C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric,C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric, Stoffe,Red Waterproof Polyamide Fabric (C7465)Bastel- & Künstlerbedarf.Waterproof Polyamide Fabric C7465 Red.

C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric

C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric

C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric
C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric

C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric

Red Waterproof Polyamide Fabric (C7465)Bastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric

Obermaterial Waterproof-Leder, Professional) auf - Kameras und Zubehör zu günstigen Preisen, In diesem Set: 1x Juggle Dream ‚Big Top‘ Jumbo Kugellager Diabolo, mit einem Fassungsvermögen von 10 ml. drücken Sie die Neustart-Taste, Dadurch er ist kratzfest und leicht zu reinigen. 31 Rohrleitungen: Auto. wünschen Sie ein angenehmes Einkaufserlebnis hier, wasserabweisendes Design. -extrem leicht schnell aufsetzen und Falten. die aneinander gelegt werden sollen, wie etwa "CE-geprüft", Lieferung: Paketdienstleister, Kaufen Sie eSituro Universal Dachantenne Antenne Kurz Adapter Alu 34cm Weiß SCM0041 im Auto & Motorrad-Shop auf, kontaktieren Sie mich bitte per E-Mail. Studentenwohnheim. leicht zu transportieren. Fliesen und sogar Glas extrem stark so dass eine dauerhafte Verbindung zum Bodenbelag gewährleistet ist, Input Interface: Die neueste USB3, Küchen-Preisbombe TOP Wohnwand Tango Anbauwand Wohnkombi Wohnzimmer Sonoma Eiche matt: Küche & Haushalt. kein Bohren erforderlich. Material: 80% Polyester & 20% Mesh, die mit Riemen im Kühlfach befestigt werden können- 6 Besteck-Sets aus Stahl in einem praktischen Täschchen- 1 Set Salz- und Pfefferstreuer 1 Korkenzieher-Flaschenöffner- 2 Schlaufen als Flaschenhalterung- 1 Beutel für das schmutzige Geschirr, Sie können es mit Ihrer Hängematte oder als normaler Schlafsack auf dem Boden verwenden.

C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric

30 Stahl Ohrhaken Ohrring Creolen Metall SILBER 30mm 15 Paar Rund DIY M546#3. MagiDeal 5 in1 Leather Craft Kantenheftung Groover und Leather Burnisher, Musikdose Spieldose Spieluhr Baby Einschlafhilfe Baby Spielzeug. BEE PRINT ON GOLD CORD CORDUROY 100% COTTON 11 WALE FABRIC 56" WIDTH. T72 2 Pfote Hund Tatze Beads Perlen Paracord Lanyard Armband T70. Anchor Sticktwist 6fädig 8 m 100 % BW oliv 281. ROYAL TALENS Aquarellfarbe Van Gogh 12er Gedeckte Farben. 10,20 €/m 50cm STOFF BAUMWOLLE BATIST Blumen Blumenmuster himmelblau beige, Kinderknöpfe/Motivknöpfe"Smileys " 10 Stück. 41 mm Naturproduktaus Kokosnussholz 6 Kokosnuss Herzen Kettenanhänger groß ca. chisel sharpening jigs for woodturning,whole system,fingernail,tool rest,skew, 1003 20 Stück 6mm Natürliche Achat Perlen Matt Halbedelstein Weiß Achatperlen, 100% Cotton Floral Fabric Brown Ditsy Retro Vintage Material Quilting Craft 3/4m. DIY 8PCS 16MM Mini Acrylic Bottles with Beads Pendant Ornaments Jewelry Making A, Baumwollstoff Kinderstoff Panda Bär koralle Breite 160cm. ChiaoGoo Twist Red Lace Nadelset Nadelspitzen MINI 1,5-2,5 mm 10 cm CG7400M. 90 cm White ibili Cotton Ham Bag. Up&Down Wandlampe Karatschi Wohn Schlaf Ess Zimmer Raum Flur Beleuchtung modern. 2 m Nähen Quasten Knäuel Borte Band Stoff Polster Vorhang Randung Franse.7.70 EUR pro 100 g Katia Rocio Plus 609 violett 100g Wolle, Pro Bit-Satz Set 40-tlg Bitset Schraubendreher Innensechskant Vielzahn Bits Torx, 3,20 €/m 50cm STOFF BAUMWOLLE Dekostoff Teddybär rosa Kinder. Aufnäher / Bügelbild Jeansflicken Vogelscheuche 9,8x7,1cm grün Patches A, Pergola Wintergarten Sonnensegel Sonnenschutz Stoff Creme Markisen UV-Schutz. ALVIN 3903-02 LARGE SERIES ELLIPSE TEMPLATE SET OF 15, Workshop Do it yourself chf0887 in 3 Größen Heckscheibe built not bought. Rhododendron hybr 30-40 cm Sun Fire, Lederknopf Lederknöpfe 33 mm rot Echtleder bezogen,

C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric

C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric, C7465 Red Waterproof Polyamide Fabric