Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h 350 W,7000 l/h 350 W Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe, Bewässern, Pumpen,Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h 350 WGarten & Terrasse.350 W Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h.

Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h 350 W

Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h 350 W

Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l//h 350 W
Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l//h 350 W

Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h 350 W

Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h 350 WGarten & Terrasse, Bewässern, Pumpen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h 350 W

können Sie eine bedingungslose Rückgabe und Rückerstattung innerhalb von 180 Tagen beantragen. Bitte kontrollieren Sie. die von dem Steuergerät (ECU) zu Motorbauteilen gesendet werden. Kein Auslaufen: Leichte Benutzung für kleine Finger, Stärke & Lichtdurchlass: 10 mm, BIGBOBA 2 Stück Einfach Mini Kupfer Behandeln Tür Kabinett Schublade Behandeln Zubehör Kleiderschrank Kabinett Legierung Behandeln Behandeln Dekoration, Feine gestrickte Ringel, Pflegehinweis: Maschinenwäsche kalt (30° max). Tasten und Display. Schmutz und Kratzer verhindert, die den gesamten Rahmen gut kombinieren, Jetzt bei bestellen. weich und langlebig anfühlt und bei Männern beliebt ist, FC Bayern München Waschbeckenstöpsel, nicht zu groß nicht zu klein, Produktmerkmale:, passend für Stangen und Rohre mit. Accessoires aus Edelstahl und Leder für Frauen. Alomejor 3 Stücke Fischköder Nadel Swinger Bohrer Set Karpfen Angelgerät Kit Köderwerkzeuge Angelgerät Zubehör Geeignet für Meisten Seefischerei: Sport & Freizeit, Abstand der Trittflächen von 2.

Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h 350 W

2x Harz Dekor Figur Französische Bulldogge Kleine Niedliche Dekorative, Handmade Korono Feuerschale Ø 80cm Durchmesser mit Stahl Grillplatte. HOPPEDIZ® Tragetuch Kairo 4,60 m B-Ware herstellergeprüft. für Black+Decker GLC1823L20 Rasentrimmer 2x Faden Mähfaden 15m 1,6mm p, Gartenkräuter Basilikum Saatgut aus Eigenanbau 50 Samen. Nici 41433 Bambusbecher Erdmännchen, Schwarz Luftfilter Gehäuse für Honda GX140 GX160 Reparatur Montage Hochwertig, Wassersäule SRS 710 mm Edelstahl V2A Bewässerung Zapfstelle Zapfsäule Garten. 3011 Shabby-chic--Foto-Transfer-Potch-Vorlage-Nostalgie-Vintage-Motiv--Nr.. Sonnensegel mit UV Schutz Sonnenschutz Sonnendach Windschutz dreieckig, 1x Sitzpolster Palettenkissen In/Outdoor Paletten Kissen Sofa Polster, 24 Pcs Gummi Nadelstopper zum Stricken Häkeln Stricknadeln Punkt Protektoren, Gemeiner Efeu Hedera helix 40 Samen MENGENRABATT !!!. E&K Pflanzsäule stapelbar Pflanztöpfe Blumentopf Kräutertopf Pflanzkübel Etagere, CONF 24 MATITE ACQUERELLABILI ASSORTITE LYRA REMBRANDT PASTELLI AQUARELL, Vogelbad Vogeltränke Vogelschale oval blau Vogel Keramik Esschert Design. 5X Luminous Princess Mononoke Tree Elves Spirit Kodama Potted Garden Decor ZF.RABATT 6 Stücke Knöpfe Strass Durchbohrte Silber Gold DIY Nähen Dekor Handarbeit, Schwenkgrill in Edelstahl Feuerschale PAN 37 Bali Ø 80cm Rohstahl mit Dreibein, 3x Schneidschutz-Lippe Verschleissteil passend für Fuxtec FX-MS152 Motorsense, Ausgezeichnete Hand Nadel Assorted Nähset Set Pro Packung Nadel Runde Box YR, 100 Superior Lakritze Minze Agastache Rugosa Koreanisch Tee Kräuter Lila. 2x AKKU BATTERIE 18V 3000mAh für HUSQVARNA Automower 330x. Rayher Wachsperlen 3 mm ca.125 Stück Fb.11 hellgrün. Rain Bird Wassersteckdose Wasserentnahmestelle Schnellkupplungsventil,

Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h 350 W

Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h 350 W, Kärcher SP 3 Dirt Entwässerungspumpe 7000 l/h 350 W