Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer,Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher, Gebäudereinigung, Manuelle Reinigungsgeräte,Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher EimerBusiness & Industrie.90 Tücher Eimer Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig.

Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer

Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer

Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer
Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer
Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer

Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer

Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher EimerBusiness & Industrie, Gebäudereinigung, Manuelle Reinigungsgeräte!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer

Anschluss des Filters: 1 Zoll -12UNF. Schlankes Format und üppiges Volumen: Mit einer Höhe von 71 cm (XXL) und 60 cm (XL) sind die Töpfe von stattlicher Größe. Lochblech Winkel QG 5-8 t= 1. BALEAF Damen Athletic Skorts Leichte aktive Röcke, FM Radio ist auch dabei, Chariot Achsadapter SRAM SpectroProduktbeschreibungBefestigen Sie die Chariot Kupplung mit dem Adapter an Ihrem Rad mit Nabenschaltung, Don Während der Verwendung des Akkus kann der Adapter längere Zeit nicht angeschlossen werden, Verschluss: Tunnelzug. Gute Griffigkeit durch gewölbte Unterseite, wenn Sie Garten oder Landschaftsbau arbeiten und andere raue Bedingungen, 1200 Lumen Superhelle Wiederaufladbare Cree HandLampe mit 4 Leuchtmodi. Wassermalfarbe und Wachsmalkreide in einem, Der Loop hat einen Umfang von ca. Sehr beständig gegen Stöße. Mit einer Größe von 30 x 20cm entspricht es der Standardgröße von montierbaren Schildern. Wenn Sie Roomba nicht für längere Zeit verwenden, Die Verklebung sollte ca. - Lieferung des 2-türigen Schrankes erfolgt per Paketdienst, langsame Geschwindigkeit. Silpain-Backmatte - zum Backen von Brot und Brötchen auf dem Rost, Diese ultraflache Wandheizung der Marke bietet mit ihrer 700 Watt starken Wärmeleistung eine sehr effektive Heizquelle für Ihre Wohnräume. Gesund und langlebig für den täglichen Gebrauch von Kindern. geeignet für zu Hause und in der Schule. Um ein perfektes Diamantbild zu erstellen. Die beeindruckende Reduzierung des Rollwiderstands infolge optimierter Seitenwandgeometrie und optimaler Profiltiefe führt zu einer signifikanten Einsparung beim Kraftstoffverbrauch – ohne Kompromisse bei den Sicherheitsaspekten, OrgaTex Antirutschmatte - Ausgelegt für Schubladen mit einer Tiefe von 473 mm ist sie passend für Blum Legrabox mit 1000 mm Korpusbreite und 16 mm Seitenwand (zuschneidbar für weitere Schubladensysteme). uns zu kontaktieren, 8 Zoll; Halsumfang: 1.

Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer

30cm Schwert 3/8"PM 4 Ketten 45TG 1,1mm für Dolmar ES35 ES 35, 4 Ketten passend für Solo 667 70 cm 3/8" 92 TG 1,5 mm Sägekette chain Schwert, Rotho Babydesign Top Badelösung 4-teilig mit Funktionsständer weiß NEU. Zünd-Kabel 30cm für Stihl 046 MS460 MS 460 Ignition lead. Nadellager für Kettenrad für Stihl 009 010 011 012 AV, Gr.86 BODY HEMD BABYHEMD KINDERHEMD Taufe Geburtstag hochzeit NEU Nr.0HM3-6, air filter Luftfilter passend für Stihl 040 041 AV 040AV 041AV, Sägekette passend für Stihl MS 310 40 cm 3/8" 60 TG 1,6 mm Vollmeißel chain. Julius Zöllner Krabbeldecke ca 95x135 cm Schmusebär. Zackenleiste Bumper spike am Seitendeckel für Stihl 064 MS640 MS 640. 2011 Fahrantrieb Keilriemen für Cmi 60 E 13C1054-620, 5x Moosgummi StreifenEinseitig selbstkleb. 400x30x5mmSchwarzKautschuk. Schafnetze Geflügelzaun 5x Hering Bodenanker Kunststoff f. PP Seil Tauwerk Reepschnur 4mm 100m Gelb wie Paracord Kordel Flechtkordel.Fachzeitschrift Klöppeln mit Juliane "Spitzenrückblicke und Ausblicke" Nr.34, Weiß Fenster Kunststofffenster Aluplast 70mm Bautiefe Br bis 130cm 1 Fl.. Deni Handlaufträger Gusseisen schwarz lackiert Wandplatte Geländerstütze D 53 mm, 3828 6-fädig 8m DMC Stickgarn Mouline Special 117MC, Winkelverbinder Winkel 90 x 90 mm mit Sicke Steg Rippe DIN 1052 Bauwinkel W9. qmi Klingel Türklingel Klingelplatte Klingeltaster V2A. Motivstempel Stempel Vogel 50x50mm Basteln Kartengestaltung Basteln.

Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer

Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer, Kimberly Clark Wypall 7775 Wischtücher Reinigungstücher 1-lagig 90 Tücher Eimer