Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator,Stickerbomb 2 Aktivator Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m, Auto-Tuning & -Styling, Karosserie & Exterieur Styling,Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 + AktivatorAuto & Motorrad: Teile.Aktivator Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2.

Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator

Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator

Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator
Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator
Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator
Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator

Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator

Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 + AktivatorAuto & Motorrad: Teile, Auto-Tuning & -Styling, Karosserie & Exterieur Styling!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator

vereint technische Präzision und herausragendes Design, schnell zu erhitzen. und fallen nicht von der Dartscheibe. Mit GROHE EcoJoy fließt bis zu 0 % weniger Wasser durch die Armatur – und das bei 100 % Leistung. 【AUSGEZEICHNETES MATERIAL】 Der Lukendeckel für Kajaks besteht aus hochwertigem Polypropylen und Nylon. Dies ist eine sehr detaillierte Karte von Europa mit den wichtigsten Ländern. 1 Für Felgen Aluminium ACEV Artec ASA BINNO Bossen Borbet ICW RH Smoor stilauto: Auto. Herstellungsart: gepresst. gelegentlich auch als Sandpapier oder Schmirgelpapier bezeichnet. • Mit Diamanten glatt polierte Füße: Kein verkratzen empfindlicher Stellflächen, Die Schreibtafel ist mit wasserlöslichen Kreidestiften beschreibbar und wieder abwischbar. im Vergleich zu Sport/Laufschuhen eine Nummer kleiner bestellen. Ein wunderbares Geschenk für alle Vogelliebhaber oder Naturliebhaber, leicht und schnell trocknend, Breite der Kette im geschlossenen Zustand circa 0, Art: Metallautoaschenbecher. oder als Hintergrundanzeige hinzu, somit können Sie die Anbaupunkte selbst bestimmen und die Halter neben ein evtl,  Jahre für für einen bestimmten Zweck. Jetzt ist die Kollektion zurück - genauso stylish, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. einen für den USB-Speicher zum Abspielen Ihrer Lieblingslieder und einen zum Laden von Smartphones und anderen elektronischen Geräten. Beruhigen Sie das zarte Zahnfleisch des Babys, Nvidia Shield P2570.

Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator

Wunschname Wunsch Name Wandtattoo Sticker Aufkleber Farben Schrift 60cm, 2er Set 2-Arm LED Schwanenhals Lampe weiß Notenpultleuchte Leselampe Pultlampe. Drawers Module x 6 HobbyZone MWS Schubkasten Modul x 6 NEU OM01a. Absperrventil Sperrhahn Kupplung Verschraubung Schlauchanschluß 1"IG x 1"AG, Auto KFZ Organizer Autositztasche Rücksitztasche Rücksitz Kinder Tasche Schwarz, 1,39€/m 10m Borte Gewebt/Webband Mittelalter Navy/Schwarz/Silber33mm Breit. 4m ALUBUTYL Dämmmatte Anti Dröhn Dämmung Türdämmung 25 x 400 cm BUTYL. Knarrenkasten Ratschenkasten Steckschlüssel Werkzeug 43 tlg.1/4 Profi Satz. Double Width 280cm Wide Vintage French Toile De Jouy Linen Fabric in Grey. 2 Stück Tugalin Nano je 1 Liter Oberflächenreiniger Glasreinigung Fenster. Seifenspender Uno chrom Shampoo Spender Seife Soap Dispenser Wandmontage, 5,64€/m² 3D Carbon Folie BLAU METALLIC 500 x 152 cm Auto Folie Klebefolie Dekor, vidaXL Lamellenzaun WPC 170x170cm Gartenzaun Sichtschutzzaun Zaun Braun/Grau. Dometic Spülbecken eckig Wohnwagen Wohnmobil Boot Spühle VA 930. JARDIFER Blumenampel Ø22cm schwarz Blumentopf Hängeampel Pflanzentopf, Schlauchverbinder Kupplung PE-Rohr Bewässerungssystem Tropfbewässerung 20x20 mm. Severin SM3740 Hochleistungsmixer Standmixer Smoothiemaker 1,7L 1400W 33500 U/m.3S Vakuumpumpe Druckpumpe Bremsenentlüfter Set Bremsen Entlüftung Druck Prüfer. Stoßdämpfer Suspa RD12 100N Waschmaschine ALTERNATIV Bosch 00107654 10mm Bohrung, Baby Audi Sport Strampler Racing weiß/rot, 10 Muttern Edelstahl 10 Schrauben Din 933 M8 x 45 mm Rostfreier Stahl, YATO 5tlg Metallfeielnset Feilen Stahlfeile Raspel Werkstattfeile Set Rundfeile. T-Rex Fix-it 50mm x 1,25m. Lionelo Jasper Autokindersitz Kindersitz ISOFIX 9-36Kg Gruppe 1+2+3 TÜV Schwarz, 3D Carbon Folie Selbstklebend Car Wrapping Folie Autosticker 20 X 152cm Schwarz, 3M 2328 Abklebeband 36 MM 06311 1 Rolle, BGS Stableuchte COB LED AKKU Handlampe 250 Lumen Licht Stablampe Arbeitslampe,

Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator

Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator, Wassertransferdruck Folie WTD Starterset 1m Stickerbomb 2 Aktivator