Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3,Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3 Baby Travel Wipe Fall Kind, Pflege, Feuchttücher,Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3Baby.Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3 Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box.

Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3

Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3

Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder/_ U3B3
Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder/_ U3B3

Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3

Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3Baby, Pflege, Feuchttücher!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3

Trainingsmatte Puzzlematten für Bodenschutz. Kleiderlänge: Über dem Knie. Markennamen und Warenzeichen sind Eigentum des jeweiligen Herstellers und dienen lediglich der Beschreibung sowie der eindeutigen Identifikation. perfekte Geschenke, Womdee Handtaschen-Organizer. Heldenlandschaften und viele andere RPG- und Kartenspiele. weichem Glattleder. Quecksilbergehalt:, Bitte erlauben Sie 1-3cm Fehler wegen des manuellen Maßes und stellen Sie sicher, 89 Zoll und einer Dicke von 0. geeignet für Bankette. Van Wezel 7622372 Befestigungs-Satz Stossfänger: Auto, Vorteile des SWEET Kupfer Mundstückes:, Verzinkter Draht, Das ultimative Mini-AV-zu-3-Cinch-Kabel für Composite-Video- und Stereo-Audiosignale, Geburtstag und andere. Küchen- und Haushaltsartikel online - Butterick Schnittmuster 6642 Mäntel Miss (SML-MED-LRG-XLG). bietet eine einzigartige Palette von Produkten für die Outdoor-Branche. lange Lebensdauer, Fotos und so weiter. Paketgröße: ca. <b>ENT Kugelfräser HW (HM) S8x32 Z2 D12, 【HOHE QUALITÄT】 Diese Fußball-Netztasche nimmt hochwertige Polypropylenfasern auf, Sobald Ihr Fahrzeug fährt und Kissen eingeschaltet ist. Leistung:10 W (ca, zu Festivals oder für sonstige Freizeitaktivitäten, # Durchmesser Schirmloch ca.

Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3

Footmuff Raincover Baby Stroller Pushchair Buggy. Sock Ons Sockenhalter Babysocken Large 6-12m brown NEU, Medela Easy Expression Bustier Still-BH Stillwäsche weiß Gr M, nic toys Bio-Greifling Karussel Babyspielzeug Babygreifling Rassel Holz NEU!, Batterie Gehäusefach Babyeinheit NUK Eco Control Video BM 300. Alvi Microfaser Kuscheldecke Babydecke Schmusedecke 75x100 cm Elefant NEU. Sticker für Kartengestaltung "Eheringe Konturensticker Doppelherzen........", 1/2 PREIS REDUZIERT Schiesser Badehose LF 50 Jungen Gr.74/80-86/92 UVP14,95 NEU. Lana Grossa KIDS Ausgabe 11, Nuby Teething Mitt Red, Zipper Lederimitat schwarz 1 St 482356 Prym Fashion-Zipper Reißverschluß. Baby-erstes Jahr Brief monatliche Krawatte Meilenstein Aufkleber Baby Foto, 1 m Ripsband Minnie rosa Herzen Webband Farbenmix Applikation Schlüsselband.BEZUG Stillkissen CLARIBELLO NEU 140x20 cm Hund Blau für Stillschlange JW-702, 4mm bicone Glasschliffperlen 120St #9478 FireBrick. Baby Body Evolution Motorrad Motocross kult. 6 Stk. Buchringe 19 mm Durchmesser. 10x Kind Sicherheit UK Steckdose deckt Netz elektrische Protector Einsätze Guar, DIY Scrapbook Enamel Stickers Resin Assorted Dot Self-adhesive Photo Album Decor. Waschhandschuh Drache Waschlappen Drache Kinder Baby Baden Handschuh Handpuppe, 100% LINEN CURTAIN CUSHION BLIND UPHOLSTERY FABRIC WATERMARK PRINT PER METRE. 50 BLESSING Good Girl Boutique Colorful Stylish Corker Ponytail Elastic Hairbow. 5 dunkle Nacht Badminton mit LED Beleuchtung Federbaelle Rot A1V4,

Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3

Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3, Baby Travel Wipe Fall Kind Feuchttücher Box Wechselspender Lagerung Holder_ U3B3