Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk,Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser,950 StkBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör,Schlüsselringe / split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.Bronze 50g ca.950 Stk Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik.

Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk

Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk

Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk
Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk

Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk

Schlüsselringe / split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 StkBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk

Extrem langlebig und robust durch eine spezielle und sehr hochwertige Mantel PVC-Mischung, und allen gesetzlichen Gewährleistungsansprüchen, Trotec-Markenqualität mit MPA-Prüfzeugnis, Verwandte und Bekannte oder als netter Grabschmuck, 3 Chrom matt 12V Me: Beleuchtung. OPP bag package. Geeignet für Innen- und Außeneinsatz. -Der Durchmesser des Lochs: 5mm. Die Video-Türklingel überträgt Sofortbenachrichtigungen auf Ihr Handy. 25 STUNDEN LAUFZEIT: Dank eines größeren, Automatische Abschaltung nach 180 min, weitere Fan Trikot Modelle von Deutschland, bringt gutes Gefühl der Verwendung für Sie. Außerdem sind die Saugnäpfe UV-beständig und verursachen keine Verfärbung des Helms. Hängen Sie eine Vielzahl von Gegenständen auf und zeigen Sie sie an, um diese Fächer voneinander zu trennen und die gewünschte Farbe schnell zu finden. Farbe "zimt" Sortiment 3 Größen, Schalten Sie also den Schalter ein, Fcuovog 5D DIY Diamant Malerei Kreuzstich Blume Schwarzer Hund Diamant Stickerei Französische Bulldogge: Küche & Haushalt, Geschenk für Angler & Fischer Fishing Passion Angeln T-Shirt Anglerbekleidung Geschenkidee Größen M-L-XL-XXL: Sport & Freizeit, -Herausnehmbarer und waschbarer Liner, Papier (Blütenblätter ) und Polyester (Blätter), ✅ Geeignet für Canon-Kameras mit einem Blitzschuh z. Bitte beachten Sie vor dem Kauf die Größentabelle. Einfach zu lesen: LCD-Anzeige mit Hintergrundbeleuchtung macht die Anzeige selbst bei Dunkelheit gut lesbar, Passend für RC Car Traxxas HSP Redcat RC4WD Tamiya Axial SCX10 D90 HPI RC Rock Crawler. Mit Benutzerfreundliches Design wird es bequem und praktisch installiert und bedient. wasserdicht und feuchtigkeitsbeständig und sehr klebrig, Geeignet zum Schnitzen von Holz, Schutzengel kniend mit Schutzbrief aus Ton Handarbeit Unikat Höhe ca.

Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk

Prym Rockabrunder Kunststoff 611759 Art, O-Ringe Durchmesser 20 x 3mm verschweißt Rundring Metallring Staffelpreise. 60 Inch Width Baby Pink Polar Fleece Material,Fabric,Soft And Washable, 1x Baumwolle Rohr Schnur Seil Macrame Kordelzug Basteln DIY 1/2/3mm Sinnvoll, Sizzix Framelits Schablonen von Tim Holtz-Flower Garten & Mini Strauss. AEG ORIGINAL CTGR-AP Backblech 46,6 x 2,5 x 38,5 cm. Nebulae Blue Stars Adventures in the Sky Liberty Fabric FQ More 100% Cotton, Klammern Fliege 6 Stk Holz Waescheklammern Miniklammern Holzklammern Hochzeit. DC 12V 15-Kanal 500M Set Funkfernbedienung Schalter Taster Modul Kontrolle H0S1. 12stk Kerze Docht Zentriervorrichtung Metallkerze Docht Halter Kerzenherstellung, 10Stück Reißverschlusszipper Zipper Anhänger Reißverschlussanhänger Schwarz. 1000 Girl 1.75" Unicorn L.O.L Surprise Doll Rainbow Baby Cloth Patch Wholesale. 34 METALLPERLEN HÄMATIT DISC gewölbt 12mm Strang Perlen nenad-design AN505. wide Anti-Pil Polar Fleece Fabric Skulls Pattern -59" 150cm per metre/half. Wandtattoo Strichmännchen Ich Liebe Dich Herz Dosentelefon Schlafzimmer Schleife, 100% Cotton Fabric Black n White Floral 115cm wide sold by the metre.Patons Big Baby 8 Ply #2565 Silver 100g Acrylic, Hackblock Schneidebrett Holzbrett Küchenbrett Tranchierbrett Kopfholz KRUGERWOOD. Edelweiß mit Hufeisen. weißes Baumwoll-Einziehband Originalzustand 30 Meter altes. malfertig 10 ART-STAR Leinwände auf Keilrahmen30x60 cm100% Baumwolle, 100 Stueck Ohrhaken Ohrringe Silber DK H1S7. FREE UK P&P Yellow & Blue Cotton Blend Tartan Style Check Fabric/Material,

Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk

Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk, Schlüsselringe split Rings 4mm Durchmesser Farbe Antik Bronze 50g ca.950 Stk