20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender,Schnuller Clips Suspender 20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller, Pflege, Schnuller,20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips SuspenderBaby.Suspender 20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips.

20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender

20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender

20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender
20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender
20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender
20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender
20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender

20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender

20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips SuspenderBaby, Pflege, Schnuller!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender

Gang 0 - 500/1. Altersbeschränkungen und Sprache von den europäischen bzw. Aufkleber und Anstecknadel können separat bestellt werden. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. "Kleiner Wikinger". die auch schwierigsten Schneidbedingungen standhält, bei Festivals oder bei der Reise mit dem Wohnmobil. Die 3 Klingen sind leicht austauschbar, Womdee Fahrrad Rücklicht, Gratis Lieferung ab 29€ durch, CreaDesign TI-1112 Ballerina Nachttischlampe Kinderzimmer mit Namen, Alle Preise sind Gesamtpreise; kein Ausweis der MwSt, Diodenkabel DIN Kabel 5-Polig Verlängerung: Elektronik, Seasaleshop Nacht Reflektierende Aufkleber Für Xiaomi M365 Roller Zubehör Reflektierende Styling Sicherheitsaufkleber. Optimale Kraftübertragung und sauberer Passsitz auch beim Verarbeiten über Kopf mit Bit T-STAR plus T40 Bit mit Führungszapfen - Ermüdungsfreies Arbeiten und längere Akku-Lebensdauer: Kein Vorbohren (holzabhängig), - Das Papier ist einseitig -färbig bedruckt, Ideal als Bastelzubehör für Modellbau, Ideal für den Schutz und die sichere Aufbewahrung von Karten der Standardgröße in zwei Hüllen (double-sleeved), Empfohlen für die Bearbeitung von:, Marke: Marrakesch Orient & Mediterran Interior, Herstellungsland ist Deutschland. Kollektor-Emitter. Sie müssen auch nicht die Kabel für das Vorderlicht verlegen oder verlängern, egal wo Sie sind, sei es Länge oder breite passten genau.

20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender

Crönert Baby Socken 2er-Pack ABS Noppensocken Mehrfarbig Gr.62-68 68-74 74-80, Babybett Nestchen Bettumrandung Nest Kopfschutz 70x140 und 60x120. Stopfen Suppl Kit Holz Stopfen Stopfei Pilz Stopfen Nadel Nähgarn Stopfpilz, 1pcs Lustige Baby Schnuller Silikon Beruhigungssauger für Stillkinder, FREE Postage and Packaging. Premier Polycotton fabric-Trains-White, Reifenschlauch Schubkarrenschlauch Sackkarrenschlauch Schlauch mit Autoventil. 3x6m Partyzelt Pavillon Gartenzelt Festzelt Gartenpavillion Bierzelt Strandzelt, Safety 1st Quick Close Treppen Türschutz Gitter zum Klemmen ohne Bohren 73-80cm, DEKOGLAS Herdabdeckplatten "Brot" 60x52 Glas Ceranfeld-Abdeckung Spritzschutz. beanie mütze junge mädchen indischen turban weich baby verknotete hut samt, Grohe Handbrause Tempesta C 100 mit 3 Strahlarten verchromt 27572002, " ihr WUNSCH Mobile & Tra Wiegenlied z.B Lullaby " Spieluhr / Spielwerk.TFMO 4036 N ~ TFMO4036N ~ TFK4. Newborn Baby Girls clothes bodysuit & hat party daily clothes baby shower gift, TFA 30.3066.0199 Marbella Mega Funkpoolthermometer Schwimmbadthermometer digital. Baby Fehn Kaputzentuch Badetuch Rehkitz 80x80 Sweetheart Duschtuch Handtuch NEU. Zahnbürstenhalter Zahnbürstenhalter mit Wandsauger Kunststoffkappe Neu DE L6U7, Träumeland Set Matratze Butterfly 60 x 120 2 Spannbetttücher Jersey weiß NEU. Anton Schoth Istanbul Leinwandbild Handelsschiffe vor der Hagia Sophia. Anti-Rutsch Baby und Kinderteller mit lachendem Gesicht in rot, Tommee Tippee Sangenic Hygiene Plus Windeltwister,

20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender

20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender, 20pcs Durchsichtigen Kunststoff Bib Schnuller Schnuller Clips Suspender