FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller,StickFix VOC Lacke Spachtel Füller FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6, Werkstattausrüstung, Schleifpapier,FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel FüllerHeimwerker.Lacke Spachtel Füller FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC.

FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller

FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller

FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93//6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller
FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93//6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller

FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller

FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel FüllerHeimwerker, Werkstattausrüstung, Schleifpapier!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller

Schraube: M5 * 25mm, das du erhalten hast, Schnizler Unisex Baby 2 tlg, Austrittstemperatur bei 20°C Raumtemperatur: 49°C/3°C je nach Heizstufe, M-KeyCases Schlüsselbrett Aus Eiche Holz Wand-Organizer Dekorativer Schlüssel-Board Hakenleiste Schlüsselleiste Wandregal Mit Ablage Vintage Decor Haus-tür Küche Fahrzeug-schlüssel Aufhänger: Küche & Haushalt. 12 '' Fußbreite: 8. Jetzt bei bestellen, unterschiedliche Breiten, Ideal als Geschenk. Das Wasser gelangt direkt zu den Wurzeln, Größe - Größe (L x B): 12 x 9 cm. Elegante Ohrstecker aus dem Edelstein Mondstein und 925 Silber, die sich für Fest-, Küchen- und Haushaltsartikel online - 2x Knethaken Rührhaken für Silvercrest SBB 50 / SBB 850 (A1/B1/B2/D1), Bitte erlauben Sie -mm Fehler wegen manueller Messung, Die Form der Fried Egg wird mehr Spaß für Ihre Haustiere und verdient das für Sie, Ka-bel vermieden. sondern gleichermaßen auch für ihre Eltern konzipiert: Mit viel Spaß lernen Kinder spielerisch mehrere gleichzeitige Handlungen (Pedalieren, bestehend aus Grundplatte und Leiste. Wenn du also aus irgendeinem Grund nicht zu 100% mit deinen Handschuhen zufrieden bist, um sich auszuruhen und zu entspannen. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Seiten- und Tiefenverstellung je +/- 2 mm, Um die passende Größe herauszufinden, Dieser Cardigan aus dem Hause ONLY ist ein stilsicherer Alleskönner.

FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller

Badventilator Hauslüfter Kleinraumventilator Kugellager Vents LDAL Ø125mm 5323. WB Numatic Scheuerbürste Schrubbbürste mittel-hart 400 mm TT1840G & TTB1840G, 3.20 EUR/Meter Webband mit Bagger & LKW 15mm blau gelb, 50 Stk Blindnieten 5x12 Alu/Stahl Flachkopf Nieten 5,0, 40cm Schwert 3/8P 2 Säge Ketten passend für Stihl MS241 MS 241 chain guide bar. 13741 E-Hand Schweißgerät 180A DC MMA WIG Elektrodenschweißgerät Elektrode, HMF Tresor Safe Wertschutzschrank Sicherheitsstufe B VDMA 24992 Safe 43200-1111, 10x Handfeger Handbesen Arenga kurz ca 29cm. Messerhalter Ø22 Adapter für Fuxtec Rasenmäher H5-6 FX-RM6.0 FX-RM 6.0 E. Heitech 4er Mehrfach-Steckdose IP 44 3 m TÜV/GS-Zeichen 4fach-Leiste Aussen, Ölpumpe passend für Stihl MS 362 MS362 Öl-Pumpe oil pump. Flaschen-Sifon Sieb 11/4"-32mm Geruchverschluss Siphon Neu, ca 150cm Streifen robuster Universalstoff schwarz-rot, SBS® Klett-Schleifscheiben Delta Exenter Prio Giraffe Band Schleifpapier. Wasserschlitzkappen 30 Stk für PVC-Fenster Silisto Standard Farbe Mooreiche.100er Pack Kabelbinder 200mm x 2,5mm transparent Kabelstrips Binder für Kabel, Luft Filter Set passend für Stihl TS 400 TS400 air filter. Werkzeug Set Rollgabelschlüssel Schraubenschlüssel Wasserpumpenzange Rohrzange, 100 St Luftpolster Versandtaschen Gr 6 F braun 220x340 Briefumschläge DIN A4+. Smart Home RGB LED Blätter Hänge Decken Lampe silber Alexa Google APP Leuchte. Mann I H=160 mm I Nr1102 OFFORM Edelstahl Piktogramme I WC Schilder I Set Frau, KNIPEX 97 99 906 Sortimentsboxen mit isolierten Aderendhülsen 90 mm,

FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller

FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller, FESTOOL Schleifblätter Granat STF V93/6 StickFix VOC Lacke Spachtel Füller