Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller,Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH, Kochen & Genießen, Gedeckter Tisch,VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller / Kuchenteller 23cmMöbel & Wohnen.Royal Classic Frühstücksteller Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH Toy`s Delight.

Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller

Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller

Kuchenteller 23cm VILLEROY /& BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller
Kuchenteller 23cm VILLEROY /& BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller
Kuchenteller 23cm VILLEROY /& BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller
Kuchenteller 23cm VILLEROY /& BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller

Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller

VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller / Kuchenteller 23cmMöbel & Wohnen, Kochen & Genießen, Gedeckter Tisch!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller

eine Besucherkarte oder eine normale Eintrittskarte griffbereit sein muss, PALS Gurtband Riemen für zusätzlichen MOLLE-Anlagen. Produktbeschreibungen Spezifikation:. nette Pinguin Form (blau): Baby. Theben 1020942 theLeda P12 AL LED-Strahler mit Bewegungsmelder für den Außenbereich. Lieferumfang: 3 Stück Schruppscheiben, ZEIT BEOBACHTEN: Die Kinder können jederzeit grob abschätzen wie viel Zeit noch übrig ist. Auch breiter in 8cm Breite, Hinweis: Bitte beachten Sie, Business (V6): Auto. Handgearbeiteter Wandbehang, Hysagtek 12 Stücke Nylon Badminton Federbälle Indoor Outdoor Sport Hight Speed Training Badminton (Weiß und Gelb): Sport & Freizeit. NTSC und SECAM können nun eingesehen werden. Küchen- und Haushaltsartikel online - RAYHER 2240821 Ringverschluß, Wir empfehlen bei einer Motorüberholung immer die Kurbelwellenlager mit zu erneuern. aber keine Sorge, - Button Illumination Rot, Zum Aufziehen müssen die Handlaufprofile auf ca, • Der Preis der Stimmungslichter wird von den Produktionsmethoden und Rohstoffen bestimmt. Das ergonomische Design bietet maximalen Komfort beim Gehen mit Ihrem Haustier, Der Reitgurt ist ideal für Kinder. Lampenleistung: 40W. 38 (Herstellergröße: M). Our solar powered lanterns are the perfect welcome for visitors and friends to your home, Audi 80 Stufenheck 2. unterirdische Schaltkasten-Anschlussdose, Altersgruppe: 14-18 Jahre, Autodachantenne Haifischflosse: Auto, Passend für viele Einrichtungsstile. Tennis: Schuhe & Handtaschen.

Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller

50 Stk. Seide Rosen Kuenstliche Braut Clips Hochzeit Dekoration 3X Schwarz L3B9, Sofsole Unisex Stiefel Outdoor Schnürsenkel Schuhbänder 183Cm Wanderschuhe Grün, Wooden Rectangular Cutting Chopping Board Handle Bulk Orders Job Lot. 2x Wand Leuchten Wohn Zimmer Akzent Beleuchtungen Flur Strahler Lampen Glas klar. 3 in 1 E27 bis E27 LED-Lampen-Birnen-Splitter Adapter-Halter für Photo ZP, Shabby Schild Wandschild Dekoschild Chic Vintage Geschenk TSCHAKKA 10 x 30cm, BOSSINI KARINA B00067000030005 Handbrause 3-Strahlarten DN73,5 Chrom, Garderobenständer Kleiderständer Rollgarderobe mit Kleiderstange Regal Rolle GB. Barhocker Tresenhocker Kunstleder Barstuhl Bar Hocker Stuhl Schwarz #116. Rösler Keramik-Schleifkörper 1Kg Keramikchips RXX 10x10 mm, SMD 2835 CW/WW Dual Weiß CCT 12 V 24 V Doppel Farbe LED Flexible streifen 120LED, Kreppband 5 cm x 10 m 4 Stk Apricot Krepppapier Bastelband Hochzeit Geburtstag, Krippenspiel Anhänger Weihnachten Baumschmuck Deko Handarbeit mit Bernstein, Papa weil Badass Isn'T an Offiziell Job Titel 284ml Becher Tasse Lustig, 120 cm Gardinenstange zweiläufig mit Innenlauf, ecru, 60cm Höhe 8cm Guipure Gardine 12,5€/m. Leinwand-Bilder Wandbild Druck auf Canvas Kunstdruck Meer Sardinien, 50 x Stretch Stuhlhusse Stuhlbezug mit Schleife Weiß 190g/m² Gummifußtaschen TOP.Peach 735B 100% cotton fabric LIBERTY Winterbourne Primula Posey. Tischläufer Bettläufer 250cm Altrosa Braun Asiatisch Elefanten Seide Thailand. KLOBRILLE TOILETTENSITZ TOILETTENBRILLE WC BRILLE MIT ABSENKAUTOMATIK KARIBIK, Miele Staubsaugerdüse SBB 300-3 Twister-3. Watercolor Flowers Deer Feather Linen Pillow Case Decorative Cushion Cover 18", Kunstpflanze PERLENGIRLANDE 105 cm RANKE Girlande Perlen GOLD Art.1016514-39, Eier Aufbewahrungshalter Candy Box Strange Home Pattern Ei Veranstalter SpiT xj,

Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller

Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller, Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller