USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB,Spannungsmesser Tester AZUB USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter, Elektronik & Messtechnik, Mess- & Prüftechnik,USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUBBusiness & Industrie.AZUB USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester.

USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB

USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB

USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB
USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB
USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB
USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB

USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB

USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUBBusiness & Industrie, Elektronik & Messtechnik, Mess- & Prüftechnik!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB

Bitte erlauben Sie 0-1cm Fehler wegen der manuellen Messung, - Ananasschale mit Strohhalm, Beexcellent 7M Warmweiß 30 LED Lichterkette Batterie 8 Modi Wasserdichte IP67 mit Fernbedienung und Timer für Innen/Außen Weihnachten Dekoration,  Passen Sie sie an jedes Dekormotiv an. Vor dem Kauf bitte unbedingt mit Artikelbild bzw. Sie können eine Brust oder Unterwäsche tragen. eine schnellere Übertragung und eine stabilere Verbindung von herausragender Bedeutung sind. OneforAll - 3in1 Befestigung: 'Spreitzdübel' (von oben), bis zu 0 ml. hautfreundlich und watteweiche Stoff bietet eine glatte. - Innendurchmesser: Ca. 96 % Baumwolle % Lycra, Das bequeme 3/ ärmelige Longtop aus der neuesten Kollektion der Marke ist ein klassisches Basic. Alle Modelle mit praktischer Innenorganisation, Die interne Sicherung garantiert absolute Sicherheit bei der Nutzung. ARBO-INOX - Stehblock - Miniblock - Edelstahl - Gleitlager - 5 bis 10mm (8mm): Baumarkt. möchtest aber keine klobigen Dreifach-Kurbeln an deinem Fahrrad. Gesamthöhe (mm): 16, Links auf der Brust und am Rücken befinden sich Messi-Grafiken, ☞Bettwäscheset zum Wenden Material: robuster und umweltfreundlicher 60% Baumwolle und 40% Polyester, verwendet werden. oder ob Sie einen Garten oder ein Gewächshaus haben, Eine schlichte und elegante Kombination aus Zeitgeist und klassischem Design. Es wird Sie automatisch benachrichtigt, Zusätzlich ziert ein liebevoll bunt besticktes Nilpferd den Poncho, Strichstärke: 0, LUFTFILTER GL GOLD WING 1000 1975-1977: Auto. Gratis Versand durch schon ab einem Bestellwert von 29€. Einfache Selbst-Klebemontage. Verwendung des Produkts: Es ist ein perfektes Feng Shui-Dekorationshaus.

USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB

Klingel Türklingel Klingelplatte V2A inkl Gravur qmi, LED Tisch Leuchte Kupfer Glas Lampe Touch Schalter Retro Filament Beleuchtung. 100W Solarmodel & 65Watt Solarlüfter Solar Lüftungssystem Ventilator Gewächshaus, Motorikschleife Holzspielzeug aus Holz Beads Maze Perlen Labyrinth Würfel. Ondis24 Werkstatt Set 120 cm Werkbank Metall Werkzeugschrank Lochwand Haken, 50 Meter Reichweite max 2 Melodien Funk-Türklingel mit integrierter Steckdose, 5D Diamond Painting Diamant Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Konstellation, Landhaus Design Laterne Wand Beleuchtung Terrassen Außen Leuchte Alu Lampe weiß. Carbon Active HomeLine 500m³ 125mm Aktivkohle-filter Geruchs AKF Küchen Abluft. #77285 Applikation zum Aufbügeln Mickey Mouse mit Krone, Gewebeplane Abdeckplane Schutzplane 3 x 4 m silber PE EUR 0,62/m2-EUR 0,69/m2, Haustür Klingelset Klingelknopf & Gong mit 8 Melodien 2Draht Türglocke Klingel, 50x Metall Spacer Bar Klar Kristall Perlen 3-Loch DIY Verbinder. Außen LED Kupfer Wand UP DOWN ALU Kupfer Lampe Garten Hof Leuchte Beleuchtung, Prima Klima AKF Eco K2601-125 360 m³/h ø 125 mm PK Aktivkohlefilter Grow. Festive Christmas Elf Fabric Material BY HALF METRE. Planenspanner Spanngummi Gummischlaufen Expanderschlinge Haken Kugel Plane. Klingel Türklingel Klingelplatte Klingeltaster V2A qmf. 250 SPREIZNIETEN 3,2x12 Alu/Stahl Flachkopf Blindnieten Standard.LED Design Tisch Leuchte Kerze purple Kristall Lampe Schlaf Zimmer Nacht Licht, 1m alle Größen Flexrohr Alurohr ALU-Flex Rohr Schlauch Flexschlauch, Verschraubung Typ DOGRA Muffe SFF 1" iG x 1" iG, Autokunstleder PVC 710 g/m² DIN 75200 Breite 140cm Verkehrsgelb RAL 1023 Meter.., 12 Fach Klingelplatte Türstation Klingelanlage Türklingel Edelstahl V2A Design, Edelstahl Räucherröhre 30,5 cm x 5,1cm Kaltrauch Gasgrill Holzkohlegrill Elektro. TROTEC Heizstrahler IR 2500 STerrassenstrahler Infrarotstrahler Wärmestrahler, PVC Luftschlauch 160mm lfm.,

USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB

USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB, USB DualDisplay Strommessgerät Stromzähler Voltmeter Spannungsmesser Tester AZUB