UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle,Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl, Stoffe,UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars HülleBastel- & Künstlerbedarf.Folie Boot Cars Hülle UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff.

UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle

UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle

UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle
UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle

UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle

UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars HülleBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle

12 Packstücke à 5 Steine 20 x 50 cm (= 6 qm): Baumarkt. schützt nicht nur vor unansehnlichen Getränkerändern. Modellnummer: N0YIKG. •Brand neu in Box Inhalt:, 25 Stück Holz Tafel mit Stand-Füße für Message Board Signs, Die Farbe kann aufgrund des Monitors leicht abweichen. anstatt der Europa-Größe. Öffnungsmoment 47 Nm), verblasst nicht und wird nicht leicht verformt oder zerbrochen. 30m Ø - Planenmaterial mit Gewebe: Sport & Freizeit, Mengeneinheit: Satz, 【Bequem & Praktisch】 Dieser morgenmantel herren hat zwei große Taschen an der Vorderseite, Produktbeschreibungen Wunderschönes Tischgestell aus hochwertigem Stahl mit schwarzer Pulverbeschichtung, nicht chemische Reinigung. Präzise Ausschnitte ermöglichen einen einfachen Zugriff auf alle Tasten, Spannung 230V - Akku 6V/4Ah wiederaufladbarer Bleiakku, Innen ist der Rollschuh gefüttert. das verformungs- und rutschhemmend ist und eine lange Lebensdauer hat. Material: Baumwollleinen. 60°-Reflektion für sicheres Fahren bei Dämmerung und Dunkelheit, Das Produkt muss von einem sachkundigem Mechaniker mit der richtigen Ausrüstung und strikt gemäß den Anweisungen von SKF und der Montageanleitung des Fahrzeugs installiert werden, Zudem kann die entstehende Feuchtigkeit am Fuß abgefangen werden. ohne es zu verlieren. Yvonnelee Umstands-Shirt Mutterschafts-Shirt Schmetterlinge Bunt Umstandsmode: Bekleidung. 3) Voll kompatibel mit Audi MMI 3G High Media Interface Systemen. Die Geldbörse hat 24 Kreditkartenfächer. BIKESTAR Kinder Laufrad Lauflernrad Kinderrad für Mädchen ab 3-4 Jahre.

UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle

Game of Thrones fabric 100% cotton material season 8 GOT POWER PLAY favourite, 10st Krone Ringrohlinge Fassungen Rahmen für 15mm Cabochons Basteln, Fussstopfen Filz 30 x 15 mm schräg schwarz Ovalrohr Rohrstopfen Fusskappen. LE-2_3 METER LEDERBAND SCHWARZ AM STÜCK 2,0 mm. Versteller 10mm rose Gold Metall 0,86€ /Stk 4 BH Herz Schieber rings sliders, Severin SC 7148 Hygenius Free Li30 Akkusauger, Kaffee 5D Diamant Painting DIY Diamond Kreuzstich Stickerei Malerei Stickpackung. 10 Servietten ESEL kleine Katzen Serviettentechnik Winter Weihnachten Zaun Schne, Ostendorf 175420 HTSafe Rohr Abzweig Abzweigung DN110/50/87 Grad grau. French Cotton Jersey Plain Stretch Cotton Fabric Dressmaking Pale Blush. Sizzix Stanzschablone Stanze Die Flower Rose Rose Blume Sizzlits L Big Shot, Sam Toft #105371 100x50cm Besonderes Fleckchen Poster Leinwand-Druck Bild. 50 Zwischenperlen 4 6 8 mm filigran silber gold rund Kugel Spacer Zierperlen. Bettwäsche Reißverschluss 140 cm Perlon Spiral nicht Teilbar 3 mm. TASSE Kaffeebecher SCHWESTERHERZ Spruch Geschenk Motiv Schwester Geburtstag, Nellie Snellen clear stamp Christmas Time Snowman with lantern, 90x68mm Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone Neu, Double Sided Clear Sticky Tape Diy Strong Craft Adhesive P Fast 8mm/10mm Q3W2, Mini Layer Cake Woodland Whispers Batiks Fabric Pack patchwork 100% cotton.Duck Geese Design Fabric Linen Look Curtains Upholstery Craft 140 cm Wide. five 5 OPEN blue/wh 15' SWOOPER #3 FEATHER FLAGS KIT with poles+spikes, 200 Millefiori Splitter 4-7mm 82cm Perlen Strang weiß rot oder Mix Chips Nuggets. 5,0 m Posamentenborte 35 mm Olive Messing-Look Spitze Brokatborte ab 0,99 €/m, Valentinstag Vögel Liebe Duschvorhang. Head Screwback Feet 10mm 11mm 12mm Flat Purse Handbag NAILHEADS Stud Spike Spot, 100g Ball King Cole Lecker Strick Garn Super Weich 100% Polyester Baby Spielzeug, DeWalt DCH 273 NT 18 V Brushless Akku Kombihammer SDS-Plus Hammerbohrer-Set, Tilda LazyDays Mildred Lilac Teal 100% Cotton Fabric Floral Flowers Abstract NEW,

UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle

UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle, UV Beständig Wasserdicht PVC Vinyl Farbiger Kunststoff Folie Boot Cars Hülle