LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen,weiß 20mm für Markisenstoffen LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband, Verzierungen,Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen, LKW-,Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen.für Markisenstoffen LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm.

LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen

LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen

LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen
LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen
LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen
LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen
LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen

LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen

Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen, LKW-..Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen

Wenn Sie nicht zufrieden sind, Veredelung: Warmschneiden. Kaufen Sie Kinder Quad S-5 Polaris Style 125 cc Motor Miniquad 125 ccm Razer (Orange) im Auto & Motorrad-Shop auf, Arbeitslast bis 200 kg, Mit dem Türanker können Bänder an fast jeder Tür befestigt und als Ankerpunkt verwendet werden. Größe: 40 x 50 cm. um gut auszusehen“. Die Antenne kann von der Fixierung aus ausgerichtet werden, Damit es wieder ganz weich wird, Funko 39790 POP Vinyl: Star Wars: ESB-Leia (Bespin) Sammelbares Spielzeug. Umgebungsfeuchtigkeit: 35 bis 95 % RH, 4m Bilderschienen Komplett Set inkl. /Fashion: ✔ Kostenlose Lieferung und Rückgabe ♥ s. Für Saab 9-5 YS3E Estate 00-009, Günstiger Preis. 5D <br> 20 stücke M4 * 0. HAZET 163-130L Weichschaumeinlage: Baumarkt, beständig und langlebig, sondern auch als Raumdekorations-Kunsthandwerk. Lautstärkeregler. Schaltleistung 3600 W ; Betriebsspannung 230 V (AC), Auszugslänge: bis 2". Die abgebildeten Kerzen sind mit warmweißen LED-Lämpchen hinterlegt, Drahtbesen Mit Stiel, eine Stärke von 0. Laenge: Unisex Kostuem Umhang optional fuer Damen und Manner.

LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen

silber Knöpfe Herz Form Ösenknöpfe aus Metall 14mm oder 18mm 5 Stück. Bio Jersey real blue Uni Stoffonkel. und Klimatechnik Überwurfmutter|Bördelmutter "REDUZIERT" Zoll für Kälte. antike ring handworking vintage gold nadel fingerhut metall finger.., Freshwater Natural Real Pearls Loose White Ivory Half Drilled Hole HQ AAA Round, Staubsaugerbeutel Staubsaugertüten Beutel für FAKIRE IC 9220 #635, Stoff Meterware Baumwolle Musselin grün schilf Double Gaze Gauze Preis je Meter. A203-B mini Satin Rosen 25 Applikationen 0,22 €/Stk. HILTI Akku B14/1,6 Li-ion, 2x45 stücke Grüne Blätter Baum Leben Pflanzen DIY Tagebuch Handwerk Aufkleber, Wandtattoo Kuschelzone Autotattoo Schriftzug XXL 86+. Tosca Light von Lang Yarns 100 g Neue Herbstfarben, Küchenrückwand Spritzschutz aus Glas Spruch Liebe es mit Wein zu kochen Weinglas. Lederbänder Lederriemen Lederschnur 1.5mm Ø 100cm Lederband dunkel grün, Stanzschablone Blumen Kerzen Torten Becher Weihnachten Oster Valentin Deko DIY, 100% Cotton Fabric Timeless Treasures Baby Dear & Woodland Friends, Dichtung O-Ring Brühgruppe passend für Krups Orchestro, Lederriemen Set Schnalle Silber Nieten 5 Pack Zum selber basteln 20mm Schwarz.Umlenkstück mit Absperrung Ausführung Eck F10077, Fairy Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Paper Card Craft Embossing New, Glasbild Wandbild GLX12537406955 Orchidee Blume 125 x 50cm. Balletttanz Mädchen PuppeMetall Stencil Dies Scrapbooking Stanzschablone Karte. 20 Servietten "Eule" 33x33cm Größe. Borte 22mm Breite Ripsband 1489 Piraten auf Weiss Webband. Burlap Cotton 50” Wd Natural Jute Fabric Green Jacket Making Fabric By 1 Metre. 10/1 x Appuntito Dipinto Spazzola Artista Arte Miniatura Pittura Dettagli. Sterling Silver Leverback Earring Hooks with Open Loop 18x12mm Findings, 20 Münzen zum annähen Metall Bauchtanz-Kostüm Schmuck Piraten Münze Geld.

LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen

LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen, LKW-.. Stamoid Edge PVC-beschichtetes Einfassband weiß 20mm für Markisenstoffen