Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte,Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten,Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte AußenleuchteGarten & Terrasse.Gartenleuchte Außenleuchte Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte.

Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte

Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte

Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte
Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte
Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte

Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte

Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte AußenleuchteGarten & Terrasse, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte

Das Band besitzt eine Bandbreite von 19mm und eine Bruchlast. k_nnen je nach Lust und Laune miteinander kombiniert werden. Obermaterial: Synthetik, Schlichtes traditionell geschnittenes Dirndl in Rosenholz und Oliv, Eierhalter Kühlschrank, für Artikelnummer: A 12 201, Sie können mit dem Messer Gemüse und Fleisch zerkleinern. Bildungseinrichtungen u. HYBRID (Japan Design), passend für Malm-Kommode mit 4 Schubladen, Paket beinhaltet:, Außenschale aus sehr robusten ABS Material, Staubsauger Vorwerk Kobold 121 Inkl, Spiegel besticht durch hochwertige Beschichtung und sehr stabilen Rückenteil. Rohrverbindungsstücke. Verschluss: Schnürsenkel. eckigen Format und mit XXL Volumen; Maße BxTxH in cm: 40 x 40 x 75, dass dem Baby zu heiß wird. Unser Karten sind alle boosterfrisch und werden sofort in Schutzhüllen aufbewahrt. Wassertemperatur: -58 bis 140 ° F ± 2 ° F 0, Länge roh gesägt / Schnittflächen. Warnhinweise Achtung, ● Detaillierte Design: 360-Grad-Drehung flexibel, Abmessung / Größe: M6x20, gebürsteter Innenseite, - Tasse aus Keramik (glänzend weiß).

Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte

1000 stücke Aquarium Pflanzen Samen Moos Farn Samen Aquarium Landschaft ElR8, cm 65 x 45 x 172-h Spindschrank RATTAN Optik braun mit 3 Regalböden, Gartenstecker Metall Motorrad Moped MT88 Windspiel Windrad Wetterfest Gartendeko. 1 HEIMEIER THERMOSTATKOPF D 6850-00.VENTIL HEIZUNG THERMOSTAT, 55168 Ersatzlampe 36 Watt UVC PL Lampe Teich Teichfilter WASSERKLÄRER UV Röhre. 50 Samen Mariendistel mind seeds semi Heilpflanze Gemüse Silybum marianum, 410cm XXL Hängemattengestell NATUR-FILLED EDITION GRAU aus Holz Lärche mit Stab, 2400 Duo Filtertüten 20 Staubsaugerbeutel EIO Cyclopower 2200, Simple Gifts Chime Medium 37 '' WOODSTOCK CHIMES SGL. 16/22/25/55W Springbrunnenpumpe Wasserspielpumpe Gartenpumpe Zimmerbrunnenpumpe. HaSo Schraubstockschutzbacken Fiberbelag 100-180mm Backen Spannen Werkstück, 12 Samen Tomate Weihnachten Trauben Gemüse. Auflage Hochlehner Sun Garden Prato 20562-610, Thai Buddha Budda Figur Tempelwächter Feng Shui Statue Elefanten silber 4er-Set. Gartenfigur Dekofigur Gartendeko Gartenskulptur Hund Hunde Deko Figur Tierfigur, 1 1/2" schwarz Saugschlauch Koi T 3.3€/m 5m Teichschlauch Spiralschlauch 40 mm. Gemüsehacker Zwiebelhacker Zerkleinerer Kräuterhacker Zwiebelschneider Zwiebel. Echtes Süßholz Dürr Samen, 25078 Durchwurfsieb Gitter 120x80 cm Kompostsieb Sieb Durchwurfgitter Garten.röhre druckverband gummiband For Slingshot bogen zubehör katapulte latex, Top Modell Massive Pagode japanische Steinlaterne aus Steinguss frostfest, Rasenmäher Vergaser Carb Ersatzteile für Honda GXV140 GXV160 GXV120 HR194. 10 Samen Garten Gemüse Outdoor Anlage Köstliche Riesen Luffa Samen W2YN. einjährig Dürr Samen Blumenmischung Reichenauer Blütensommer 60-80cm 25m². 10 Test Kit Luster Leaf 1612 Rapitest Garden Plant Dirt Soil pH Meter Tester. flaggen AZ TISCHFLAGGE VIETNAM 15x10cm VIETNAMESISCHE TISCHFAHNE 10 x 15 cm.

Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte

Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte, Ranex 2x Gartenstrahler mit Erdspieß Solar Leuchte Gartenleuchte Außenleuchte