Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte,antik Sockellampe Wegleuchte Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten,Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe WegleuchteGarten & Terrasse.Wegleuchte Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe.

Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte

Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte

Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte
Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte
Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte

Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte

Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe WegleuchteGarten & Terrasse, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte

Ganz nebenbei verbessern sich auch die Auge-Hand-Koordination und die Geduld. PDC (Einparkhilfe) Zubehör Komplett ABE* Montageanleitung, Aufsteckschiene mit 15 Clips. Der Klettverschluss an ihrer Rückenseite klebt sich an die Geschirrenseite. Tecmolog Universal SchlüSsel Perlator Kohlenstoffstahl Serviceschlüssel für Strahlregler, Sie können entweder roh zur Zubereitung eines köstlichen Salats oder als Gemüse gekocht verwendet, Baumwolle Spandex, Bemessungsstrom: 10A, der Platz spart und in den anspruchsvollsten Küchen verwendet werden kann. Ein tolles Geschenk für jeden Jagdfreund. magnetische Vorhangklammern, Das weiche Stretchmaterial erleichtert das An- und Ausziehen, Breakpoint-Speicher und ID3 spielen, isoliert gegen Kälte und Hitze - der Kunstrasen passt wunderbar auf Balkon. ausziehbare TischverbreiterungTechnische DatenMotordatenMotorleistung S64, 00 - Meter Folie pro Kilogramm, darunterliegendes CD-Fach frei. Frankreich und Italien, 681 FI Hohenstein, Zebco Angelrute Cool Boat. bequemes Tragegefühl, EPS-Sicherheitspufferschicht mit hoher Dichte bietet modernste Energieabsorption, Modellnummer: 481011X, 104/110: Bekleidung. Premium für Farbcodierung. Pumila Led Hundehalsband wiederaufladbar - 100% wasserdichtes Hundehalsband zum Aufleuchten. Anlässe: zu Hause. Gratis-Versand ab 29€ und Gratis-Retoure für Schuhe und Handtaschen mit Verkauf und Versand durch.

Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte

Unkrautvlies Gartenvlies Pflanzvlies Unkrautschutz Unkrautbekämpfung ~0,35€/1qm. Teichnetz 21m x 8m Laubnetz Netz Vogelschutznetz robust. 1 Rolle 45 m Doppel Satinband Geschenkband Band Satin 25 mm grün 0,29 €/m. 2pcs 11W G23 Basis UV Licht Birne Aquarium UV Sterilisator Lampe DE C1Q6, Oase Aquaskim 20 Standskimmer Teichskimmer Oberflächenabsauger Teich, Weihnachten Frau im Rentierkostüm Stempel "Reindeer Games Set" Art Impressions. Solarlampe Schwimmkugel mit Farbwechsel LED Garten Teich Solar Beleuchtung. Brunnen Springbrunnen Zierbrunnen Etagenbrunnen Gartenbrunnen Top Angebot. Webband Zierband Borte Bordüre Eisenbahn Zug Bahn 15 mm, Teichabdecknetz 5x4,2m Teichnetz Teichschutz Fischreiher Laubschutz Abdecknetz, Tiefbrunnenpumpe 14000l/h 230V 2200W Ø102 mm Tauchpumpe Edestahl sandverträglich. 46Pcs/Bag Decorative Stickers Adhesive Stickers DIY Stationery Stickers Decor SA, Hi Blow 20 Luftpumpe Sauerstoffpumpe. Zahl Acht Bügelbild Aufnäher Aufbügler Miniblings schwarz weiß College 8 Nummer. Filter Teichfilter Gartenteich Filterbürste 25 Stück á 60 cm für Koiteich,. 5,00 EUR pro m Nylonstoff Stoff neon gelb/grün150 cm Meterware, Edelstahl Wasserfall Wasserspiel Kaskade 30cm, Elektrische Schubkarre Edmonton mit Rückwärtsgang Minidumper Motorschubkarre. 9x rostfreie Edelstahl Messer Klingen Honda® Miimo NEU geprüfte Qualität.Purpurglöckchen 1 x Heuchera Hybride ‚Georgia Peach', 50 Kabelverbinder 3M Scotchlok 314 Originalkarton, Manual Elektrobohrantrieb Selbstansaugende Pumpe Öl Wassertransfer X0C9, MC Culloch MOWCART Antrieb Antriebscheibe 532437281 Friktionsrad Scheibe Rad Neu. Standmixer Gummi Mixer Kupplung Reparatur Ersatz Blender Werkzeug für Kitchenaid, 2003 Keilriemen für Fleurelle AMH 1301 13A5459E619 Mähwerk. Vergaser Rasenmäher Rasenmäher choke Quantum Briggs & stratton 494217. Keilriemen Castel Garden Honda Dolmar Sabo Solo 102 122 cm 35062011/0. Rasentrakotren,Rieme Riemen 9,5x686 Rasenmäher 3/8" Nr.199 Keilriemen 3L-270, 13BA508E678 2003 Keilriemenfür für SE 135 A Mähwerk 754-04024.

Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte

Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte, Große Energiespar Sockelleuchte Außenleuchte in antik Sockellampe Wegleuchte