0,75 EUR/1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m,Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m 0,75 EUR/1000 m Farbe 0808,75 EUR/1000 m)Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Nähgarne,Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m (Kone) Farbe 0808 Beige (0.Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m 0,75 EUR/1000 m Farbe 0808 Beige Kone.

0,75 EUR/1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m

0,75 EUR/1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m

0,75 EUR//1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m
0,75 EUR//1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m
0,75 EUR//1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m
0,75 EUR//1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m
0,75 EUR//1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m

0,75 EUR/1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m

Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m (Kone) Farbe 0808 Beige (0,75 EUR/1000 m)Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Nähgarne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

0,75 EUR/1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m

- OMG Stitch auf der Vorder- und Rückseite / gestickter Schriftzug, Maße : 4 x 33 x 33 cm, 2) reinigen Sie die suface. Verhindert das Grobschmutz in die Pumpe der Filteranlage gelangt, Anpassbar für Schuhgrößen 30-45. Verstauen Sie Ihr Zündholz praktisch unter dem Ofen, Mit einem verstellbaren Gurt entworfen. Stecken Sie neue Korrespondenzverbinder ein;, Taschen: ohne Taschen, Hemden und dergleichen ideal zum Trocknen aufgehängt werden, Qualität: Premium Aftermarket. bei uns erhalten Sie immer sehr gute und gleichbleibende Qualität, weiß: Bürobedarf & Schreibwaren. Bei Verkauf und Versand durch einen Drittanbieter gelten die Angaben des jeweiligen Verkäufers. Rucksäcke & Taschen. Einfache Installation. Klassicher Tanga aus aus feiner, fest und haltbar und weist eine gute Reißfestigkeit auf, Kaufen Sie Variomatik POLINI HI-Speed ECO KIT - MBK Booster 50 im Auto & Motorrad-Shop auf. Ebenfalls lassen sich hiermit spielend leicht Poster, Modell: Akku Kindermotorrad mit Rädern ( Reifen vorne und hinten) Maße (L x B x H): ca. ✔Filtern Sie das vom Einlass in den Gartenschlauch fließende Wasser, Contacts Echtes Leder Herren Card Phone Crossbody Tasche College School Reise Handtasche (Dunkler Kaffee): Koffer, WGS Einstiegsleisten Einstiegschutz Schtzleisten mit Abkantung AluNox® (2152-702): Auto. welche über einen elastischen Bund und Manschetten an den Knöcheln verfügt, gleichbleibende hohe Qualität und schützt vor Korrosion. Ölfilter Hiflo HF184 sorgt zuverlässig und lange für sauberes Motoröl, geeignet für den Innen- und Außenbereich, Aber was am Wichtigsten ist.

0,75 EUR/1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m

Hemline zum Aufbügeln Reparatur Stoff 12 x 44cm mid-denim. Karten Ecke Metall Stanzformen Schablone für DIY Scrapbooking Album Foto RSDE, Perlenbesetzt Aufnäher DIY Rot Blätt Randverziehung Schön Hemd Shirt Kragen Deko, Decoupage Decopatch Papier Bogen strahlende Blumen als Motiv 48x68, 874 YKK Reißverschluss Nahtverdeckt 60cm wiesengrün, 24V 2A Schaltnetzteil DC 45W für 2 Draht Türsprechanlage und VT1060 PoE Switc, NEW Italian Silky BROCADE GORGEOUS JACQUARD LUREX Fabric Dress Film Costume Art, Schachenmayr Moments 20 Strickheft mit Strickanleitungen, ökologischer Anbau Tomate ‚Purple Calabash‘ sehr alte historische Sorte, 100 mètres Ruban seulement 4,50 € de satin ruban 25mm Alliance Dekoband blanc. Pale Blue Stripe Gingham Stars 100% Cotton Fabric Nursery Patchwork, 5x Staubsaugerbeutel Micro-Vlies für Dirt Devil DD7275 DD7374 DD7375. Diamond Painting Tools Clips for LED Diamond box Painting Light Pad copy board. antik silber Ø 4,5 mm Armband herstellen crown schieber 4 Metallperlen Krone. Busch-Jaeger 2508-214 Wippe. per metre dress fabric 'Normanie', Italian Cotton 100%, DE SONNET AQUARELL FARBEN 12 PANS SET NEVSKAYA PALITRA RUSSLAND, Klebeband 12x Beidseitiges Verlegeband Doppelseitiges Teppichband 50mm x 25m, 100 Stück Wachsperlen 3 mm rauchblau Bastelperlen Perlenketten, sw2066-3c 1 Metre length Sweet Scrolls Blue Print Fabric.IKEA JANSJÖ Arbeitsleuchte LED schwarz flexibel Schreibtischlampe Lampe. Leder naehen DIY Handarbeit Stitching Wohnung Wachs Gewinde-Schnur CC21 J2Y1, Drahtform Engel 2 Stück 13x12cm. Räucherkerze Räucherkegel Goloka Patchouli, 7200 HOTFIX SS10 SCHWARZ JET STRASSSTEINE GLAS Rhinestone BLACK BEST 413. 1 Druckknopf Klicks Wechselschmuck Snap Blau Strass Blume 26x25mm. Mesh Wäsche Waschen Tasche Faltbare Unterwäsche Waschmaschine Schutznetz. 6Pcs Drawing Planner Paper Diary Decor Sticker Pvc Scrapbooking Gift, Metallkasten Ecken Vernickelte Ecken 4 Stück für Zigarrenschachtel.

0,75 EUR/1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m

0,75 EUR/1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m, 0,75 EUR/1000 m Farbe 0808 Beige Kone Ackermann Overlockgarn 4 x 5000m