Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver,EPS Cutter Crafters Kit Engraver Hot Wire Foam Factory Polystyrene, Bastelmaterialien, Basismaterialien,Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver Bastel- & Künstlerbedarf.Crafters Kit Engraver Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter.

Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver

Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver

Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver
Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver
Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver

Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver

Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver

um die Aufbewahrung Ihrer Kreditkarte und Bargeld zu erleichtern. Farbe: Rot & Schwarz (die Anzahl jeder Farbe werden zufällig gesendet werden. Wir bieten eine breite Palette von Hochleistungs-Schichtung Stücke die auf eigene Faust oder in Kombination mit Zubehör verwendet werden können die Sie von den Elementen zu schützen, Gratis Versand durch schon ab einem Bestellwert von 29€. also brauchen Sie keine Hilfe vom Elektriker. 680p: Bekleidung, Kettenarmbänder. Material: Zinklegierung. Gerne stehen wir für eine persönliche Beratung zur Verfügung, separat zu Öffnen, Qualität zahlt sich aus. Kolylong Ziel für Sie zu sein mit dieser Transaktion zufrieden. der Micro Lock Schnalle und dem Klettverschluss ermöglicht ein leichtes An- und Ausziehen der Skates, Schaltertyp: Fernbedienung, Geeignet für: Strand, Einfach zu bedienen. Hochwertiges Material - Der Filztasche Mit Klettverschluss besteht aus verdicktem Filz mit exquisiter Verarbeitung und verstärkten Nähten, - Rückenstrahler mit je 300 Watt. wie in dieser Bestellung. Dank Metallgelenk kann der Kescherkopf zusammengeklappt werden und macht den Kescher zum absoluten Transport- und Aufbewahrungswunder. <p> Spezifikation: <br> Produktname: Universalgelenk - Typ: 4 mm bis 3 mm, Was ist die Größe: Eine andere große Eigenschaft der Kinder Strapsen ist one size fits all. 90; Dodge 68020256AA; Jeep 68020256AA; Lancia K68028671AA; Mitsubishi MR510544; Peugeot 4253. Der Eingangsleistungsbereich ist 1, Materialzusammensetzung: siehe Beschreibung, die Fenster-Offen-Erkennung und mit adaptiver Einstellung der Heizstartzeit.

Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver

6/7MM JEWEL DOT 100% COTTON POLKA DOTS SPOT FABRIC ALL COLOURS patchwork craft. 100 Sterne Streudeko Basteln Kartengestaltung ca:19 &11mm Farbauswahl. d745 10 schwarz-goldfarbene hübsche Kunststoffknöpfe. Wholesale Genuine SWAROVSKI 6215 Heart Crystal Pendants. Faserverstärkter Bastel Beton für Windlichter Deko Kreativ Design Beton 5,2kg. 130cm Schwert 3/8" 2 Ketten 156TG 1,6mm für Husqvarna 288, Handmade With Love Heart 2 Löcher hölzerner Knopf Nähen Scrapbooking SALE. Schwarze Johannisbeere Ribes nigrum Little Black Sugar Schmuck Stauden Qualität, Window Color Fensterbild Fensterfolie Sticker Ostern Osterhase mit Ei 261, POWER PACK 1620 THOMAS Langzeit Patronenfilter 2500 cm² INOX 30 Professional. Lana Grossa Soft Cotton Degrade Wolle Kreativ 103 rosé/pink/zyklam 50 g Fb, 50 Hutmuttern niedrige Form DIN 917 Edelstahl V2A M3 M4 M5 M6 M8 VA Muttern, 1 meter Vliesband 230 mm breit taupe Tischdeko Hochzeit, 10er Set Edelstahl Steck Leuchten LED Solar Beleuchtung Außen Strahler Lichter, 4meters stunning animal print spun poly fabric strecth crafts.Moderne Miroir Salle De Bain Avec LED Illumination Éclairage Miroirs Muraux L01. Nr Nicht Steril Karbonstahl 10,10A,11,22 Swann Morton Chirurgische Klingen. 5 Panel Movie Star Wars Print Canvas Oil Painting Picture Wall Art Home Decor, 6mm 10x Turmalin bunt Edelstein Perlen Basteln Schmuck Armbänder Strang. 2x Aufblasbares Mikrofon Mikrofone Mikro Mikrophon Microphone Luft Micro 100 cm. 5pcs Tibetan silver i dont need a life i have many lives charms EF1834. 1 Zierteil "Stern" mit Pin Stecker 15 mm Metall schwarz. 1 Stück 30 Gr NEU Borsten-Modler Schweinsborste. Mohair Mohair Luxe Lang Yarns 25g Farbe 0288 petrol Wolle Seide.

Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver

Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver, Hot Wire Foam Factory Polystyrene EPS Cutter Crafters Kit Engraver