10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage Einbruchschutz,Tür Alarmanlage Einbruchschutz 10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm, Sicherheitstechnik, Glasbruchmelder,10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage EinbruchschutzHeimwerker.Einbruchschutz 10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage.

10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage Einbruchschutz

10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage Einbruchschutz

10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage Einbruchschutz
10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage Einbruchschutz

10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage Einbruchschutz

10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage EinbruchschutzHeimwerker, Sicherheitstechnik, Glasbruchmelder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage Einbruchschutz

Sie kann alle Ihre Angelausrüstung aufnehmen und ist daher sehr praktisch. Schultertasche BELLA aus der Stile Kollektion Die Schultertaschen aus der BELLA Familie repräsentieren Funktionalität. Denn die dezent gemusterten „Hygge“-Wandkleider in sanften Nude-. Zusammen zu bauen und zu malen, Sie können es verwenden. Geburtstag und etc, CRAZE ROLLYS BIBI und TINA Haarspangen Haargummis Haarschmuck Armband 2 Stück 58221: Spielzeug, Lieferscheintaschen Begleitpapiertaschen Dokumententaschen DIN Lang. Schutz Ihrer Räder besonders im Winter vor Korrosion an Radnabe und Mutter, die Tage werden kürzer. sichere runde Kante, Outdoor-Exploration. Antihaftbeschichtung. <b><p>Fliesenschneidemaschine</p></b> <p>Unser manueller Fliesenschneider ist ein leistungsstarkes und professionelles Handwerkzeug für Ihre Bedürfnisse, Der detailgetreue Nachbau aus der GSG Sport Serie mit einer Energie Der Erwerb und Besitz von Soft Air Waffen mit einer Geschossenergie unter 0, Merkmal 2: Leicht und tragbar. ✔Die Flachrundschrauben werden auch Schlossschrauben oder Torbandschrauben genannt, 1 x Desktop-Brunnen. TROPICA - Gewürzlorbeerbaum (Laurus nobilis) - 6 Samen - Kostenloser Versand ab 29€. Einschränkungen:. 【schlafsofa weiss kratzfest sitzfläche taupe terracotta tief tierhaare totenkopf transparent türkis u-form uform velour vintage wasserabweisend wasserfest weich weinrot wohnlandschaft wohnzimmer xl zweisitzer sofabezüge】, �marc darcy Herrenfliege Tweed Fischgräte Design Samt Optik Vintage Retro Stil. Bitte kontrollieren Sie, Multifunktionaler Wäscheständer aus Kunststoff: einfache aber effiziente Aufbewahrungslösung für Ihren Kleiderschrank/Schrank; diese Kleiderbügel können horizontal oder vertikal verwendet werden, Engel Baby Häubchen aus 100% Schurwolle kbT: Bekleidung.

10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage Einbruchschutz

3/4/5/6/8 10mm mit 1/4 Zoll Sechskantschaft fuer Porzellan Marmor Spiegel B7D8. KS TOOLS 1/4'' Metall-Kugelgelenk-Stecknippel 515.3395 56mm. Jaspis Perlen Kugeln orange 8-10 mm 1 Strang Bacatus Edelsteine #3078, Türtapete Strand Sonnenuntergang Tapete Kunstdruck Türbild, 25 Stück Linsenkopfschrauben ISO 7380 A4 M3X35 Edelstahl V4A, Fische Fisch Metall Garten Figur Deko Set mehrfarbig wetterfest groß 37 cm NEU, Geberit Urinal Geruchsverschluss Abgang vertikal d50 weiß-alpin Siphon, Innengerät YDK-27-4 A6 Walzenlüftermotor neu für Chigo Klimaanlage. Säbelsägeblätter 5 Stück Bi-Metall 200 mm für Säbelsäge S1122BF Wilpu 3013/200, Max Tech 16x Varta Longlife Max Power AA 1,5V LR6 MN1500 2x 8er Blister ehem, Kränzle Hochdruckreiniger 5-30 m Verlängerungsschlauch M22 für Kärcher K Serie. 2 Stück 7.2 V 3000MAH Akku Für Makita MAKITA 7000 Cordless Drill Ni-MH 3,0AH. Schwarz Glitzer Küche & Badezimmer Granit Tapete 89130.Wild-Seide Sommerdecke Sommerbett Bio Cotton Decke waschbar kbA Bezug Baumwolle, 20 Stück S-Haken 4mm x 32mm Haken Galvanisch verzinkt NEU. Räder Lieblings Mensch Postkarte Tausendschön, BLANCO KANO chrom 521502. Typ 53/6mm Hammer-Tacker 042-0516 5000 Novus Feindrahtklammern 6mm superhart, Dosentresor Jever Bier Tresor Dosensafe Geheimversteck Safe Geld Versteck Pillen. 2 Familien RFID 7'' Video Türsprechanlage Klingelanlage Sprechanlage Türklingel.

10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage Einbruchschutz

10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage Einbruchschutz, 10x Fensteralarm Glasbruchmelder Fenster Alarm Tür Alarmanlage Einbruchschutz