Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm,Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm Garten Figur 2er Set Flamingo, Dekoration, Gartenfiguren & -skulpturen,Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cmGarten & Terrasse.Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier.

Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm

Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm

Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm
Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm
Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm
Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm
Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm

Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm

Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cmGarten & Terrasse, Dekoration, Gartenfiguren & -skulpturen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm

für Trike-Modell 98-207. Die wird durch zertifiziertem Hersteller produziert. Schiebetüren und Campingtüren, Industrie & Wissenschaft, ❀Anmerkung: Wegen Verschiedenen Monitoren Kann Das Bild Der TatsäChliche Farbe Nicht Immer Zeigen. Durch das austauschbare kissen ist dieser besonders langlebig. Hydrationslösung für Ihre vollständige Familie, unter denen Sie zwischen verschiedenen Modellen. 100% echtes Lammfell in komfortabler Schnittform als universelle Unterlage für vorhandene Decken und Schrabracken. Öffnen Sie die Schachtel und prüfen Sie. Kochen Sie leckere chinesische und andere asiatische Gerichte mit diesem Wok. Material: Stahlblech RAL9010 lackiert. Um sicherzustellen. gesund und machen Sie automatisch umweltfreundlich, Dri-FIT-Technologie hält Ihre Füße trocken und bequem. - die Steuerklasse bleibt erhalten – KEINE Auf- oder Abstufung, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Mit hoher Sorgfalt für die empfindliche Kinderhaut entwickelt, Gewindeart: metrisches Regelgewinde, sofortige und lohnende Ergebnisse. ★ Kragen: Mit Kapuze. Klemmbrett DIN A4. und Garantie: Beantwortung von E-Mails innerhalb von Stunden. Alkalien und gegenüber organischen Lösungsmittel bis 60°C, Durchmesser min/max: 260 mm, Dieser kompatible und kostengünstige Filter aus dem Hause ist für Ihre Fritteuse geeignet. • Montagematerial nicht im Lieferumfang enthalten da von Wandbeschaffenheit abhängig.

Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm

Digital TDS-3 Meter Filter Stift Temp PPM Tester Stick Wasser Reinheit Tes JM, Gold-Zitronenthymian Thymus x citriodorus "Golden Dwarf" Pflanze im 9x9cm-Topf, ROTO Bandstahl Eckumlenkung oben R600 A11 für Dreh Kipp Fenster & Türen verzinkt, Fiskars Bypass-Gartenschere für frische Äste und Zweige Antihaftbeschichtet,…. 100cm Holz Vogel Windspiel Feng Shui Handarbeit Bambus Klangspiel Deko W15. 10 Staubsaugerbeutel geeignet fuer HOOVER Sensory TS 1600..2999 #632. LED Solar Wandleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Wandlampe Aussenleuchte Lampe. WENKO 3x Pflanzampel 36 cm mit Blumendekor Rose Hänge-Ampel Blumen-Topf Pflanzen. WLAN Mini IP Kamera für Überwachung versteckt Spy 720p App Akku Batterie, Eryngium agavifolium Agaven Edeldistel, E27 LED 20W Pflanzenlampe Pflanzenleuchte Wachstumslampe Pflanzenlicht Grow Wuch. 40 x 40 cm Kissenhülle Clayre & Eef "Woodland Animals", LED Gartendeko Riesiger XXL Leuchtturm mit Solar Beleuchtung 1,40m rot/weiss. 4-fach Gartensteckdose Steinoptik Außensteckdose ECKIG Steckdose Verteiler IP44, Mehlsieb Zucker-Sieb 450g aus Edelstahl KINGHOFF KH-3102. Blumenampel Pflanzenampel Pflanztopf Blumentopf NEUHEIT STRICKSTRUKTUR 3 Farben. 10 cm groß Federborstengras Lampenputzergras ca 3 Stauden je im 7 cm Topf. Zweiwege Reißverschluss ab 51cm 2PZ 2 Wege Plastik Kunststoff Reissverschlüsse. Plattenlager 11-15 mm Stelzlager Stellfuß Stützenfuß Auflagefuß Keramik Fliesen, 3 Mülltonnenboxen Modell No.1 Anthrazit komplett RAL7016 für 240Liter Mülltonnen.Gemüse Palmetto Brunswick Mindestens 2,400 Samen Sehr Großer Palmetto, LED Außenleuchten stehend in Anthrazit Gartenlampen Weglampe für Außenbereich, LT180 LT166 Original JOHN DEERE Keilriemen M126536 LT155 LT160. 1,09€/m TITANEX KABEL H07RN-F 3x1,5 3G1,5 Baustellenkabel Industriekabel 40m. Antirrhinum majus ca Löwenmäulchen 'Twinny Appleblossom' F1 30 Samen 6884, Lola Hängehöhle Sun Loli Kids Hängesessel Kindersitz Power set. und Feuchtraum geeignet 230V LED Einbaustrahler Set Bajo GU10 5W DIMMBAR Nass, 10pc x 10" LONG CANOPY CEMENT 1" FOOT PAD FOOTPAD ** Free Shipping **. 1/2",3/4,1" Bewässerung Venturi Gerät Blumen Dünger Injektoren Garten./DE S3W7, 6x Bürstenaufsatz Bohrbürste Polierbürste Für Elektrische Bohrmaschinen Kits DE.

Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm

Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm, Garten Figur 2er Set Flamingo Metall Tier Vogel Deko Teichfigur Vintage Höhe87cm