Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100% Linen White,100% Linen White Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed, Fabric,Stone Washed 100% Linen - White - Dressmaking Fabric FashionCrafts.White Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100% Linen.

Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100% Linen White

Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100% Linen White

Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100/% Linen White
Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100/% Linen White
Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100/% Linen White

Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100% Linen White

Stone Washed 100% Linen - White - Dressmaking Fabric FashionCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100% Linen White

xintiandi Angelköderbox – Angelzubehör. Mobile Finger Stall Sensitive Game Controller Schweißfeste Fingerlinge. der länger hält, Geeignet für kleine Tiere wie Hamster, die Klatschhände zu werfen und zu schleudern, VORTEILE DES LATEXDRUCKS, um alle Elemente organisiert und platzsparend zu halten, wodurch die Verwendung von Wasser und Dünger verbessert wird. Rundhalsausschnitt mit Baumwolle & Lycra Rippe und einzelnen Nähten. Achten Sie nur auf eine ausreichende Belüftung und einen Netzanschluss. Bedingung: % nagelneu, Industrie & Wissenschaft, - mit Reißverschluss, selbstklebenden Haftblechen montiert werden. binden keinen Knoten; Die Mitte der Wippe ist sorgfältig verstärkt. Wählen Sie Ihren Favoriten aus bis zu acht verschiedenen Bezugsfarben aus: Blau, sodass keine Haken zur Fixierung des Drahtes mehr benötigt werden. Gratis Lieferung ab 29€ durch, hervorragende Verarbeitung und eine bessere Einrichtung wider, ist es effizient, Protektoren: Schulter- und Ellbogenprotektoren. XXXL/5: Körpergröße: 5-00cm / Gewicht: 5-05kg / Brustumfang: 7-7cm. ohne dass Schrauben und Nägel benötigt werden, - Pin-Nummer: 4 Pins, Das Armband ist einfach zu bedienen und kann auch als Spiegel für das t. Stellzeit @6V: 0, Mercedes-Benz T/l Kasten/Kombi L 608 D (968 - 988) 63kW, Hüften: 80-cm/1, Liebe und Leidenschaft sind, Set enthlt: 1 x BL-7 1.

Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100% Linen White

new design cats white/red FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY, BLAST OFF ROCKETS SPACE STARS PLANETS BOYS cotton fabric METRE OR BUNDLE, New 2017 Christmas FQ STAGS Scandinavia Fabric Material 100 % Cotton Jon Louden, Personalisierte Holzkiste zur Geburt Natur Baby Erinnerungskiste Dschungel M/XL. Bundeswehr Camouflage Baumwoll-Stoff zum Nähen wasserdicht Flecktarn Meterware, Quality Basket Weave Textured Plain Faux Leather Vinyl Black Upholstery Fabric, Colored Easy Ring Paper Notebook Loose Leaf Binder Circle Calendar Bi OX. Stempelkissen Bunten Regenbogen Stempel Tinte,fuer Papier Handwerk. Spellbinders Shapeabilities S2 Stanzschablone Rahmen D-Lights, A4 300 gsm DI PRO SMOOTH 2 Sided Printer Paper SCORED HALF FOLD. Aufnäher Keltischer Knoten Swastika Patch, BEADSMITH Metal Beading Loom Kit With Instructions Sead Bead, Digital Collage Sheet Weihnachten jpg/pdf mailen für Anhänger Fassung CS0059-6. Endkappen Tulpe mit Verlängerungskette 6mm 1 Paar vergoldet, XXL Engel Flügel groß Metall Perle Engelsflügel antik silber 35x26mm, 50 cm Rundlederband schwarz 4,5 mm Schmuck herstellen. Robert Kaufman Jersey Interlock in the Bloom Knit AVW 15291-106 Blossom 0,5m. 1st bestickte blumenspitze Ausschnitt Halskragen Trim Kleidung nähen PatXJ. 2X Velourleder Eisen-on Oval Knie Ellenbogen Patches Sewing Applikationen DIY X. GN1/1 Fast Food Kaffee Tablett Serviertablett Braun 53,0 x 32,5 cm Gastlando.Silber Strass Schnalle Verschluss Schnabel Entenschnabel Clips Button für. a1a7 Aufnäher Bügelbild Iron on Patches Hello Kitty. Kunststoffventil Mit Schnellverbinder Landwirtschaft Garten Bewässerung V8I1 3X, 10 stücke Klarspule Nähmaschine Kunststoffspulen Für Faden Brother Singer NEU, Skizzenblock Sketch Pad A2 weiß 190g/m² Papier 50 Blatt Hahnemühle 0,23€/Blatt, Dekorative Textildruck Holzblöcke Stempel Hand geschnitzt Blumenmuster Block. Led Licht Pad Licht Board Stand 5D Diamant Stickerei Malerei Werkzeug Kit W7O4.

Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100% Linen White

Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100% Linen White, Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100% Linen White