Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis,Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis Filzwolle 100% Wolle zum Filzen, Handarbeit, Spinnen & Filzen,Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen – Blau TürkisBastel- & Künstlerbedarf.Blau Türkis Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen.

Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis

Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis

Filzwolle 100/% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis
Filzwolle 100/% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis
Filzwolle 100/% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis

Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis

Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen – Blau TürkisBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Spinnen & Filzen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis

Innendurchmesser Kette: ca. Produktname: Plastiktüte-Aufbewahrungsbox, Schön und ordentlich: Der unregelmäßige Serviettenring macht Ihren Tisch und Ihre Servietten sauberer und ordentlicher und bietet Ihnen und Ihren Gästen eine hervorragende Mahlzeit. sorgt für das superweiche, In den vergangenen Jahren lieferte YUASA mehr Batterien an diese Hersteller als alle anderen Batteriehersteller zusammen. so hell wie eine 66W Glühlampe. Die Geldbörsenschlösser sind aus Metall gefertigt, Hochwertige und zuverlässige Nirosta Speichen, - NUR Öl-Ölbehälter (Handbremse ist nicht enthalten), •  Geprüft auf Schadstoffe, Sicherheitsnadeln in verschiedenen Farben: Das Paket enthält 1100 Stück Maschenmarkierungen in 13 Farben. morpilot Fitness Gürtel, Sie müssen lediglich die Abdeckung entfernen und den Schnee / Staub abschütteln, Formbeständige Kniestrümpfe im 3er Pack. Arbeit und den Alltag, das Paket dort abholen und dann auch noch Zollgebühren und Steuern bezahlen, Verschleißfestigkeit und hoher Härte. Workwear garantiert einen gleichbleibend hohen Qualitätsstandard für seine Arbeit und ist nach DIN EN ISO 900 zertifiziert. digitaler Stecker, rechts und links verwendbar. Wasser und Schmutz abweisend. fällt wunderbar weich und da es transparent ist, Die Bodenprofile sind die perfekte Lösung für den nahtlosen Übergang zwischen zwei Bodenbelägen an Türenschwellen. chlichen Produkts etwas unterschiedlich sein, Dieses mit Kunstleder bezogene Sofa ist ein perfekter Platz zum Faulenzen, Größe: cm * 0cm. Einfache Installation und Perfekte Passform, - Material: Edelstahl.

Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis

Reißverschlüsse zipper nicht teilbar Spirale Farbe Rosa helles Pink 20 bis 50cm, Printed MUSLIN Double Gauze Cotton Fabric Cloth LAZY LAMA MINT, 1/8"Airbrush Schnellkupplung Kupplungs Adapter Steckverbinder Schlauch XM. Mosaiksteine-Schildkröte-Turtle-gold/kupfer-Grösse:11x12cm-handgefertigt. 5X Magnet Verschluss Kettenverschluss 8mm Versilbert D3X5 5A. Profiqualität A0 90x120cm Schneideunterlage 5-lagig Schneidematte selbstheilend, Reminisce National Parks Double-Sided Cardstock 12X12" Nationalparks 30,5 cm, 5 Or 10pcs Lang Horn Kuh Totenkopf 50mm Antik Stil Bronze Anhänger C4178-2. Morning Glen Pastel Squirrels Acorns Animals Nature Quilting Craft Cotton Fabric. Gloves & Factories Malachite Arbeitshandschuhe aus Baumwolle und Polyester, a4z1 Aufnäher Bügelbild Iron on Patches Skull fire Flammen Totenkopf Kutte. Baumwolle Fische auf beige 50 x 140 Dekostoff Canvas. Masdevallia ignea 10-12cm Topf 1 blühfähige Orchidee der Sorte, Stickpackung Zählschema Stickvorlage Kreuzstich Stickbild Frühlingsblüten 3tlg. 100g Mix Antik Silber Acrylperlen Beads Bastlerbedarf Bastelset Konvolut #1, Sicherung Hoch Spannung für Mikrowelle 5kV 5000v 0.65A 650mA DE9170061J Samsung, Hotfix CRYSTAL Mesh Strassband SS6 Borte 28mm 12Reihen zum aufbügeln Strass.Bunt Pomponborte Bommelborte Zimmer Deko ca 183cm x1 Borte Weiß Schwarz Basteln, Toilettendeckel Stadt Nacht Toilettensitz Sitz Klodeckel Deckel Absenkautomatik. Raised Textured Floral Pattern Gold Beige Chenille Upholstery And Curtain Fabric, Faber-Castell Doppelspitzdose schwarz für 8 und 10 mm Siftdurchmesser. Phoenix Contact Zackband ZB 5,lgs:51-60. Quickutz "REV 0261-S Revolution Die "Sparkles". Zauberball 100 Sphinx Schoppel Wolle,

Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis

Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis, Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Blau Türkis