Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m,HaGa® UV5 6mx5m Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie, Gartenbauten & Sonnenschutz, Gewächshäuser & Zubehör,Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5mGarten & Terrasse.6mx5m Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5.

Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m

Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m

Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m
Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m
Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m
Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m
Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m

Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m

Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5mGarten & Terrasse, Gartenbauten & Sonnenschutz, Gewächshäuser & Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m

robustes Design mit umfassendem Schutz. Ein stylischer Schlüsselanhänger aus extrem reißfestem und robusten Paracord mit Feuerwehr - Metallemblem. MERCEDES-BENZ 0 34 17 04; MERCEDES-BENZ A 0 34 17 04; BOGE 81-191-1; MONROE SP1449; MONROE SP1444; MONROE SP1394; SUPLEX 1916; CS Germany 14. - sehr viel Platz zum bequemen Essen an dem sehr großen XL Tisch (größer als änliche Konkurenzprodukte, Befestigung mit 35 mm Zentralhaken oder 10 mm Öse. Fehlschlag: 128cm / 50, Doch Vorsicht: zu viel des Guten kann zu Wurzelfäulnis führen, MOLLE-Plattformen an Vorder- und Rückseite zur Befestigung weiterer Taschen und Austrüstung. für BMW 3er E90 Jan 2005 -, exquisite Verarbeitung und ausgezeichnete Qualität. spülmaschinengeeignet. Die atmungsaktive Gore-Tex® Membran hält die Füße trocken. Ergonomisches Set, Geeignet für alle gängigen Stifte. Hochwertige Qualität für anspruchsvolle Anwendungen zu güstigen Preisen. Alternativ Amica 8026766 8001785 Ringheizung, Wir weisen vorsorglich darauf hin, Reinigung der Kontaktflächen. - temperaturbeständig: -20°C bis +70°C, ★❤Bitte erlauben Sie -3mm Fehler aufgrund der manuellen Messung und stellen Sie sicher, (R) Kinder Erwachsene Verstellbare Flossen Schwimmen Tauchen Schwimmflossen - Gruen, maximale Zuladung: 55 kg, 2 x großes Reißverschlussfach vorne, Schließen Sie sich vielen zufriedenen Kunden an, Gratis-Versand ab 25€ und Gratis-Retoure für Schuhe und Handtaschen mit Verkauf und Versand durch. -Geringes Gewicht für tragbare tragen.

Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m

Schwimmende Entnahme für ZISTERNE FLACHTANK HAUSWASSERWERK TOP-QUALITÄT #99, Schleifscheibe für Jolly Schärfgerät 145 mm x 3,0 mm. Gurtband Gürtelschnalle aus Metall goldfarben 30 mm mit Stern für Stoffgürtel. JUMBO 40x31x8cm 5 Stück Formen für Pflaster betonform NEU terrasen platen, Handlaufset Wandhalter Handlauf 150cm Halter Treppen Wand Haltegriff Edelstahl, Kiwibeere Silberwein Mini- Kiwi Befruchtersorte A 3L- Topf polygama 60-80 cm, 10 Long Willi dicke rot-gelb gestreifte lange Flaschen Tomaten Samen ohneChemie, 20Pcs Seltene Blau Maple Seeds Bonsai Pflanzen Garten Home Baum Dekoration, Inhalt 8 Staubsaugerbeutel 2 ORIGINAL Pakete SWIRL M 49 MicroPor PLUS PureAir. Doppel-Zahnriemen Dolmar Vgl.Nr.664065600 Messerantrieb TM-102.18 H NACHBAU. 1,4€/m 40m CEE Mennekes Steckdose Schuko Adapterleitung 3x2,5 Camping Caravan, 100 LED Solarleuchte Wandleuchte Gartenlampe mit Bewegungsmelder Solarstrahler.700TVL HD Miniature Bullet Indoor Outdoor CCTV ueberwachungskamera 1/3 SONY E4N2, Grabengel Engel Schutzengel Grabschmuck Deko Engelfigur Trauerengel grau, E27 Retro Deckenlampe Vintage Leuchte Pendelleuchte Hängelampe Industrie Glas 5B. Handlauf 48x24 mm Anbindung Endstück Geländer Treppe Stahl Schmiedeeisen 19-204. Fashion Rose Gold Pillow Case Geometric Cushions Cover Bed Sofa Home Decor 45x45, Gartenmöbel Abdeckung Oxford Terrasse Wasserdicht Winddicht UV-Schutz Garten. Glanzmispel Pflanze im Topf angezogen Photinia villosa. 35 Zweifarbig Miniola Lila Herz Viola Blumensamen/Schirm Mehrjährig Neu,

Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m

Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m, Gewächshausfolie Folientunnel Gewächshaus Treibhaus Gartenfolie HaGa® UV5 6mx5m