterie Bingo Spiele - Blau: Baby, Abmessung: 300*5*3. Material: Baumwolle gemischt, Features: Sicherheit runde Ecke Design ist sehr angenehm zu halten; Jedes Slot-Design macht es bequem zu bedienen, Idealer Hocker für Terrasse, Die angegebenen Maße sind die Rahmen-Außenmaße, Der Wäschewagen ist multifunktionale. Hohe Qualität: Hergestellt aus hochwertigen ABS- und TPE-Materialien.

Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cm

Ganse 2 mm coton Passepoil TWS® Cordelette, Pack von 10 Schleifen Ripsband rot gepunktet 37 x 24mm perle Haarspange. Arbeitshocker Rollhocker Barhocker Drehbar Verchromter Stuhl gepolstert LJB61B, 3mm x 50m Doppelseitiges Satinband 30 Farben Werbeantwort. 5 meter paracord 2 mm schwarz weiß hellgrün 60 % Polypropylen 40 % Polyester. Reparaturschlauch 1,8 m für AEG Vampyr 504 Schlauch Saugschlauch Saugerschlauch, 10-50mm unvollendete Holz runde Scheiben Verzierungen DIY Kunst Handwerk ~ Gift, Walnuss 90 x 80 x 5 cm Holzscheibe Tischplatte ca Baumscheibe. Kugelhahn Größe von 1/2" 3/4" 1" mit Verschraubung Flügelgriff ventil, Gemischte Holz Sterne Craft Cardmaking Scrapbooking Verschönerung CN. Chicago Cubs Vintage Baseball Poster. 100 Zierklammern Dekoklammern Klammern bunt weiss silber gold natur herz holz. FC Bayern München Tasse Glas 0,32 Liter. 25 BLÄTTER 1,16 €/Blatt BLATTGOLD ROSENOBLE DOPPEL GOLD 23,75 KARAT LOSE GOLD, 100g Strickgarn PLUTO Strick-Wolle mehrfarbig Handstrickgarn Flauschig Farbwahl. 50 St gefaerbte Hahn Federn für Deko 10-15 cm weiss N2Q5. Gartenskulptur Flamme Dekofackel Gartendeko Glas Bunt 55 cm mit Stab.2m Schwarz Truthahn Feder Federborte Federbesatz Karneval Kostüm Basteln Federn, Glashalter Glaswand Haltestange Querstange Stabilisator Duschwand HS11 67-120cm. 100 Acryl-Schmucksteine,viereckig,mit Motiv,14mm,zum AufnähenFarbe wählbar,St45. Lötkolben Löten 230 Volt Elektrolötkolben 100 Watt Anheizzeit 1,5 Min. 1 Yard Zweireihig Steinen Strassborte Strassband Strassteine Verzieren Aufnähste. Girl pumpkin car Princess Wooden Button Sewing Scrapbooking 2 holes 33mm. Silicone Resin Mold for DIY Pendant Ornament Epoxy Casting Tool Mould Craft ~. 100 Stück Multicolor Pompons Pompom Bastelset Pompoms Kugeln Filz Bälle, DIY Untersetzer Silikon Form große quadratische Harz Untersetzer Formen,.

Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cm

Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cm, Prima Santorini Aqua Gold Foiled Double-Sided Cardstock 12X12" Scrappapier 30 cm