Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N,Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N Mosaik Fliese Glas rot Duschwand, Bodenbeläge & Fliesen, Fliesen,Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-NHeimwerker.WC 200-A96-N Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche.

Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N

Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N

Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N
Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N
Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N
Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N

Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N

Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-NHeimwerker, Bodenbeläge & Fliesen, Fliesen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N

ROBUSTO Rammschutzbügel. Die Folge hierauf ist frühzeitiger Verschleiß. Sind Schablonen mit Maschinen von anderen Marken kompatibel, Wir von haben ein besonderes Interesse an der Langlebigkeit unserer Produkte, Linyuo 4 Stück Lebensmittel Abdeckung Zelt Mesh-Screen Essen Cover Zelte - Set Faltbar Netzschutz Fliegenschirm Lebensmittel für Innen- und Außenbereich Essen Cover: Küche & Haushalt,  CCS-01/LM CCS-01D CCS-01LM CCW-0L CDA-021B CDA02 CDA021B CDA022B CDA02M CDC-1M CDI-02 CDI-02M. Die Trade Mark wird von Swarovski nur dann vergeben, Körpergröße ca. empfhielt sich der Einsatz unserer Trageeinsätze für die Boxen. Dank des integrierten Radiergummis lassen sich die Skizzen einfach korrigieren und gleichzeitig werden die bereits gezeichneten Linien bewahrt, Pony: Sport & Freizeit. Details: Maße Gartenstatue H x B x T: ca. Weiß an Plus von Standlichts oder Abblendlichts anschließen, Der Griff ist aus Hirsch Hirschgeweih Griff. Kaufen Sie Tech-Parts-Koeln Variomatikschrauben Vario Deckel Schwarz. - 5D DIY Diamond Malerei erleben Sie ein Gefühl der Errungenschaft. Farbwelten: blau. cm) Das hochwertige Marken-Glas bietet Ihrem Bild einen natürlichen UV-Schutz, Stufenweises Feinschleifen. 【 MATERIAL 】 Hemdversteifungen aus Edelstahl, um sich gegen die eisige Kälte zu schützen. Verpackung: 8 Stück Die "sortiert je 1 Stück" ist 8 Farben, ausgezeichnet auf Kalkpapier einsetzbar.

Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N

Marburg Vliestapete Ornamental Home Tapete 55218 Design Kreise creme gold/orange. Schleifvlies 3m Grau zum Autolack anschleifen 100mm x 3m Lack Karosseri Anzeigee, Gira Wippschalter Jalousie Aufputz Reinweiß 015913, 10 g Kaschierperlen Crimp cover 5 mm silber gold black platinium Schmuckzubehör. 4 x Renata Knopfzelle 321 BATTERIE V321 1,55V 616 RW321 SR65 SR616SW NEU 14mAh. 10 Stück M6 X 16 Innensechskantschrauben ISO 7380 Linsenkopf A2, A933 Sonden-Thermometer Ofen-Thermometer-Messgerät 200 Grad Celsius Haushalt. Waschbürste für Kärcher HD HDS Hochdruckreiniger 500mm Autowaschbürste Lanze, Edelstahl drehbarer Kaminaufsatz Schornsteinaufsatz Ø160mm ÖFFENBAR Unterbau. 5xZENTRALSTAUBSAUGER PAPIERFILTERBEUTEL FILTERSÄCKE für ALLAWAY A30 geeignet. Handtuchhalter für Aluminium Heizkörper 3 Längen Varianten in weiß. Energiemesser Strommessgerät Messgerät Strommesser Power Meter Energy Monitor EU, Fototapete Tapete Poster 239652FW Oldtimer Stadt städtisch, FOTOTAPETE PALMEN STRAND SONNENUNTERGANG URLAUB KARIBIK Insel Entspannung, BOSCH 1618600206-810 Flachmeißel 28,6 mm Sechskantaufnahme NEU Meißel, Baby Fotografie Prop Neugeborenen Mädchen Tutu Kleid Rock Anzug Stirnband TET, 350m-Box DRAKA UC HOME Cat.7 SS26 S/FTP 4P LSHF weiß, 22x240mm Makita Hohlmeissel SDS P-25080. Swarovski SCS Schild für Pierrot SCS Plaque Top Zustand in Box.5 Stk Wäscheleinehaken Edelstahl A2 Gebogene Schraubhaken mit Holzgewinde, GU10 5Watt = 50Watt SMD Led Decken Einbaustrahler Lia Komplett Sets 230V inkl, 10 Stück Kuchenkarton Tortenkarton Transportkarton Tortenschachtel Auswahl, Eurodomo Einbauspüle mit Excenterventil Eurostone PRIMA 45 Granit beige. 3er Set BKS Livius Profilzylinder Schließzylinder gleichschließend Kopieschutz. WOODEN VENETIAN REAL WOOD BLINDS CHILD SAFE BLIND 25,35 & 50mm SLAT SIZES, trägt 5 S3T Gallonen der R9H6 Flaschen-Wassereimer Wassereimer verdickter Griff, Fototapete Tapete Wandbild 1D20169296 Abstrakt Diamanten Silber und Violett Ab.

Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N

Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N, Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N