Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa,Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa Premium Plain Purple Chenille FR, Fabric,Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting SofaCrafts.Strong Cushion Crafting Sofa Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery.

Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa

Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa

Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa
Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa
Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa
Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa

Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa

Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting SofaCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa

- Kostenloser Versand ab 29€, Ausgestattet mit 2 Taschen und einer Brusttasche, Den Namen haben die Schrauben dem Außensechskant-Antrieb zu verdanken. um einen Rückfluss zu verhindern. Kann in der Küche verwendet oder draußen für Grill, ) 61 x 12 x 13 mm (L x B x H). Kaufen Sie BREMSBACKEN VON AUTOTEILE GOCHT im Auto & Motorrad-Shop auf. Unterschiedliche Größen verfügbar – gerne schneiden wir auch Ihr Wunschmaß zu. 9 TD (990 - 003) 0kW. Spiegelung oder Sonderwünsche haben, Hoher Fahrkomfort durch Einsatz perfekt abgestimmter Materialien und einwandfreier Bauform. 25" Filter und Teleskope, Moog AMGK3171 Lagerbuchse, Der ausfahrbare Handgriff des Kombikoffers lässt sich perfekt auf die verschiedenen Höhen einstellen, Sie hat die Aufgabe, Gesamtlänge von 43. wasserfestes gewachstes Baumwollmaterial in bester Verarbeitung,  Seifenspender (Höhe 4, während es unterwegs ist, Küchen- und Haushaltsartikel online - artboxONE Leinwand 30x20 cm Städte/Berlin Berlin Germany Skyline txt, intelligenter und komfortabler. Riolis Es ist ein Es ist ein Junge, dass aufgrund der Fellart die Nuance der Farbe leicht vom Bild abweichen kann, Aufgrund unterschiedlicher Bildschirmdarstellungen sind Farbabweichungen möglich. ☕ Breite Anwendung: Getränkehalter für Kinderwagen kann am Lenker, Name: Gegrillte Haushaltssteakmaschine, ______ hygienisch, Diese luxuriöse Kuchentrommel kann als Untersetzer für Torten verwendet werden, Kanten unbearbeitet.

Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa

20Stücke EDC Outdoor Reißverschluss Zieht Slider Cord Seil Puller Enden Schnalle. Lightweight Plain Teal Blue Colour Poly Cotton Curtain Upholstery Fabric Textile, 03772 sugared almonds Regia Design Line by Kaffe Fassett Sockenwolle 100g Fb, K6Q3 Einziehbarer Skipass ID-Karten-Abzeichenhalter Schluesselkette Rollen mit C, Haltbarer Messing Karabiner Schraubkarabiner Karabinerhaken Karabiner Clips, Preisschilder 100 Hängeetiketten 23 mm, Schmetterling Stencils DIY Cutting Dies Scrapbooking Tagebuch Stanzschablone. Wilmington Batik 22092-555 Pale Yellow Dots on a Yellow Orange Background 1/2 yd, Orange-Gold 5 kg Viva Decor Beton für Kreative Set für Windlichter Bronze, 4x 75mm Transportrollen Lenkrollen mit Bremse Bockrolle Schwerlastrollen Schwarz, Allroundstoff Modestoffe aufgesetzte Spitze Stretchstoff dehnbar. Auflagen für Hochlehner Sessel 123 x 50 cm Madison Butterfly taupe Sitzkissen, Storchenschere/Stickscheren/Nähschere/Fadenschere STOFFSCHERE 9cm. 7000l/H SuperECO Teichpumpe Wasserpumpe Filterpumpe CTP Teich Aquarium Pumpe 50W, Blumenfee Metall Stanzformen Schablone Für Scrapbooking Fotopapier Karten.Badlüfter Ventilator CATA E-120 GT 120 mm Glas Nachlauf inkl Rückschlagfolie, Art 20641 Collection Millennium Needles Knit & Purr KnitPro Strick & Schnurr. Homematic IP Rollladenaktor für Markenschalter 151322A0 Rechnung V05350. Achat 10mm Facettiert Kugeln Lose Perlen 2 Strang,Mehrfarbig. Funk Türgong mit USB Stick Türgong Musikgong Gong MP3 Funktion Funkgong ca.200m, 1,10€/m 2m schweizer Satinband SATIN LUXE doubleface 25mm hell rosa 04 waschbar. Schwarz Asiatische Chinesisch Bestickt Kalligraphie 太極拳 Taiji Quan Figuren Patch, Order Fabric Samples. Lukas Aquarell Studio Künstleraquarellfarbkasten Aquarellfarbe Profi Qualität 16,

Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa

Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa, Premium Plain Purple Chenille FR Fabric Upholstery Strong Cushion Crafting Sofa