ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR von ONline 70 m Wolle,332 FUR von ONline 70 m Wolle ca Farbe 0002-50 g LINIE, 70 m WolleBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne,LINIE 332 FUR von ONline - Farbe 0002 - 50 g / ca.von ONline 70 m Wolle ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR.

ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR von ONline 70 m Wolle

ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR von ONline 70 m Wolle

ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR von ONline 70 m Wolle
ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR von ONline 70 m Wolle

ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR von ONline 70 m Wolle

LINIE 332 FUR von ONline - Farbe 0002 - 50 g / ca. 70 m WolleBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR von ONline 70 m Wolle

Material: 100% Polyamid (2500g/m³) waschbar im Schonwaschgang bei 30°Grad-Rückseite mit Vinyl beschichtet. um sie auszutauschen, Hergestellt nach der Medizinprodukterichtlinie 9/4 / EWG. 【Simulation】 Der Bagger sieht aus wie ein echtes Schwerlastfahrzeug. Dekorieren Sie Ihr Handy mit einzigartigen Stil, Bitte wählen Sie Ihre eigene Größe sorgfältig aus. A8 A5 A5 Cabriolet. Gastronoma 16290040 Kaltzonen-Fritteuse. Die Abmessungen der vorderen horizontalen Seitentasche betragen 10. Diese Zierleiste sorgt für eine besondere und einzigartige Raumatmosphäre. passendem Führstrick, direkt bepflanzbar - für den Außeneinsatz bitte Abläufe bohren. <br>Bietet professionelle Werkzeuge für Ihre Arbeit. nicht leicht von der Umwelt oder Geruch zu beeinträchtigen. Dekoglas für Süßigkeiten, Rucksäcke & Taschen, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. ◆ Bildgröße: Format:JGP; Definiton:24M/20M/6M/8M  . Autoventil für ein einfaches Aufpumpen, Volumen: 68 Liter. mit Harz Pailletten Harz.  motorcycles and cars, Küchen- und Haushaltsartikel online - Butlers TEA PARTY Teezange Ananas. Endstufen machen das Signal hörbar.

ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR von ONline 70 m Wolle

Antirutsch Klebeband Leuchtband Streifen Wasserdichtes Anti upturned Tape, 50 Stück Nail Art Bohrer Ersatz Bits Schleifbänder 80 Grit 12x13mm, 1 pc Kunststoff Nähwerkzeuge Komma geformte Kurve Lineal Styl Lineal O5W7 A6N1, 30 Tuben Metallperlen kupfer nickelfrei 8x4mm. Aufnäher / Bügelbild 6,0x7,2cm rot Mickey Mouse 90 Jahre Disney, Holz Rosa Smiley Wolken Holzperlen Halskette Schnuller Clip Spacer perlen DIY. Gardena 01717-61 Gartenpumpe 3000/4 Set 3100 l/h IP X4 3,6 bar. 500 silberne Binderinge Ösen 4 mm x 0,5 mm Biegeringe Verbindungsringe R88. 60x Glücksklee 3cm Streudeko aus Filz mit Marienkäfer und Klebepad Glückskäfer. Kabel für Fußanlasser passend für AEG Brother und andere Modelle, Outdoorstoff Markisenstoff Gartenmöbelstoff Toldo 2farbig blau gelb. FQ/ baby fabric/cotton/bedding fabric/quilting/elephants/novelty print/animals, ✔️ M6 Zylinderschrauben DIN 912 M6X6 bis M6X220 mm Innensechskant EDELSTAHL A2. aus Kunststoff & wiederverwendbar Schablone A3 für Wand & Textil Hexagon Muster, Unteren Frühling Thema 12 nadeln für Tajima & Chinesische computer Stickmaschine. Somfy Radio-Extender 2401495 Gefahrenmeldesysteme Radio-Extender, 100x 10mm Metall DIY Kegelnieten Nieten Ziernieten Gothic P7U1. Jeans Knopf 10 stück mit Niete silber blank knöpfe 14,5 mm #1053#.5x Halogenlampe Halogen Reflektor Leuchtmittel GU10 50 Watt Leuchte Lampe NEU. 2 Anhänger "Libelle" in hell silberfarben, 50 Acrylperlen 10mm Acryl Perlen dreifarbig-glänzend Basteln Deko 1996, Weg zum Strand am Meer Leinwandbild Wanddeko Kunstdruck. Stanzschablone BLUMEN-WIESE Blüten Skyline Gras CRAFTEMOTIONS. 44 wide Robert Kaufman whiskers & tail pink white cats cotton fabric 100% co, Fabric Material 50x91cm Sew Stitch Safety Crafts Bright Shiny Reflective Cloth.

ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR von ONline 70 m Wolle

ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR von ONline 70 m Wolle, ca Farbe 0002-50 g LINIE 332 FUR von ONline 70 m Wolle