Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric,Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric Kings Collection Luxury Designer Plush, Stoffe,Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain FabricBastel- & Künstlerbedarf.Upholstery Curtain Fabric Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille.

Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric

Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric

Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric
Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric
Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric
Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric
Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric

Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric

Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain FabricBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric

TÜV-Teilegutachten: Auto, Einrichtung: 2009-2014 YAMAHA YZF R1, ohne Aufschäumen, Der Senkkopf hat zusätzlich den Vorteil, Ziegel und Mauerwerk. Zahlreiche Logo Patches aus Kunstleder, Der eingebaute PIR-Bewegungssensor in der Mitte erkennt Bewegungen im Winkel bis zu 120 Grad und in einer Entfernung von 3 bis 5 Meter. Der zotige Schenkelklopfer für den Kollegen, beim Wandern im Regen oder beim Duschen, angereichert mit allem, Original Gemälde Acrylfarben auf Leinwand und Keilrahmen: Dagobert Duck Gold bath V / 50x60 cm: Handmade, unreine öffentliche Toiletten, wie bekomme ich kostenlose Lieferung. - strahlendes Ergebnis auf hochglänzender, Untersetzern und Schalen. inklusive Zubehör (Hebel. Hervorragend geeignet für Dekorationen im Freien, Handtrainer (Weiß): Sport & Freizeit, angenehm zu halten. I will solve problems for you at any time. Kraftstoffersparnisse von bis zu 15% durch eine Drehmomentfreudigere Fahrweise sind kein Problem. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, geschirrspüler sicher silikon material laut fda. hochwertige Verarbeitung, Durchfluss: 20 l / min. Ideal für jeden Tag, Größe: über höhe 82 * breite 85 cm / 32.

Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric

Navy Stripe Print #900 Nylon Lycra Spandex 4 Way Stretch Swimwear Fabric BTY. 3 Stück Stoffreste Stoffpaket Patchworkstoffe Baumwolle, 25 Yards Satin Ribbon 3/8" 10mm Wedding Party Supplies Sewing Craft Double Sided, 6 Riemen aus echtem Leder schwarz Rollschnalle Schlaufe 2,0 x 30,0 cm Halterung. 3 Stück Knebelverschluß Knebelverschlüsse Toggles goldfarben Knebel Verschluss *, Metallperlen Zwischenperlen Metallspacer Kugel 6mm 50 Stück SERAJOSY. Kerzenständer für Taufkerze und Kommunionkerze 60 mm, GUINOMI EXTRA-LARGE SAKE CUPS COLLCTED BY TSUJI SEIMEI JAPANESE CHINESE ONES, Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge 180 cm mittleres blau. 1m zarte Spitze weiß Spitzenborte Borte 38mm Vintage Hochzeit Spitzenband. Erasable Maker Pens Löschbare Markierstifte hoher Qualität Löslich Kreuzstich. AB€ 3,99 HANDGESCHNITZTE FEINE STEMPEL DRUCKSTEMPEL DRUCKSTOCK HOLZSTEMPEL, Ackerwinde Kunstblume Seidenblume weiß creme L 80 cm 305198-40 F64, Lana Grossa ø 4,0 mm Strumpfstricknadel Design Holz 15 cm lang Wolle Kreativ. Hibiskus Blume Metal Cutting Dies Scrapbooking Embossing Decorative Tagebuch. Viktorianisches Kleid Schnittmuster McCall's M 6097. Siena Garden Naturbast 50g Bast Kordel Band Floristik Schleife Bindebast basteln.Printed Bow Fabric A4 Canvas Easter Eggs Spring ES21 Make glitter hair bows. 2M Spitze Gestufte Ruffles Rand Mehrlagig Plissiert Netz Rand Rüschen Nähen Band. Cream Fat Quarter/MeterCotton Fabric FQChildren Kid BoyLion Crocodile. Kuchen Metall Stencil Cutting Dies Scrapbooking Fotopapier Karte Stanzschablone, Edelstahl Strass Rhinestone Rondelle 3,5x8mm 10 Stück SERAJOSY Zwischenperlen, 2 ZAMAK Endkappen-Ø 8 mm versilbert-gehämmert Armband herstellen ID8mm EU-Ware. 50 Stueck Silber Nette Zylinder Abstandhalter Metall Perlen fuer Schmuck ma V1L4,

Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric

Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric, Kings Collection Luxury Designer Plush Damask Chenille Upholstery Curtain Fabric