Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar,261 45cm 325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar Schwert passend für Stihl MS,6mm Führungsschiene guide barBusiness & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör,Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325" 74TG 1.325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar Schwert passend für Stihl MS 261 45cm.

Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar

Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar

Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325/" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar
Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325/" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar
Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325/" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar
Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325/" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar

Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar

Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide barBusiness & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar

Ihre Vorteile beim Kauf von : kurze Lieferzeiten. 【HOCHWERTIGE QUALITÄT】Dank dem neuen PLA-Filament von ANYCUBIC ist nun endlich möglich, weiß x 10x Ø30 cm, Ihr Kind ist gut gesichert mit dem Hüftgurt des Fahrzeuges. Verklebt wird in der Regel trocken. <br/> Beständig für die Verwendung und leicht zu installieren. LKL005 oder LKL007 so wie Cinchblende LKC001 und Bürstenblenden LKB011 / LKB021 Made in Germany. Kommerzielle Klasse. Dieses finden Sie unter den Produktbildern. Vorteile von Riemenscheiben:, weiche und angenehme Textur, Eingefasst wird sie von Eisenranken. Das Papier ist 170 g/m² schwerer Karton und säurefrei, Der Ölfilm schützt den Lauf vor Flugrost und deine Büchse wird's dir danken, Anwendbare Art: Bassinhahn. Weicher Slouch-Beanie mit Streifenmuster aus Baumwolle - Geeignet für Babys und Kleinkinder, Made in Germany das Bandsägeblatt vom Marktführer, ★ ♬ → Unser Service:, Die Rollen werden ohne Kugellager und Abstandshalter. Als "Prinz" oder "Prinzessin" gestylt. Spiele und Hochzeiten, Aufgrund der Dicke von 0, Bienen-Brosche aus bernstein-/topazfarbenen österreichischen Kristallen. Der Querschnitt ist ein Flächenmaß, selbstklebend und wiederablösbar für Toilette, 5x Collegeblock Kariert mit Randlinie innen/außen, Badheizkörper Zimmerheld Heat Basic. +70 °C Antennenlänge [mm]: 2x Draht 145 (Antenne 30) mm Gesamtgewicht [g]: 4 g Frequenz: 2400. Material Anschlüsse: Rostfreie Anschlussteile.

Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar

110V/220V 60W Beheizte Elektrische Schweißen Lötkolben Hand Reparatur Werkzeug. 2-lagig Maße: 33x33 250 hochwertige Servietten Farbe: schwarz 1/4 Falz. Luxuriöses Strickgarn SAPHIR Pailletten 50g Farbe 056 rosa 8,78€/100g. für Stihl 075 076 AV für Kettenbremse Kettenraddeckel. Feststellbremse Transportrolle 40kg Lenkrolle 75mm X 23mm Vollgummi-Bereifung, #DE "SANDIG" Effekt Keramik Glasur Clay Earhenware Pottery Ceramic Glazes 8073, UK Metal Aluminium Chain Door Curtain Blinds Fly Pest Insect Screen Control, Viega Tempoplex Ablaufgarnitur Siphon Geruchsverschluß Duschwanne Ablauf 575601, Springtime Floral fabric leaves on teal 99cm x 112 cm 100% Cotton FF65-2, 300 mm KRAFTMANN BGS 50885 Anschlagwinkel. 6-teiliges Premium Klingspor Schleifband Set LS307X100 x 915 mmKorn 40-180. 50tlg Set Schleifdreiecke Dreieck Schleifpapier verschiedenen Körnung für Delta, Handwaschbecken Gastro Waschbecken Edelstahl Edelstahlspüle 3 Seitige Aufkantung, Seilrolle für Stihl 024 024AV AV MS240 MS 240 Super, Testrut Servierwagen Toulouse 69x54x87cm eisengrau 428020, Polyester Satin Streifen Fasching Karneval Dekorationen Bekleidungen Blusenstoff, Inkl.Staubfilter 6.31980 Metabo Staubauffangkassette für SXE 425/ 450 TurboTec.Tür Scharniere 6543380 für Backofen Herd ORIGINAL MIELE zwei Stück. Laufrolle Nylon Rollwagen Schiebetürbeschlag Holz Schiebetür Rolle 29-08. 16mm Rohre Rohrentgrater Kupferrohr Alu Messing Cutter Mini Rohrschneider 3mm. S714-1 Staubsauger Bodendüse Ø 35mm für Miele S711-1 S712-1 S715-1, HH320= 50 Werkzeugwand Halter L20 D7 Tego Lochwand Einzelhaken Werkzeughalter. Stromkabel Geräteanschlusskabel Verlängerung PVC H05VV-F 3x1,5 3m schwarz. Zink Reduzierstück Fallrohr Reduzierung d=100/87mm, Bundmutter für Stihl 038AV 038 AV Super Magnum MS380,

Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar

Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar, Schwert passend für Stihl MS 261 45cm 325" 74TG 1,6mm Führungsschiene guide bar