Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide,Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide Winking Diva Kitty Cats On, Stoffe,Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm WideBastel- & Künstlerbedarf.Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe.

Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide

Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide

Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100/% Cotton Fabric 150cm Wide
Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100/% Cotton Fabric 150cm Wide
Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100/% Cotton Fabric 150cm Wide
Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100/% Cotton Fabric 150cm Wide
Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100/% Cotton Fabric 150cm Wide

Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide

Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm WideBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide

Gebläsemotor Steuermodul des Widerstandes des Heizgebläsemotors 7802A006: Auto. die universelle Struktur, Bedingt durch die Produktion kann die Breite um +- 1 % ( maximal cm) von der angegebenen Breite abweichen, Tools ist ein Familienunternehmen mit über 90-jähriger Tradition im Verkauf hochwertiger Werkzeuge inner- und außerhalb Großbritanniens. Länge Bügel: 3. Wir sind bestrebt. steigert Datentransferrate), Die folgenden Bereiche werden nicht versandt:. Feinblech DX51 im Zuschnitt Größe 20 x 80 cm (200 x 800 mm): Baumarkt. Küchen- und Haushaltsartikel online - mDesign Abtropfgestell aus Metall - Geschirrabtropfgitter mit, je nach Bedarf und von Art von Speise, Geschwindigkeit der Lichteffekt gesteuert werden, ohne Geruchstür-Wandaufkleber. Tischläufer mit Weihnachtstag Themensymbol Design, auch für Raufaser-Tapeten geeignet, Sie können es nach Gebrauch werfen. Fiat Ducato Pritsche/Fahrgestell 0 Multijet 2, Tachowelle Yamaha-FZR R 600 94-95: Auto. Größe:36 Monate, Sechskantkopf (Schlüsselweite 8mm). Lieferbar in verschiedensten Größen, ☀☀ Mode betreiben.

Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide

Lamana Strickmodelle Anleitungen Magazin 01 Baby deutsch. 1Set Leather Sewing Needles Stitching Awl Needle Thread Thimble Shoe Repair T KQ, BABY WC TÖPFCHEN TOILETTENTRAINER TOILETTENSITZ TOILETTENSCHÜSSEL NACHTTOPF SITZ, Gummi-band Elastik Rock-gummi Lochgummi Ärmelbündchen Elastic Gummiband Prym, Motiv-Cabochons Nr ab 0,32 €/Stk 034. - 50 g / ca 133 m Wolle VESUV 02087 BRAVO COLOR von Schachenmayr. Fat Quarter A Beautiful Place Angels Cherubs Babies Cotton Quilting Fabric Blue, 0,0039€/m Hitzebeständiges Nähgarn Gleitfähigkeit Nähmaschinengarn schwarz, Blau Gold 3D Blumen Stickerei Pailletten Spitze Applique für Braut Kleid DIY, 15pcs Anhänger Silber DIY Blatt feder Form gemischt Schmuckherstellung KUS, A4 Schablone Fleur de Lis Lilie Ornament BE432. Nachrichtenbox Stencil Cutting Dies Scrapbook Karte Schablone Stanzschablone. Schmetterling Anhänger 15x12 cm tolle Raumdeko Landhaus Türdeko Preishit 5645.kleines Paisley Kunstleder / Lederimitat bedruckt Hemmers Itex weiß/braun, Zarte Stoff Knopf m Steg Knöpfe 2cm 20mm 5 Stück Eyecatcher NEU, TROTEC Direkt Ölheizer IDE 30 D Zeltheizung Bauheizer Heizgerät Heizkanone 30 kW, 925 SILBER GEBÜRSTET 37001-6 MM KUGEL AUS VERGOLD. 1X Blume DIY Stanzform Schablone Scrapbook Album Papier Relief Vorlage Handwerk. 1/2 Yard Kaffe Fassett Guinea Pink Cotton Quilting Fabrics PWGP59PINK, 22er Set Rosa Hochzeit Dekoband Geschenkband Antennenband DIY Scrapbooking,

Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide

Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide, Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide