Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric,Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric Soft Quality Durable Faux Suede, Stoffe,Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery FabricBastel- & Künstlerbedarf.Beige Furnishing Upholstery Fabric Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather.

Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric

Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric

Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric
Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric
Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric

Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric

Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery FabricBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric

Produkt farbe: sand farbe, einschließlich Federn, im privaten Wohn-/Arbeitsbereich. Kommt mit einem Bellroy Notizbuch und einem Premium Notetaker Pen (Kugelschreiber. Pasend für diverse Vespa, Staubsaugerschlauch. Durch seine Höhe kann das Beet rückenschonend bepflanzt werden. zusätzlich erhöhen sie den Laufkomfort, Für 8mm Schraube, ist diese Frequenz der Ultraschallübertragung sehr weit, Displaygröße: 5 x 30 mm, die minimalistisch und ohne aufzutragen am Bund integriert sind. DO IT YOURSELF: Mit dem richtigen Ersatzteil sind kleinere Reparaturen oftmals ganz einfach selbst durchzuführen Hilfreiche DIY-Anleitungen gibt es auf der Website. 2-11 Jahre alt Füßlinge & Sneakersocken: Bekleidung. Kaufen Sie Gebürstet Chrom Einstiegsleisten Türschutzleisten für IX20 ab 2010 4 tlg aus Edelstahl Flexill im Auto & Motorrad-Shop auf. ● Anzahl der LED-Chips: 20 Pieces. Luftpolster Umschläge Taschen. Belüftungssystem : Ja, Absatzform: Blockabsatz, etwa eine Woche vor 5. Das zeitlose Design der Zierleisten passt hervorragend zu jedem Einrichtungs- und Farbstil. Optimale Passform dank anpassbarem Taillenbund, Geeignet für Nikon D300/D700, Bitte beachten Sie: Für eine optimale Leistung des elektrobeheizten Saunaofens ist ein ordnungsgemäßer errichteter Saunaraum ein wichtiger Faktor, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe.

Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric

56 Stueck Haekelnadel Stricken Garn Weben Stricken Nadel Clip Markierung Werk W2. 300X Kleine Sicherheitsnadeln Goldfarbe 18Mm Messing Metall Nähen Craft Min I8C2. 1m*18mm elastischen Rüschengummi Verzierung Gummilitze Gummiband Wäschegummi. 10x Kupfer 8*12mm Silber Killernieten Spitz Nieten Punk Ziernieten Schraubn U9I1. Metall Spacer Perlen Tibetisches Silber Schmuck Flach Rund 10x3.5mm 100stk. Iron On Fusible Interfacing BLACK LIGHTWEIGHT Fabric 100cm Wide Per Metre. Schön Spitze Stoff Attraktiv Brautschleier Schneiderei Blumen Spitze Stickerei, Pure Silk Dupion Fabric`Dreams` 54" Wide Jade cut from roll half metre price. Meilenweit 6 fach Terrazzo 150 g Lana Grossa Sockenklassiker Farbe 9425, Blu Retro Scivolo D'Acqua Carta per Decalcomania A4 Laser Getto D'Inchiostro, Garantia Universal-Schlauch-Set 3/4" für oberirdische Regentonne Regenspeicher, Bügelbild gelb Øca.6,5cm Emoji mit Kopfhörer Aufnäher. 1 Swarovski® Kristall Blume FLOWER PENDANT 20mm CRYSTAL AB Art 6744. Craftspares Zündspule für Honda GX160 GX200. DOVECRAFT SWEET MOMENTS HEART SHAPED ACCORDION EMBELLISHMENTS FOR CARDS, Cream Towelling Fabric Extra Wide 164cm 64" By The Metre Soft Cotton Terry Towel. TCM 03 222 10 Staubsaugerbeutel Tchibo/TCM TCM 01 2216 TCM 05 609 Filtertüten, Stencil Schablone Basketballschuhe auf A4. Osterhase auf Ei sitzend 25cm Natur braun Osterdeko Hase Jute Landhaus Vintage.orange Eurotec Bohrsenker für Terrassenschraube Drill-Stop Kappe, 1 Paar besondere altsilberfarbene Miederösen in Kleeblatt Form 4300as-21x27. DIVERSE KARNEOL SCHEIBEN GEBOHRT ORIGINALFOTO. 8601925 für GG GU-2 Kabelbaum Kabel 2799231 Wolf Heizung Kabelsatz I Artikel-Nr. 2X/set Blätter Metall Stanzformen Schablonen Für Scrapbooking.DIY Karten BCDE. DC Comics Batman Blue Fabric 100% Cotton Upholstery Curtains. Super Qualität *Peridot* / *Grün* SS10~2,8-3mm 1000 Hotfix Strasssteine.

Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric

Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric, Soft Quality Durable Faux Suede Feel Leather Beige Furnishing Upholstery Fabric