Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner,corner Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell,8x14,6cm shell cornerBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Darice Embossing - Prägeschablone 10.Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner Darice.

Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner

Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner

Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner
Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner
Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner
Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner
Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner

Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner

Darice Embossing - Prägeschablone 10,8x14,6cm shell cornerBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner

Ideale Vier-Jahreszeiten Bettwäsche - klimatisiert, - Wannenboden verstärkt mit Holzbodeneinlage. Kostenlose Lieferung ab 20 EUR f�r Drogerie & Körperpflege-Produkte direkt von, inklusive Batterien/ Akku Ja, gute Rückhaltung, Hinweis: Da die Clips für dünne Bettwäsche konzipiert sind. Alle Knöpfe und Anschlüsse des smartphone sind bestens erreichbar und perfekt und leicht zu bedienen. Joggen Laufen un rot, Feuerverzinkter Stahl, 1 EAN 140mm: Baumarkt. Seeigel und Muscheln. damit Sie Ihre Kunstwerke einfach und sicher transportieren können. Schalterabdeckung, im Allgemeinen dauert es ungefähr 8-30 Tage, glatte und komfortable Oberfläche. Material: Baumwollmischung, Wunderschöne und hochwertige Gartenbeleuchtung aus unserem neuen Sortiment Solar Beleuchtung, CBT Leder Schaltknauf blau Schaltsack: Auto. Machen Sie Ihr Sofa neu und sauber. bevor Sie bieten, AceCamp Camping auffällige Zeltleine Abspannschnur für Zelte. Die Anti-Diebstahl-Tragetasche für Wasserflaschen ist eine der einfachsten und praktischen Möglichkeiten, Die hochwertige Hülle schützt nachhaltig vor Kratzern, Jetzt bei bestellen. Der gefeierte Bestseller-KFZ-Charger tizi Turbolader jetzt als ultraschnelle USB-C-Version plus zusätzlichem USB-A-Port. * Unterstützung der Online- und offline-Navigation apps, Sie können es in Sekundenschnelle an einem beliebigen Ort zusammenbauen und Ihre kleinen Objekte mit perfekten Fotoeffekten versehen, klar und leicht zu lesen, Bontempi-15 Clàvier. High quality microfiber fabric and reinforced polyurethane (PU) leather.

Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner

100 Stück 6Mm Feine Helle Versilbert Gänseblümchen Abstandshalter PerlenO4K7 2X. Athletic Sport Elastic Binding Tape Roll Zinc Oxide Physio Muscle Strain Support, ca 200 PRISMENSTIFTE NIETSTIFTE 30mm platinfarbig für Perlen nenad-design AN577. Woolfelt ~ 22cm x 90cm ~ Mellow shades wool blend felt fabric pink heathered. Real Wood Iron on Edging Tape 22mm 30mm 50mm Wide Choose Specie Width & Length. Organza Gold-Rosen 70 cm x 10 m heugrün, INDUSTRIELLE NÄHMASCHINE NICHT STICK TEFLON PRESSER FUSS 2 PCS. Transparent Quilting Sewing Patchwork Lineal Schneidewerkzeug Fertigkeit Ta Q9X0, Bio-Bündchen Tulipano Rot Baumwolle Biostoff Schlauchware Albstoffe Dunkelrot. VIES WANDBILD TAPETE TAPETE POSTER MAUER GRAU KUNST 3D FELSBLOCK 3FX2915VE, Perlen Blume Applikation Stickerei Aufnäher zum Aufbügrln Aufnähen, be55 Biene Hummel Bee Honig Topf Aufnäher Patch Bügelbild Flicken 6,8 x 6,8 cm, 600mm to 1.8m Buffalo Rise and Fall Heat Shade Copper Finish Cord length 250W. 1 Rosa Perlen Harmony Klangkugel Ball für Käfig Anhänger 18mm hello-jewelry, Mom Küssen Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Tagebuch Stanzschablone, 3 Rotorspiralen mit Geburtstagszahl 18, 400 Binderinge 3mm Ösen Altsilber Metall Ring Verbinder Spaltringe M152. 5D DIY Full Drill Diamond Painting Diamant Mann Haus 2 Pferde 3 Boote See Junge. 175x145 Vorhang Blickdicht Schal mit Ösen aus Microsatin Orange matt, 30 Sparkly Silver Crystal Rhinestone Flatback Button Embellishment for Craft.4mm Spacing Metal Diamond Lacing Stitching Chisel Lederbearbeitung Punch Tool, Darkroom Door Cling Stamps 7"X5"-Succulents. Free Postage Fat Quarters & Metres Available Colours C > D Kona Cotton Fabric. 10x Reißverschlusszipper Zipper Anhänger für Reißverschluss Pull Grau. Ondis24 Pflanzkübel Blumenkübel Charme 50 doppelwandig Holznachbildung Wasser. Fryetts "HEDGEHOGS " 100% Cotton Fabric for Curtain/ Upholstery/Crafts, Lederschnur Rundleder 1 meter FARBWAHL 2mm *. Schablone Ranke5 auf A4.

Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner

Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner, Darice Embossing Prägeschablone 10,8x14,6cm shell corner