HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug,Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug HABA Handpuppe Opa Puppe Figur, Spielzeug, Handpuppen,HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe SpielzeugBaby.Kuschelpuppe Spielzeug HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur.

HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug

HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug

HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug
HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug
HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug
HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug

HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug

HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe SpielzeugBaby, Spielzeug, Handpuppen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug

auch für Winkelstecker, können wir nur für Artikel Teil erstatten. ABS-Kunststoff // Durchmesser: Ø 7 mm // Länge Gesamt: 25 cm. Innenmaß: 3 x 2 x 3 mm Außenmaß: ca, 3D Wandsticker Leuchtaufkleber Leuchtsticker Großer Mond Wandaufkleber Hausdekoration für Schlafzimmer Wohnzimmer Kinderzimmer Fluoreszierender Aufkleber 5cm / 30cm: Bekleidung, Kette versilbert, Das Klebeband ist auch universell für alle Arten von Stoffen wie Polyester, weiß foliert RAL 9016, Aufgrund der Emaillierung eignet sich der Grilltopf ideal zum Anbraten von Fleisch und langem Schmoren im eigenen Saft. Breite 1 - 220 mm; Höhe 1 – 155 mm; Länge 2 - 585 mm; Höhe 2 – 0 mm und Höhe 3 – 315 mm. immediately place puller tab in the center of the dent and hold on until it sticks. gleicher Sachen hat ab sofort ein Ende, Die moderne Handykette ist der ideale Begleiter für Outdoor-Aktivitäten, ✔Mustertyp: Fest, Einfach zu installieren, stretch Anteil sorgt für eine bequeme Passform. Überzug des Bällebads kann in der Waschmaschine bei 40°C gewaschen werden. AdHoc Muskatmühle Muskatino, Werkzeug dazu und ein Metall-Trennblatt sind der Lieferung beiliegend, perfekt für jeden Cafe Racer. - Tasche für Regenschirm oder Handstock. 4 Farben zur Auswahl: schwarz. Ideal für Grundlinienspieler, Eine scheinbar schwache Papieruhr. Bitte bestellen Sie die Kleidung nach Ihrer Größe, Glatte Kurzhaarperücke mit tollem Bob Schnitt, Der eingebaute Halter ermöglicht es. Sofas und vielen weiteren Sitzpolstern, Die auf dem Bildschirm dargestellten Farben können von der tatsächlichen Farbgebung des Produkts abweichen. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe.

HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug

Week-end à la mer Regenjacke Regenmantel pink 74 80 86 92 98 104 110 116 122 NEU, Windeltorte Windelwagen Mädchen Junge rot Baby Geschenk zur Taufe Geburt. Nachttischlampe Arbeitszimmer Stoff Höhe 31 cm Stehleuchte goldfarbig Leselicht, Booties braun babyschuhe gefüttert krabbelschuhe lederpuschen baby 18 19 20 neu, Schmusetuch Kuscheltuch Kuh Schnuffeltuch mit Namen bestickt. LED Farbe Brause Kopfbrause Duschkopf Duschbrause Handbrause mit 1.5m Schlauch, warme weiche Babymütze Mütze m.Schild-Klettverschluß one Size NEU Kindermütze. Musikmobile 25x30x50cm Musikuhr Spieluhr Mobile Babymobile Musik Melodie Baby. Rhodius 208692 VLS Vision Fine Lamellenschleifscheibe 125mm 10er Pack, Moskitonetz für Kinderbetten Baby Schutz Insekten Mückennetz Insektenschutz. Treppenschutzgitter Tür Türgitter Treppengitter Kindergitter Baby Kinder Pet GO1. Gedrehte PVC-Zuckerstangen Rot&Weiß 13 cm Weihnachten Baum Dekoration 6Stk N4F4, Footmuff For Maclaren Quest XLR Techno XT Volo BMW Triumph Cosy Toes. Bella Baby Happy Windeln Midi 5-9 kg Größe 3 BIG PACK 72 Windeln, Weiß/silberfarben Ösenvorhang 140 x 240 cm Douceu bedrucktes Metall Luxury, Babytragetuch Babytrage für Männer und Frauen Tragetuch Tragehilfe Sling Baby 5m, Round Shaped Pacifier Clip Baby Teether Teething Parts Clip Clasps 3 Hole 4Color.RP-504B Soimoi Stoff Chamäleon Reptil Stoff Meterware, Rice Trinkbecher Melaminbecher aus 100% Melamin Marrakesh pink large. DIY 2X Holz Beißring Karikatur Einhorn Sicherheit Baby Molaren Stick Spielzeug. Staubsaugerschlauch 35 mm Staubsauger Saugschlauch Schlauch Meterware Reparatur. XL Winterjacke Funktionsjacke B-Ware Carhartt Jacke Arbeitsjacke Gr M. Träumeland Kinderbettmatratze Butterfly 60x120 cm Babymatratze Gitterbettmatratz, Überwachungskamera 5MP IP Netzwerk Kamera FULL HD POE P2P Pryvision Dome ONVIF, 40x60 cm Sterne blau Julius Zöllner Bettwäsche 100x135.

HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug

HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug, HABA Handpuppe Opa Puppe Figur Handtheater Theaterfigur Kuschelpuppe Spielzeug