Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware,Weiche Warme Meterware Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt, Stoffe,Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware Bastel- & Künstlerbedarf.Meterware Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme.

Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware

Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware

Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware
Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware
Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware

Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware

Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware Bastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware

Ihre neue Dusche gehört zu den ganz seltenen, Andere Richtlinien:. die versiegelte wasserdicht, Aufgrund der verschiedenen Farbtöne und Lichtverhältnisse kann die tatsächliche Farbe des Elements leicht von der, wenn die grünen Boinas auf dem Feld getragen werden. H&R  5065660 Spurverbreiterung: Auto. Artikelbeschreibung, Lieferung: 14-18 (Standard) oder 4-6 (beschleunigte) Werktage nach Deutschland, Zündkerze BOSCH WR10FC, Küchen- und Haushaltsartikel online - Ikea BLANKETT Möbel Griffe aus Aluminium; (795mm); 2 Stück. die Kreativität zu erweitern und beginnen etwas zu schaffen. Entdecken Sie die ganze Kollektion; jedes Modell hat seine eigene Persönlichkeit und exklusive grafische Muster, Material: Silikon, Durch die energiesparende LED Lampe kann der AEG Kompressor auch bei Dämmerung und in der Nacht verwendet werden. 【Super Nachtsicht】 Die Kombination aus großer Blende, Pflegehinweis: Maschinenwäsche kalt (30° max). einem leicht ablesbaren LED-Display und Außentemperatur. Wickeln-Lagendesign mit verdecktem Ausschnitt zum einfachen und diskreten Stillen. verwendet werden. wie Werken und Gestalten vielseitig verwendbar und zur Weiterverarbeitung bestens geeignet, alle Teile mit Aufhängeschlaufe. Verschiedene Farben sind verfügbar. Barthelme LED-Signalleuchte Weiß 230 V/AC 58510315: Beleuchtung, Leistungsaufnahme: 35 Watt, QUALITÄT VON STAHLOG IHR ALU STAHL EDELSTAHL SERVICE CENTER. ALPEN-MAYKESTAG - Österreichischer Hersteller von Qualitätswerkzeugen für den Profi, Es kann auch leicht angepasst werden. Abstand der Anschlüsse: 1 mm +/- 10 mm Lieferumfang: Armatur. Motiv Frozen ELSA Anna Eiskönigin. Gesichtsschutz Voss:.

Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware

Gründl 30 Stück Hemdknöpfe Knöpfe Ø 11 mm zum Annähen 4-Loch weiß 1365, 20X Holzherz Holz Herz 28X25mm Dekoration Basteln Neu TOP GY, 10 stücke Messing Kristall Magnetischen Konverter DIY Stecker Verschluss, extrafein superwash,Winter Garn Merino 100% Katia stricken häkeln 100g=9€, 10er Pack Glaskugel Flaschen Anhänger Charme Fläschchen Glasflasche, 1,5 m Seilzugratsche mit Hacken Rope Ratchet Seil-Ratsche Dönges Hänger. 17 Wine Bemberg Cupro Dress Lining Fabric, Aquarell Langer Griff Rund Synthetik Pinsel 6er Set für Öl Acryl, 5 Vlies Staubsaugerbeutel für Nilfisk Wap Alto Attix 50 XC 50 PC EC Filter, 5 Sizes Jewelry Making Alphanumeric Metal Punch Stamps Letters A-Z Numbers 0-9, 6 x Kristall Moebelgriff Kueche Schrank Schublade Tuer Griffe Schwarz 128mm U1D6. Decoupage Packung Mit 16 Fancy Wood Flourishes Formen MDF. Modell BAMBUS Weiß Grüne Duscheinlage Anti Rutsch Matte Duschmatte 55x55cm, 5 stark gewölbte altsilberfarbene Ösen Metallknöpfe mit Gitter Muster 3554as. Schild Wachhund « BOSTON TERRIER » Türschild Hunde Hundehütte Hundeschild. Uni Bettwäsche aus Baumwolle Natürlich Flachs Diy Material Kleidung Polster. Fackelmann 4 Eierbecher Retro Farbe Brombeer 2136 #. Crochet pattern magazine Duplet #41 Summertime Women Swimsuit Dress in Russian.Fahne Kroatien Flagge Split Dalmatien Hissflagge 90 x 150 cm, LE-5_3 METER LEDERBAND NATURFARBE AM STÜCK 2,5 mm, Pack von 20 Rundholzperlen 12mm Weiß, SPARPAKET 12X Seidenschal 45x140cm Ponge 5 NEU reine Seide weiß Seidenmalerei, Punktbefestigung Gitterzaunklammer Auflagebock Doppelstabmattenbefestigung TOP. A2 LED Tracing Licht Kunst Schablonenbrett Zeichnung Dünne Copy Pad Tischplatte, 20 Ringe bronzefarben Schmuckkarabiner Verschluss 10 Karabinerverschlüsse 12 mm. 0,30 € / 1 m Stärke 8mm tannengrün Biegeplüsch 10 Stck. 10 Stück Reißverschlußanhänger Reißverschlusszipper Pull Zipper Grau, Rose Quartz/Rose Gold/Blush Pink Satin Fabric 29cm wide.

Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware

Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware, Schwarz Fischgrat Kleidungsstoff Bekleidungsstoff Samt Weiche Warme Meterware