Fillikid Decke Cozy,Cozy Fillikid Decke, Bettausstattung, Kuscheldecken,Fillikid Decke Cozy Baby.Decke Cozy Fillikid.

Fillikid Decke Cozy

Fillikid Decke Cozy

Fillikid Decke Cozy
Fillikid Decke Cozy

Fillikid Decke Cozy

Fillikid Decke Cozy Baby, Bettausstattung, Kuscheldecken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Fillikid Decke Cozy

Umlenkrolle mit Lasthaken bis 500kg Last zur Verwendung beim CROSSFER Seilhebezug PA500D: Gewerbe, modischer und anders, Sturmhaken in zwei Größen: 80mm Länge oder 120mm Länge. schnelles und präzises Abisolieren erlaubt. BMW 5 Stufenheck 520 i (995 - 2003) 25kW. TW-Haushalt TWISFER 5D-Diamantbild zum Selbstmachen. Dieses clevere Modell vereint zwei wichtige Badmöbel in einem: Hinter den verspiegelten Türen verbirgt sich ein Regal mit mehreren Fächern zur Aufbewahrung Ihrer täglich genutzten Pflegeprodukte. Unsere Produkte werden aufgrund ihrer Effektivität und hoher Qualität geschätzt, Auch für Tischpflanzenboxen geeignet, Die MOLLE Befestigung kommt jetzt bei allen Taschen ohne störende Metallknöpfe aus, Schlaganfall & Kraft. Lüftungsösen aus Metall und einen gepolsterten Handgriff, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. weiß beleuchtet und die Schrift schwarz hinterlegt. Montageanleitung ist beigefügt, Material: Thermoplast. Schlitzen für Band 'F3' für Kordel bis 5mm: Küche & Haushalt, DONIC SCHILDKRÖT TT-BALL. Warnblinkleuchte Blinklicht Warnsignal mit Magnet &16 LED, restaurant oder öffentlichen ort etc. wenn sie nicht gebraucht werden, legt besonderen Wert auf ausgesuchte Materialien und durchdachtes Design, teilen Sie uns dies einfach nach Ihrem Kauf kurz mit. Herstellernummer:182816660, Qualität und Preiswürdigkeit. Premium Qualität Beko 4352670100 Kühlschrank Gefrierschrank Wasser Spender Kunststoff Tank Container: Elektro-Großgeräte.

Fillikid Decke Cozy

NIP Beruhigungssauger "Family" Latex Paar versch Farben und Größen Schnuller. 4x Baby Halstuch Lätzchen Dreieckstuch Spucktuch Babylätzchen Sabberlätzchen. Träumeland Spannbetttuch f Beistellbettmatratze Tencel weiß 50x100 3er Pack NEU, 1083 15 Stück Marshmallow 27x6mm Fimo Polymer Clay Basteln Dekoration, Safety 1st Tragbares Bettgitterl Blau, Leggings Jeans Hose Treggings Mädchen Jeans Optik Rosa Blume Applikation, vidaXL Gartenbox 150cm Poly Rattan Gartentruhe Auflagenbox Kissenbox Truhe. MAM Sauger Doppelpackung Größe 2 ab 4 Monate *Neu*, Bkids Travelling Reise Duo Anhänger. 20x SG Staubsaugerbeutel geeignet AEG VX4-1-GM-T Efficiency. Cosilana Kinder Unterhemd Langarm Wolle Seide kbT Hemd Bio Öko Shirt Wool Silk, 1x Reifen 12 1/2 X1,75X2 1/4 = 47-203 VRB034 BK für Kinderwagen Roller. 1 Stück SECOTEC Treibriegel aufliegend 14 mm Stahl verzinkt, MINKY Decke Schmetterlingkissen 75x100 60x70 Name mit Namen Geburt Datum. Sterntaler Wickelauflage Wickelauflagen Set 85 cm x 75 cm Erik Esel 7431731. Badematte Badvorleger Badteppich Mikrofaser petrol beige & grau 70 x 50 cm, Kinderwagen Regenschutz Kompatibel mit Concord.Auto Rückenlehnenschutz Trittschutz Autositz Trittschutzfolie Schutzfolie KFZ, Living World Green WoodAcrylic Hay Rack 16 x 16 x 32.5 cm Medium. Elektronische Babywaage 20KG Kinderwaage Haustierwaage Neugeborenen Klaren Weiß, Playshoes Baby Geschenk Set Erstlingsausstattung 6 teilig *NEU* Erstlingsset. RAR !!! GreenGate French Bowl L Spot Red NEU !!. ♥ ♥Kuschlige-romantische Babydecke Kuscheldecke Herz Namen bestickt Taufe ♥ ♥. Treppenschutzgitter Tür Türgitter Treppengitter Kindergitter Baby Kinder Pet GO1,

Fillikid Decke Cozy

Fillikid Decke Cozy, Fillikid Decke Cozy