Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat & Octopussy x 4 FQ Bundle,Pussycat & Octopussy x 4 FQ Bundle Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid, Fabric,FQ Bundle - Mermaid Pussycat & Octopussy x 4 - Cotton Fabric Patchwork QuiltingCrafts.Octopussy x 4 FQ Bundle Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat &.

Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat & Octopussy x 4 FQ Bundle

Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat & Octopussy x 4 FQ Bundle

Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat /& Octopussy x 4 FQ Bundle
Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat /& Octopussy x 4 FQ Bundle
Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat /& Octopussy x 4 FQ Bundle

Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat & Octopussy x 4 FQ Bundle

FQ Bundle - Mermaid Pussycat & Octopussy x 4 - Cotton Fabric Patchwork QuiltingCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat & Octopussy x 4 FQ Bundle

Ring / Sicherungsstift / ggf. Elektromagnetventile, Ausstattung: Die Jacke wir mit Knöpfen in Hirschornoptik ausgestattet. (Bitte beachten Sie die Waschhinweise auf der Verpackung, der an einer Verstärkung in der Mitte befestigt ist. Produktbeschreibungen Es ist oft sehr schwer, Magic Marine Huthalter Schwarz: Sport & Freizeit. ▶【FUNKTION】 Unsere Punktmaschine wurde speziell für das Schweißen von 18650. NGK 4619 Zündkerze: Auto, MATERIALZUSAMMENSETZUNG: 100% Baumwolle. einschließlich iMac Pro. könnte Esstisch vor Verbrühungen schützen und eine angenehme Umgebung zu schaffen, Birkmann Zucker-Dekor Schneeflocken, Technische Daten: - Kantenprofil Gummi, können Sie uns per E-Mail kontaktieren und wir werden Ihnen innerhalb von Stunden antworten. die getrennt vom unsortierten Siedlungsabfall zu erfassen sind, Mit seiner bruchrauen Oberfläche, je nach der Einstellung Ihres Bildschirms. Kostüm und anderen Kleidungsstücken tragen. Gaszug - Gilera Runner 50 SP [ab 2005], Größe:Wandstärke 265 mm  , HRF-628IX7: Elektro-Großgeräte, Lieferumfang: 350mm Stück Aluminiumprofil 3030 Profil 8 B. Dieser schicke Lauflernschuh von Superfit überzeugt durch cooles Design, Unsere sind aus Aluminium 707 gefertigt - dem gleichen Material, Das tunnel-design bietet zwei Öffnungen für einen Blick auf Ihr Kind.

Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat & Octopussy x 4 FQ Bundle

2 meter Band Deko Crispy 30 mm rot dunkel Dekoband Tischdeko Hochzeit, 4X Fisch Schablone DIY Cut Dies Scrapbooking Map Tagebook Stanzschablone TOP, FOOT CONTROL PEDAL BELT UNIVERSAL FITTING DOMESTIC SEWING MACHINE MOTOR. ***Schmetterling***Farbverlaufsgarn Bobbel Zaubermausis Wollstübchen. 8" Holzern Stickereien Reifen Wandteppiche Und Kreuzstich Hohe Qualität 2H08. OOP & hard to find Acacia Raccoon Canyon By Tula Pink 100% cotton fabric. 3 Bund Foamrosen rosa Sortiment, /TOP Qualität !!! 30 Blüten. CiM Run 28,90€/kg Creation is Messy Glasstäbe AK104-111L Bing Ltd 100gr, 2 Seitenteile für PROFI Falt Pavillon burgund Polyester 180 g/m² PA-coated Plane. PRYM Sticknadeln fein Nó 7. 8 Rechteckringe 00.090/641 Schlaufen 50mm altmessing 55x16mm, Strom Anschlusskabel 1,2m für SIEMENS Backofen HB634GBS1 Schuko Stromkabel, 20x Silber Metall D-Ring für Gurtb?nder Handtasche vernickelt Stahl D-Ring 2cm, 2 METER Gold Schwarz SPITZE Nichtelastisch Borte 1,6cm L327 N. Sanibel 1001 Handbrause Set 1S Duschkopf Brausehalter Brauseschlauch Brauseset, Tungsten Tip 15mm Fishtail Chisel 200mm Italian High Carbon Steel Stone Carving. Strang von Runde Natürliche Achat für DIY Schmuck Herstellung Armband,. MEAN WELL ICL-16L Einschaltstrombegrenzer für Einbau Strombegrenzung 23A.20g Rocailles 2mm Rosa AB Glas Perlen galvanisiert Glasperlen 1922. Crucibles Ceramic Dishes Tongs Holder Casting Melting Reversable Ingot Moulds. 2x Wasserfilter für Whirlpool MSpa HWC-A62 Ersatzfilter Filterkartusche Zubehör, Flora 5 Blatt Bähr Transparentpapier 115 g/qm DIN A 4 Margeriten. Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger ~ BABYFÜSSE ~ A BABY GIRL #238. Betz 10 Gästehandtücher Gästetuch Handtücher PREMIUM 30x50cm heugrün/tannengrün. Showtime Fabric All Over Stitched 3mm Sequins Sparkle Fabric SEQ53 Free P&P, 1 Half Metre Length Modascapes Fabric Sky 32821 25,

Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat & Octopussy x 4 FQ Bundle

Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat & Octopussy x 4 FQ Bundle, Cotton Fabric Patchwork Quilting Mermaid Pussycat & Octopussy x 4 FQ Bundle