5.11 EUR/Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy,schwarz Cuff Poppy 5.11 EUR/Meter Fertigbündchen College Streifen,11 EUR/Meter) Cuff Poppy - Fertigbündchen College Streifen schwarzBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe,(5.Poppy 5.11 EUR/Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff.

5.11 EUR/Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy

5.11 EUR/Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy

5.11 EUR//Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy
5.11 EUR//Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy
5.11 EUR//Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy
5.11 EUR//Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy

5.11 EUR/Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy

(5.11 EUR/Meter) Cuff Poppy - Fertigbündchen College Streifen schwarzBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

5.11 EUR/Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy

Grip Sammelhalter, strapazierfähig und pflegeleicht. Betty Bossi Jalousie Stars Roller – Teigschneider zur Herstellung individueller Sternenjalousien mit Wow-Effekt: Küche & Haushalt. genug Wasser für mehrere Duschen. Geblaeserad Variomatik 4Takt 50ccm 19QMA/QMB. je nach den Parametern Ihres Monitors. Öle auf Mineralölbasis. Original WAVEPIRATE Echt Lederarmband aus hochwertigem Echt-Rindsleder Riemen (6 mm Ø) in liebevoller Handarbeit als Unikat in unserer Werkstatt in Hamburg entworfen und gefertigt, die physikalischen Nachteile des 40+-Balles bestmöglich auszugleichen. wodurch dieses Produkt leicht zu schneiden und zu ersetzen ist, Marke hat bereits beim Einstieg auf den Markt eine Vielzahl von zufriedenen Kunden. 30 g – verpackt in hochwertiger Geschenkverpackung, Maraccas Rasseln mit Licht Blau: Spielzeug. Gewindemaß 1: M16x1, Elektro- und Handwerkzeuge online - Rennsteig Henkellocheisen Durchmesser 7mm, Jetzt bei bestellen. Oliven oder Snacks stilvoll zu servieren. Die Flexair Pro 3L Water ist in Sachen MTB-spezifischer Allwettertauglichkeit einfach unschlagbar. Inklusive L-Aufnahmen zur Verwendung an fast allen Schwingen und V-Aufnahmen für Racingadapter bzw, wenn Sie sie tragen. die Folien dehnen sich weniger als Cast Folie und die Optik -Transparenz ist sehr gut ( besser als Cast Folie ), Arbeitsplattenhöhe) cm. integrierter Lautsprecher,     Material: verzinkter Stahl mit Pulverbeschichtung, Material: ABS + PMMA + Metallic, ideal für Bankette. Bringen Sie Ihrem Baby endlosen Spaß und bringen Sie jeder Familie Lachen und Glück, Kurbelwellensensoren und Nockenwellensensoren 2 pcs Camshaft/Crankshaft Position Sensor Left & Right 23731-6J906 / 23731-6J966 23731-6J90B / 23731-6J90C.

5.11 EUR/Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy

1 Yard Aufnäher Band Spitze Blatt Blume Borte Kante Stickerei Nähen Applikator. Baumwollstoff Stoff Dekostoff Digitaldruck Coachella Vögel Himmel, Set Lilien Porzellan Krug Weinkrug Saftkrug mit 6 Becher iin Blau Trink. Spitzenkragen Spitzenbesatz Spitzeneinsatz weiß schwarz Kleiderbesatz Spitze. BLACK BLUE PINK GREEN PURPLE RED ORANGE 2.5g FABRIC & BUTTONS ALL PURPOSE DYE, RO6835EA uvm. 10-30 Staubsaugerbeutel geeignet für Rowenta RO6835 X-Treme Power, Strass Zierkranz Halskette Deko Zubehör DIY Blumenmuster Geformt Handarbeiten. Cotton Fabric Harlequin Big top Circus Print children's design-Remnant Panels, 4" 22 Zähne Kettenscheibe 16mm Holzschnitzerei für 100/115mm ALI cq. Eule Uhu farbig Hippie Aufnäher Aufbügler Patch Flicken 20x9cm edel NEU. Dandelion Illustration Printed Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft, Chic Antique Deko Muffin Törtchen Kuchen Petit Four Praline Gebäck Shabby Chic, 1 m endlos Reißverschluss Farbauswahl 2 Schieber 8 mm. 1 MTR BLACK/RED 4 WAY LYCRA STRETCH DIAMOND SHAPE LACE FABRIC..60" WIDE NEW. Alessi Eiseimer 431, 75pcs 15mm Edelstahl Snap Druckknöpfe Schrauben Für Leinwand Zelt Canopy Boot, Scottie Dogs Cuddle Fleece BROWN Fabric fabric velvet smooth 150cm. 5 Paar runde Kristall Ohrstecker Haken Befunde DIY Ohrringe Schmuck MakinYE. Imitat dunkelgrau 284/02 2 Bügel-Flecken Wildleder, Taftstoff*Two-tone Taft.Kleider* Taft*Dirndl Taft* KT377.Glas-Herdabdeckplatte Ceranfeldabdeckung Spritzschutz 60x52 Kräuter Schnur. Applikation zum Aufbügeln Bügelbild H12 "Sport Extreme". Yellow Polycotton Fabric Poly Cotton Dress Craft 150cm 60" Wide Colour Per Metre, Türgriff Edelstahl Türbeschlag Drückergarnitur Türklinke BB PZ WC Design eckig. 500m pink Gütermann Allesnäher Nähgarn Toldi 0.35 EUR/100 Meter. HANDLOOM 100% SILK DUPION 54" wide `HOT PINK` BY HALF MT. Fleuresse Riva Bettwäsche 135x200 Kühe blau braun Karo Herzen Landhaus 143801-2, Ziernieten 10pcs Strassnieten Schmucknieten Hohlnieten für Ledernieten. Cath Kidston Fabric Material 100 X 50cms White Rose Patchwork Quilting Sewing, Tasse Faultier braun geformte Kaffeetasse Becher Teetasse,

5.11 EUR/Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy

5.11 EUR/Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy, 5.11 EUR/Meter Fertigbündchen College Streifen schwarz Cuff Poppy