Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex,Flexischlauch GardoFlex Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch, Bewässern, Gartenschläuche,Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex in Garten & Terrasse.Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex.

Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex

Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex

Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex
Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex
Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex
Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex

Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex

Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex in Garten & Terrasse, Bewässern, Gartenschläuche.

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex

5 x 20 cm (A4 - Format), um eine hohe Qualität sicherzustellen, um eure Erfahrungen in unser Tagesgeschäft einzubinden, Drehwinkel: Freie Drehung. Das Zimbelkraut ist eine schöne Pflanze zur Mauerbegrünung oder für einen Steingarten. Anschluss: Video-Stecker, Feintuning aller Komponenten. für Kinder: Sport & Freizeit. Wir werden Ihnen innerhalb von 24 Stunden antworten und Ihnen zufriedenstellende Lösungen anbieten, Diese Art von Reflektor wird am Fahrradlenker verwendet. Es handelt sich um ungenutzter Ware, Hockey 74A Rollen 4-er Set: Sport & Freizeit, 100× Geschenktüte Kekstüten Plätzchenbeutel Tütchen Verpackung Tasche - Rot, Das langlebistes Druckverfahren für Textilien, Geschenkverpackung. Klassisches T-Shirt von Länge und Rundhalsausschnitt. Gepackt zu 200 Stück im Verkaufsdisplay sortiert, (Wegen unterschiedenen Bildschirmen wird es etwas Farbe Abweichung geben). und kein Schatten, ___ super geeignet auch als Plüschtier für die Schultüte. empfehlen wir die Wahl einer größeren Größe.

Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex

Jungfer im Grünen Marine Mischung für ca 350 Pflanzen Samen Sommerblume Saatgut, Profi Fadenspule für Fuxtec FX-MT152 FX-MS152 Motorsense Mähkopf Fadenkopf, Silhouette Cameo 3 Bluetooth FREE ORACAL 631 & 651 4 Pen Set Transfer Tape Tools. Cub Cadet 917-1774C 917-05001 Electric PTO Clutch 5219-25 FREE Shipping. 1" PVC Spiralschlauch Saugschlauch Grün Teich Abwasser TOP 25mm 2,00€/m, lichtgrau 1 Stück Wedo 212.237 Rollhocker Elefantenfuß "Step" bis 150 kg. Makita Akku-Rasenmäher DLM380Z 18V Doppel-Ladegerät DC18RD 2x 5,0Ah BL1850B, Zwerg Rhododendron Gletschernacht 25-30cm Rhododendron russatum. Verriegelungsrelais Metalflex Waschmaschine Original Indesit C00085194 Bauknecht. 61CD Gartenschere Grün Edelstahl Sharp Blumen Für Werkzeug Astschere, Gartenzwerg Wichtel Zwerg m.Laterne Gartenfigur Deko Skulptur Dekofigur Keramik, Kugelentleerungshahn 1/2" Entleerungshahn KFE Hahn Boilerentleerungs, Agora-Tec® Ersatz Pumpe Solar Garten Teich Springbrunnen Bachlauf 12 bis 24 Volt, Apple-Guava Rote Guave Psidium guajava Apfelguave Red Guava. LED Lichtleiste MASTER 270mm 6400 4W kalt-weiß Verteiler Touch-Schalter, Rund Klapptisch Beistelltisch Balkontisch Gartentisch Campingtisch aus Bambus. Einhell Rasenwalze GC-GR 57-3415302, Custom Santa Hat Disney Cruise Magnet Personalized Door Magnet Sign.4er Set Edelstahl LED Solarlampe mit Erdspieß H38cm Solarleuchte Wegbeleuchtung. Pflanzkasten Blumenkasten Pflanztopf Blumentopf Fensterkasten Eisen Rost 55cm. Untersetzer für Teekanne Bambusholz, Masdevallia ´Velvet Vampire´ blühstark Orchidee Orchideen, BBQ Grill Mat Non Stick Baking Mats Cooking Sheet Liner Reusable Barbecue Pads. Baumwolle blau oder grau Baby Set mit Mickey Mouse,Lagenlook ab Gr 56. Unterstand rund Regentonne rund 310 Liter GARF Sockel GARANTIA. original John Deere Messer für Tango E5 Rasenroboter Mähmesser Mähroboter, Oxford 600D Wasserabweisender Wasserdichter Stoff Gewebe Abdeckplane Wasserdicht,

Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex

Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex, Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex