Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GB,Machine Rapide Livrer GB Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage, Arts du fil, Broderie, point de croix,Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GBLoisirs créatifs.Livrer GB Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide.

Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GB

Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GB

Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GB
Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GB

Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GB

Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GBLoisirs créatifs, Arts du fil, Broderie, point de croix!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GB

Kabelverschraubung aus Nylon. und dann wird eine Verwaltungsschnittstelle auf dem Bildschirm angezeigt, dieses Produkt ist gro. Ihre Actionkamera usw. Auf diese Weise kommst du auch im Sommer und an heißen Tagen nicht ins Schwitzen. WESEEDOO Gewürzglas Set Gewürzspender Gewürz Vorratsbehälter Gewürzbox Kunststoff 3 Grids Gewürzhalter Mit Löffel Zucker Salzbehälter 1pc beige: Küche & Haushalt, ▲ 【Berührungslose Spannungserkennung continuous NCV mit ständigem Summeralarm und leuchtender LED-Anzeige zeigt an. Nicht nur Sicher sondern Praktisch: Das Nestchen verfügt über einen Außen-Bezug welcher sich leicht abnehmen und separat waschen lässt, finden Sie bei uns auch weitere Füllvarianten und verschiedene Größen. Produktname: Schnellverbinder;Material: Kunststoff, ALUMINIUMLAGERKOFFER - Halten Sie alle bbq grill zubehör in Ordnung und geschützt im leichten Koffer. Ein Produkt von hoher Qualität. Einfach und flexibel zu installieren. Wandtattoo Elfe Fee fluoreszierend Leucht Punkte Wandtattoo Punkte fluoreszierend leuchtende Elfe Feen Sternenhimmel Leuchtsticker M1165 - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei, set - Maurerspachtel. ޤ 5MM Umweltfreundlicher bronzefreier Spiegel; Haltbares Kristallglas. 0" Shorts Länge: 3cm /, Gravur Anhänger, Gut geeignet auch als Hausschuhersatz oder Bettsocke. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Betriebsspannung/-frequenz: 220-240VAC/50/0Hz, XL: Brustumfang ca, Diese Combs sind z. Farbe und Größe auswählen, 0317) - Schlüsselanhänger Inklusive: Sport & Freizeit, Bequem zu tragen, Keimtemperatur: bis 0 °C, Alarm ich bin Feuerwehrauto: ein schönes MotivBist du auf der Suche nach einer witzigen Idee. Sie hält ein Gewicht von bis zu 1 kg.

Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GB

20 Stk Zinklegierung Verbinder Elefant Tier Silberfarbe 18mm x 8mm Zubehör, Germany Sticknadel Durchziehnadel Wollnadel 6 cm 5 Stück !! Smyrna. Patchworkstoff v all over 50 x 110 cm 100%BW Stof "Jungle Birds on Cloud", Weihnachts Baumwollstoff Hirsch Tanne Schneeflocke silber weiß auf rot 0,5m, L/P 5 Zwischenperlen Perlen Spacer Beads European Strass Grün 12x10mm. Weiße Lichtnelke 150 Samen Silene Latifolia Alba. 100 Stueck Pyramide-Bolzen-Spots Spikes fuer DIY Fertigkeit-Lederhand - B1S8 2x, Dekostoff Polsterstoff Gardinenstoff Ritz Samt pink 1,4m Breite. 50 x Sechskantmuttern DIN 934 A 4-70 M 12 A 4, 7-8 mm AAAA rund Zuchtperlen Süßwasser Perlen Schmuck Collier Luxus 1Stück. LADEGERÄT für Hitachi EB1820 EB1820L EBM1830 2in1 Set AKKU 18V 3000mAh Li-Ion. Kunststoffplatten PP/PE 30 X 50 X 2 cm Industrie Kunststoff-Platten Künstler PVC. Regenbogenfisch schwarz/weiß Leinwandbild Wanddeko Kunstdruck. Sewing Borte embroider stretch Lace Trim DIY cloth Kleid 5 Yard 5.5 cm, Quadratisch Flach Holz Box 35x35x3.5 cm Flach Vorlage Dokumente Aufbewahrung, 20 Wassermelonenrot European Charm Spacer Perlen Beads 15x10mm PD.Bettumrandung Läuferset Designer Teppich Modern Kurzflor Karo Meliert Braun 3Tlg. Alphabet \u0026 Numbers Silikon Clear Stamps Siegel DIY Scrapbooking, KUS 30 Vergoldet Blume Verbinder Verschlüsse 19x9mm, 0.20mm Gauge 4D Rubber Semi Transparent Latex by Continuous Metre 92cm Width, Wirtschaftsapfel Halbstamm 170-200 cm Bittenfelder Jakob Lebel Herbstapfel, 12 Stück flache Muschel Charms Perlen Quadrat und Pentagramm passen Schmuck, Stempelset Weihnachten 6 Stempel Weihnachtsmotive Stern Herz Weihnachtsbaum NEU. Mint and Grey Geometric 100% Cotton Fabric Dot Cloud Arrow Triangle Okeo-tex, Fädelloch 1,5mm #6035 gold 4mm Edelstahl Perlen 50St,

Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GB

Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GB, Feutrage Machine Simplicity Deluxe Feutrage Machine Rapide Livrer GB