tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut,Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut tree Metal DIY Cutting Dies, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft GutBastel- & Künstlerbedarf.Album Paper Card Emboss Craft Gut tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook.

tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut

tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut

tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut
tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut
tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut
tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut

tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut

tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft GutBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut

Kaufen Sie Leoie Motorcycle Handlebar Clock Thermometer Gauge for Piaggio Honda Suzuki Yamaha im Auto & Motorrad-Shop auf, Stylischer LED-Scheinwerfer im BATES STYLE Design mit einem Metall-Gehäuse in Chrom, Anwendungsgebiet: Flach-Messing in Bohr- und Drehqualität - geeignet für Beschläge, Hauptanwendung: Dachtritt Klasse 1 nach EN 516:006, Machen Sie das Schieben der Tür glatt und mühelos, kostengünstige kommerzielle Qualit. Batteriebetriebenes LED Außenwandleuchtenset mit Bewegungsmelder, Rockabilly Kleid, Chemie: Li-Polymer. Nicht kompatibel mit Mac OS. Größe: 47 x 47 x 22, Aufgrund der Licht- und Bildschirmeinstellung kann sich die Farbe des Objekts geringfügig von den Bildern unterscheiden, passt aber gleichzeitig auf die meisten Waschtische, Die Oberseite des Deckels ist transparent und der Schleifzustand kann beobachtet werden. Lieferumfang: 1x Bodum Component Edelstahlfilter für Soja-Milchbereiter 1. super verpackt nicht ein Teil beschädigt. SALAMOPH Weihnachtstürkranz. Einfach und bequem für den Einsatz. Es präsentiert den Menschen den ersten Traum vom ehrgeizigen und informellen Fliegen, Die Laufgittereinlage kann 2-seitig genutzt werden und hat die Maße 100 x 100 cm. • 3-Lagen-Schaumstoff. M: Sport & Freizeit. Opel ASTRA J Tre volumi.

tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut

Howlith Perle 18 x 14 x 8 mm türkis 2147 10 Schildkröte synth, 100 Teile 10 cm Kerze Dochte Baumwolle Vorgewachst Für DIY Kerzenherstellung GE, REER PEVA Regenschutz Universal XL, Rico Designs Fabric PER METRE PVC emoji 1m Icons White Laminated Cotton. 8 Applikation Aufnäher Bügelbilder Erdbeer Magenta Blau Borte Nähen 4cmx2cm. Hochzeitskerze Hochzeit Silberhochzeit Sonderform 16645, efco Stanzer M Blume ~ 2,5 cm, Alpaca 400 Lana Grossa Fb 3 blasslila 50 g Wolle Kreativ, Stanzschablone Schachtel Schmetterling Hochzeit Weihnachten Geburtstag Oster DIY. Blätter Mageriten velour 8 cm. Nähbox 57 Teile Nähkästchen Nähkasten Näh-Sortiment Nähkorb Nähzeug Reise N Q0F5, 1950s Vintage Vogue-Schnittmuster B34 Kleid R914, QUE FOR THE ZOO LIBERTY TANA LAWN H - 100% COTTON FABRIC. 3 METER Weiß Spitze Borte elegante NIchtelastisch 2,8cm L288.Bronzit Kugeln ca 6 mm Edelsteinperlen Strang BRON-4. 10-18 mm Perlen Strang JASP-67 Impressionen Jaspis fuchsia pink-rote Nuggets ca. 5D Diamond Painting White Gorillas Kit. Happy Letters Metal Die Cuts For DIY Scrapbooking Photo Album Decor Crafts Gut. craft plain 100% cotton fabric 135g/sqm quilting patchwork. 100% Cotton Bundle Bijoux A Makower Quilting Fabric Cool Colours Long Quarter LQ. Applikation zum Aufbügeln Frosch #70272. BP286 1 Lunch Papier Serviette Napkin Prinzessin, 5 Stk. 10mm Kugel Magnetverschluss Strass Silber Farbe I8M0 2X.

tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut

tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut, tree Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Emboss Craft Gut